Вярвате ли в Световната конспирация?

  • 23 089
  • 598
  •   1
Отговори
# 540
  • Куциндрел
  • Мнения: 25 051

... пък удължават черз медицината продължителността на живота?

Все още трябват работници (роби) в трудоспособна възраст.
А кога точно ще редуцират света до 500 000? И как?
Какво казва теорията по въпроса?

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 644
В интерес на истината, всичко в нашия свят е въпрос на личен избор. Никой никого на сила не кара нищо. Ако приемем тази теория, излиза, че никой на никого не всява страх и масовата паника се получава, защото масата сама избира да се панира, а не защото някой си е направил нещо безобидно или не до там.
Един прост пример е паниката покрай ПИБ, която наскоро преживяхме. Болшинството хора знаеха, че това са глупости и пак висяха по опашките. Повечето хора знаят, че Аб се изписва след извършена антибиограма и пак си ги пият ей така от доктори - гадатели, щото видиш ли бил широкоспектърен. Знаем и че здравната каса почти никога няма направления за нас, нито безплатно лечение и др. екстри, но плащаме всеки месец  здравните си осигуровки. Знаем и какви отрови има в някой храни и пак ги консумираме. И всичко това /че и не само/ по собствено желание.
Но според мен, тук обсъждаме това, че инструментите, да се задействат тези явления като страх, въображаема липса на избор и т.н. са известни на онези по-горе и те умело и ловко ги използват, като за това има доказателства не едно.

jp, кой каза, че само Хамериканците, просто тях предимно обсъждаме тук в момента.

# 542
  • Мнения: 4 875
jp, кой каза, че само Хамериканците, просто тях предимно обсъждаме тук в момента.

Ами аз само такива конспиративни теории знам. Ни една за руснаци, финландци или японци.

Ти сещаш ли се за някоя?

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 644
jp, кой каза, че само Хамериканците, просто тях предимно обсъждаме тук в момента.

Ами аз само такива конспиративни теории знам. Ни една за руснаци, финландци или японци.

Ти сещаш ли се за някоя?

Има, има, даже и тук се споменаха някои.

# 544
  • Мнения: 4 875
Има, има, даже и тук се споменаха някои.

Ама давай по-конкретно де...

# 545
  • Куциндрел
  • Мнения: 25 051
Ето това е, по-конспиративно няма на къде:
Цитат
- 11 септември 2001 до 2012 година са точно 11 години

- и името New York City има 11 букви.

- в името Afghanistan) буквите също са 11.

- името на президента на САЩ по времето на атаката, George W Bush, има 11 букви.

- Ню Йорк е 11-я щат на Америка.

- в първия самолет с полет №11 е имало 92 човека. А 9+2=11.

- във втория самолет с полет №77, който се разби в кулите,
 е имало 65 пасажери (6+5=11).

- кулите бяха взривени на 11.09 (1+1+9=11).

- телефонният номер за спешни случаи в САЩ е 911 (9+1+1=11).

- 11 септември е 254-тия ден от годината (2+5+4=11).

- от 11 септември до края на годината остават 111 дни

Ето го източника:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18765.msg236019.html#msg236019

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 644
Нацистки НЛО и тайни общества

Нацистко НЛО

Теориите, свързващи нацистите с окултното и тайните общества са били тема не само на документални книги и филми, но и на много комикси и научно-фантастични романи. Чилийският дипломат и тълкувател на Езотеричния нацизъм Мигел Серано твърди в своята книга „Златната панделка”, че Адолф Хитлер е бил въплъщение на индийския бог Вишну, който е дошъл на Земята, за да установи арийско господство. Книгата твърди, че Хитлер и неговата Нацистка партия са използвали Нова Швабия (тайна немска база разположена в земите на Кралица Мод в Антарктика), за да комуникират с Хиперборейците – небесни същества, за които се смята, че са прародители на арийската раса. С помощта на знанията, придобити чрез тези комуникации, нацистите разработват флота от летящи чинии, които Хитлер един ден щял да използва, за да се сдобие с тотален контрол. Серано твърди още, че нацистите са използвали Нова Швабия, за да обуздаят силата на Врил – митична енергия, която за първи път е описана през 1871 г. в научно-фантастичната книга на Едуард Булър-Литън „Врил: Силата на идващата раса”.

