Ужас! Пак сгазено бебе :(

  • 11 663
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 850
Дъщеря ми е на възрастта на горкото бебенце.  Не ми го побира главата що за уроди има на тоя свят. Горката душичка, горката майка!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Много, много голямо нещастие. Много ми е мъчно за семейството.
Но едно не ми излиза от главата:
Убиеца е полицай - пил, каращ, заспал.
Пуснат е от свои колеги, след като е смукал цяла нощ.
Прикриван и пазен е от колеги след това зверство.
Как може? Как може?...хиляда пъти си го задавам този въпрос и не проумявам.
Не разбирам що  за мръсна сган са тези хора. Нали си пазител на закона:
1. Защо караш пил?
2. Защо са го пуснали пил?
/аз знам: защото, ако го спре КАТ - ще го пусне, колеги са/
3. Защо след инцидента са го покривали? Ми нали трябва да пазят глупавия закон. Тяхната първа задача е да го лепнат на дрегера и да го приведат за кръвна проба.
А те...те му давали мляко. Нещастника е убил бебе на тротоар и го пазят. Как може?
На бяс ме избива. И пак се питам...Как може?

# 17
  • Мнения: 4 270
Много, много голямо нещастие. Много ми е мъчно за семейството.
Но едно не ми излиза от главата:
Убиеца е полицай - пил, каращ, заспал.
Пуснат е от свои колеги, след като е смукал цяла нощ.
Прикриван и пазен е от колеги след това зверство.
Как може? Как може?...хиляда пъти си го задавам този въпрос и не проумявам.
Не разбирам що  за мръсна сган са тези хора. Нали си пазител на закона:
1. Защо караш пил?
2. Защо са го пуснали пил?
/аз знам: защото, ако го спре КАТ - ще го пусне, колеги са/
3. Защо след инцидента са го покривали? Ми нали трябва да пазят глупавия закон. Тяхната първа задача е да го лепнат на дрегера и да го приведат за кръвна проба.
А те...те му давали мляко. Нещастника е убил бебе на тротоар и го пазят. Как може?
На бяс ме избива. И пак се питам...Как може?

За този цирк, спретнат от служители на полицията, които следва да спазват закона и да се грижат за безопасността на хората, живеещи на територията на тази държава (не я наричам страна), трябва да има най-сурово наказание и същите да бъдат незабавно уволнени дисциплинарно, за да не могат никога повече да си намерят работа. Срам! Какви хора, с какви сърца, трябва да са тези, които обгрижват един пиян убиец на невинно дете, вместо да приложат цялата строгост на закона към тази безотговорна твар? Такива утрепки ли пазят границите на България?  

# 18
  • Мнения: 1 010
Може , може . Чакай да видиш каква "голяма " условна присъда ще му дадат . Аз не познавам полицай , който да спазва законите (а познавам доста за моя зла участ) . Жал ми е много , но знам каква е действителността тука , сега ще излезе най - добрия професионалист , най - грижовния баща и съпруг , капка алкохол не е близвал през целия си живот ...  #Cussing out #2gunfire станало му лошо , докато шофира ... А те колегите му изобщо не са му помагали ...
Съболезнования на семейството ,мир на детенцето  Cry

# 19
  • при късмета
  • Мнения: 24 131
На по потресаваща новина отдавна не бях попадала. И на снимки от катастрофата попаднах и ми прилоша, без на тях да има и една капка кръв.
Да е светло на душата на бебето! И много сили на семейството  Cry
Ужасно е.
А полицая и колегите му и от катастрофата и от софрата, не искам да ги коментирам, че нищо цензурно, не мога да измисля

# 20
  • Мнения: 2 850
На по потресаваща новина отдавна не бях попадала. И на снимки от катастрофата попаднах и ми прилоша, без на тях да има и една капка кръв.
Да е светло на душата на бебето! И много сили на семейството  Cry
Ужасно е.
А полицая и колегите му и от катастрофата и от софрата, не искам да ги коментирам, че нищо цензурно, не мога да измисля
Не нецензурно , такива диви клетви ми идват на устата.
Няма да говоря.  Поревах си. Нищо не мога да направя.  Ще се отърве, разбира се, че ще се отърве. На тоя свят, в България, справедливост кога получиха жертвите на убийците на пътя?

# 21
  • при късмета
  • Мнения: 24 131
Както се отърва полицая, който в Младост уби цяло семейство.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Идва ми да изляза и не да протестирам, а да ги замервам с камъни.

# 23
  • София
  • Мнения: 28 983
...
Убиеца е полицай - пил, каращ, заспал.
Пуснат е от свои колеги, след като е смукал цяла нощ.
...

Ето на това вече не знам как да реагирам. Как може полицаи да го пуснат да шофира в такова състояние?!? Как може той да размаже бебе, а те да го наливат с мляко и да го крият?!? Кои са те? Него го показаха, но трябва и тях да ги покажат. Нямам представа какво гласи законът в този случай, но дисциплинарно уволнение ми се вижда малко.

ПП 0.63 промила при проверката след часове закъснение и 4 млека - http://www.blitz.bg/news/article/289889   Нещастници!

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 19:03 от milenaka

# 24
  • при късмета
  • Мнения: 24 131
Такива трябва родителите да ги ликвидират на място и после да не ги съдят. Пък и да ги съдят времнна невменяемост в такава ситуация спокойно би била истина.

# 25
  • Мнения: 2 850
Родителите имат и друго дете, нужни са му. Ако те посегнат на полицая, няма да им се размине.

# 26
  • при късмета
  • Мнения: 24 131
Родителите имат и друго дете, нужни са му. Ако те посегнат на полицая, няма да им се размине.
Спокойно би минало временна невменяемост. Иначе да, единствената спирачка би била друго дете.
Да не говорим колко обществена подкрепа биха имали. И като се вземе предвид, че нямат предишни престъпления, един добър адвокат спокойно би постигнал условна присъда.(която според мен е много в такъв случай)

Не знам защо се изумявате как другите са го пуснали да кара пиян. Аз четох, че е бил на празник на колега. там голяма част са били полицаи. Мислите ли, че другите не са пили или са си тръгнали без колите? Не, всички са си тръгнали с колите, пили. Цяло щастие е, че няма друг инцидент.
Полицаите са най-голямата група нарушители на пътя, защото знаят, че каквото и да се случи, ще се оправят

# 27
  • Мнения: X
Такива трябва родителите да ги ликвидират на място и после да не ги съдят. Пък и да ги съдят времнна невменяемост в такава ситуация спокойно би била истина.

Абсолютно! Но чак се чудя дали му е достатъчно просто да го ликвидират на място...малко му е.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 13 593
Думи нямам за да изразя какво мисля. В този случай трябва да има присъда, не може така. Това не е инцидент, а убийство! И тези колеги, с каква съвест чак и кисело мляко ще му дават... #2gunfire

„Той не пиеше, не вярваме, че може да се е качил да кара пиян. Сигурно е бързал за някъде. Беше много спокоен човек, който на първо място поставяше семейството. Той също има деца”, казват негови познати......

Да, да и един мърмот...

Мир на душата на малкото ангелче и много сили на родителите му!  Flowers Rose Flowers Rose

# 29
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 910
Трудно ми е, каквото и да кажа...
Вместо коментар:
https://www.facebook.com/video.php?v=656002551162355
Точно снощи попаднах на този клип, може и вие да сте го гледали.

Общи условия

Активация на акаунт