ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 53 тема

  • 41 054
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 11 130

Колко броя Бела/Белла имаме в темата? Четири? Пет? Притеснявам се да не объркам нечия Бела с друга...
[/quote]

Трябва им номерация.  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 8 984
Не знам. Аз на Котето от Бела-та откраднах името на нашата Бела. Надавям се да ме извини!  Mr. Green

Момичета, с разходките имаме още подобрения. Сега на обяд с ММ ходихме да обядваме и понеже имаше още време, решихме да се приберем и да изведем Бела да се изпишка. Защото голямата ни дъщеря се прибира чак към 14ч. от училище и до тогава със сигурност ще пишка на памперсите. Та обиколихме квартала!  Laughing Направо не е за вярване. Дано вече да тръгне да върви.  Peace

И след като разходките отиват на по-заден план, да си задам другите въпроси :
Какво се прави при среща с агресивно куче?!?!?! То да не дава Господ, но всякакви хора и кучета има.  Ясно е, че Бела не е от порода, която ще се защитава умело.  А и засега е бебе.
Въпреки краткия ни опит с разходките на няколко пъти сериозно се стреснах. Един озверял ротвайлер се беше запътил да се измъква изпод вратата на кучешкото паркче наскоро. Също и хъскита, които гледаха Бела като вечеря.  Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 239
здравейте момичета   bouquet  bouquet  bouquet при нас нищо интересно и заради това не пиша, а само чета
от вчера тук в Плевен има изложба на кучета и, Фея днес видях куче породата на Беро, че забравих каква беше  Embarassed леле това е уникално създание, само дето много не слушаше  Grinning
сигурно събота и неделя ще има повече кучета, но аз пък тогава няма да мога да ида, ама здраве да е
всички болни да се оправят бързооо  Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 11 130
Утро, според мен се е плашела от синджира.
По въпроса с агресивните кучета аз нямам решение...

# 679
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
аз досега съм има среща само един път със злобно куче и то улично -опита се да нападне Айра ,но аз го пернах през муцуната със синджира .От тогава като тръгне към нас и само като покажа синджира бяга с 200  Joy. Има случаи и на домашни по-агресивни кучета но те са в дворовете и Айра минава смело покрай тях -не сме имали близък контакт с домашно зло куче .

Кинира -чакаме да кажеш какво е казал доктора и как е сега Тери ?

# 680
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз пък съм имала проблем само с домашни Confused Моето пате е хапано няколко пъти. Първия и втория път беше, защото досаждаше и докато си я придърпам и кучетата леко я дъбнаха, колкото да я уплашат  Wink Но единия път едно куче нападна Лиса на алеята в парка. Наложи се да го ритна в главата (много гадно ми е беше, че така направих), много се панирах, защото не го очаквах и предполагах, че щом го разхождат без каишка няма да има проблем с други хора и животни. Хем бях много уплашена, защото Лисандра беше на топка и скимтеше, хем бях бясна на бабката, която хем се опитваше да ми се кара за постъпката ми , хем да се извинява за кучето.

# 681
# 682
  • Мнения: X
Ако някое домашно куче нападне твоето би трябвало собственика му да го дръпне и озапти.
Когато едно хъски събори Руфъс на кучешката площадка и аз и собтвеника му отидохме и му се скарахме, той го дръпна, а аз взех Руфъс и се махнахме от там.
Един пинчер ухапа Руфъс, отидох и му се скарах, хванах Руфъс и си тръгнахме.

Ако ни нападне улично куче, бих му изкрещяла и изпъдила, недай си боже, но бих го и ударила с нещо, ако се наложи. При нас уличните са добри, по - страхливи са от домашните даже.

Към чуждо куче не се правят резки движения и не се бяга, защото тогава наистина може да те нахапе.
Най - добре е да го стреснеш и да му извикаш.

# 683
  • Мнения: 162
Относно уличните кучета , и мен са ме нападали , но с Кони ( дакелката ми , която вече не е при мен  Sad ) по-точно нападнаха нея, изскочиха от една ограда и се засилиха озъбени към нас ! Много се изплаших да не и направят нещо и я взех в мен , наобиколиха ме и благодаря на господ че дойде човека и ги викна  Praynig иначе не знам ...

# 684
  • Мнения: X
И аз взимам Руфъс в мен, което реално е грешно, защото така може да ми скочат на мен, но сърце не ми дава да го оставя на земята, че да го нахапят.

Току що направих две снимчици:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 685
  • Мнения: 162
Сиси много е сладък ! Ето ни и нас

# 686
  • Мнения: 602
Здравейте,
Тери за сега е добре, предписаха ни лечебна храна да успокои лигавицата и утре сутринта сме на контролен преглед.
Трябваше за малко да изляза днес и Тери се беше изакала и изпишкала вкъщи на килима. Много неприятно.

Maya Lupanova Не е честно да е толкова сладка.  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: X
Успяла си, супер сте!

Кинира  Hug за Тери

# 688
  • Мнения: 162
Сиси Благодаря ти , успях Hug
Кинира моя сладур ме посреща всеки ден с такива изненади но поне при мен е по- лесно защото съм махнала килимите  Grinning

# 689

Общи условия

Активация на акаунт