Други конспиратори смятат, че през 1921 г. в Берлин е създадено „Обществото Врил”, чиято цел била да осъществи връзка с арийските извънземни, командващи силата на Врил, както и да изучава произхода на арийския народ. Членството в него се припокривало с това в „Обществото Туле” – организация с подобна идеология, която дава началото на Нацистката партия. В тези две общества членували Адолф Хитлер и Хайнрих Химлер, както и много други членове на Нацистката партия. Според българския инженер Владимир Терзийски, нацистите били успели да обуздаят чудната сила на Врил и с нейна помощ през 1942 г. кацат тайно на Луната и построяват база, която по-късно е унищожена от американските, или съветските астронавти, по време на техните тайни кацания през 1957-58 г.

от тук: http://kriminalnidosieta.com/strogo-sekretno/nay-izvestnite-teor … na-konspiratsiya/

само пример, но и инцидентът с лейди Даяна не е американски

# 547
  • Русе
  • Мнения: 12 212
    И каква я свърши Хитлер. Сега Германия е пълна с тъмни арийци.
   
    За всяко събитие или факт, могат да се подберат съвкупност от цифри, които да се манипулират до желан резултат. Да не говорим изобщо за условността на десетичната бройна система. И изобщо за условността на дискретното(цифрово) представяне на света.Виж сега ако Бил Ладен или някой от илюминатите беше показал две ръце с 11 пръста, по ефектно щеше да е някак.

# 548
  • Куциндрел
  • Мнения: 25 051
    Виж сега ако Бил Ладен или някой от илюминатите беше показал две ръце с 11 пръста, по ефектно щеше да е някак.
Каза ли им го?
Чакам скоро да се появи снимка с 6-те пръстна на левия крака на Осама.

# 549
  • Мнения: 7 005


Така е..

Ама на Вашингтон му дърпат конците от Бъкингам..
А на Бъкингам конците му  ги дърпат Рептилиите. Сега рептилиите са в лошо настроение и ако в четвъртък станат с гъза напред ще  отчуждят шотландския имот на нейно Величество
Ко?Нье?


И без рептилските страсти,сме си я вапцали Laughing

# 550
  • Мнения: 14 900
По отношение на руснаците , за потъването на подводницата Курск доста се говори , че по случайност е уцелена от намираща се наблизо американска подводница, което съвпада по време с изненадваща помощ от 10млрд която САЩ дават на Русия.

# 551
  • Мнения: 4 875
По отношение на руснаците , за потъването на подводницата Курск доста се говори , че по случайност е уцелена от намираща се наблизо американска подводница, което съвпада по време с изненадваща помощ от 10млрд която САЩ дават на Русия.

Е, ама пак американците са виновни. Simple Smile Изобщо лошите в конспиративните теории са разпределени много неравномерно. Simple Smile

# 552
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
А ти не разбра ли, че колкото поста напишеш в тая тема, толкова пъти това ще се повтори, което е и целта й.

# 553
  • Мнения: 4 875
А ти не разбра ли, че колкото поста напишеш в тая тема, толкова пъти това ще се повтори, което е и целта й.

Взимам си бележка и се отписвам. Simple Smile

# 554
  • Мнения: 14 900
В случая с Курск, се смята, че тогава е била предотвратена трета световна война, която  е щяла да се случи , ако Путин се е бил поддал на генералите си .
Като в тази хипотеза е изградена въз основа с интервюта с неслучайно хора- командващи от Нато, генерали от норвежкия флот, който е от първите които са се отзовали на мястото и т.н.
П.С. А по отношение на американците не виждам нищо ненормално при положение че се изявяват като световен полицай и се врат навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт