ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 91 570
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А някоя за iOS?  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 349
antea, мерси!  bouquet Девойката още не знае какво й кроя, но май скоро ще научи!  Thinking

# 737
  • Мнения: 864

Има и за iOS - Find my iPhone. Бяхме сложили на девойката преди 2-3 години, но когато не искаше да знаем къде е си изключваше интернета. После направо заяви, че си има личен живот и нямаме право да я контролираме и да я държим постоянно в напрежение и си го деинсталира нацяло  Mr. Green 

# 738
  • Мнения: 2 452
 Моят тийн би се обидил,ако го "следим"...И с право,може би!Иначе е станал много докачлив и покрай него "ходим  на пръсти..."😤Само със сестричката си се държи нормално,последно я е научил да му прави сандвичи и да му ги носи в стаята.Ние с таткото го дразним ,дори само да го погледнем .☺

# 739
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
О, аз даже се учудвам, че има пубери, които си носят доброволно такива програми за следене. То си е обидно. Аз си мислех, че е малко по-дискретен начин.

# 740
  • София
  • Мнения: 17 301
На мен май малко в повече ми идва това. Много ясно, че в 9 клас няма да си казват къде са във всеки един момент, в крайна сметка имат нужда и от своите си бели, малко и да загазят, та да видят как се измъква човек от л@@ната и да мислят повече следващия път.
Сега, ясно, че не говоря да не се прибират по цяла нощ, но ако ми е казал, че след училище отива да се мотае с приятелите, да го прави където си ще - щом си спазва вечерния час и не ми се прибира надрусан и пиян (пу-пу-пу, да не дава господ!), има свободата да се размотава насам-натам.

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
И аз не бих си го причинила това с послушването и проследяването Naughty нека си изживее спокойно тез луди,млади години Crazy сам да си направи извод за евентуалните грешки,които е допуснал....Иначе си му дудням постоянно,но какво приема/предава ще видим в последствие Rolling Eyes

# 742
  • Мнения: 2 078
никого не бих увещавала, че моят вариант е някакъв универсално правилен, защото не е Simple Smile всеки си познава детето най-добре, може да прецени какво доверие да му гласува, дали да контролира или не; както казах, не прекалявам и не спекулирам с това, че мога да го следя, но определено вече не живея в нереална идилия, че светът е розов, детето е малко и няма никакви опасности за него

та, със сигурност предпочитам да тегля дълга лекция за наргилетата и алкохола и да изяснявам превантивно и често темата, вместо изобщо да не подозирам, че е имал вече сблъсък с тях - защото видимо наистина това няма как да си личи - то е ясно, че ако някой се върне пиян, не ти трябва никакъв софтуер, за да разбереш  Laughing

Аз си мислех, че е малко по-дискретен начин.
забравих да отговоря на това - програмата е съвсем дискретна - може изобщо да не се вижда в списъка с инсталирани приложения, а всичките й функции се изпълняват без никаква следа - по абсолютно нищо не личи, че в момента се прави запис, видео или се чекира gps-позицията на телефона - практически всеки може да има инсталирана такава, без изобщо да подозира, защото няма начин да разбере; семплата ми гордост е, че при нас поне не е тайно, а по взаимно споразумение  Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 окт 2015, 14:49 от antea

# 743
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е, аз и без програма знам, че ходят по кафета и наргилета Laughing. Но не стана насила да я откажа от тъпото наргиле, тя просто сама спря да ходи, защото й се вижда скъпо, а и я боли глава после. Гледам, че я увещават чат-пат, но тя се дърпа, просто сама си се убеди. Иначе за говоренето - пяна ми излезе на устата, но докато й говорех, ходеше редовно Mr. Green.

# 744
  • София
  • Мнения: 17 301
И у нас като при Кафе, плюс и дето току се излавяме с цигари  Tired Та язък ми, че знам всичко, като нищо не мога да направя реално  Laughing

# 745
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
плюс и дето току се излавяме с цигари  Tired
Е, и при нас така. А оня ден ми вика, че и нейни двама съученици ги излавяли периодично със запалки и цигари и ги биели всеки път hahaha. Стана ми смешно, не успях да се сдържа, та се посмяхме. Единия си купувал цигари от кварталното магазинче (с кой акъл навсякъде им продават се чудя #Cussing out), обърнал се и зад него - баща му Shocked. После вкъщи - бой...

# 746
  • София
  • Мнения: 17 301
Значи, викаш, с бой не става отказването, да не се мъча  Laughing
Много се изкушавам обаче, то рядко се случва да го надуша, не мисля, че е някакъв верижен пушач, но като го подуша и ми иде да го удуша. Последно резнах джобните наполовина, да изкара чист някой друг месец и ще преразгледаме.

# 747
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
То, боят ако беше решение....Ох, бе Бърди, чист да изкара, като че ли е някакъв заклет пушач. И аз пропуших като тийн, и бой ядох веднъж. Ами, останах си пушач,  но истински пропуших в студентските години.

При моя син - друга драма, мързи ли го, действително ли е толкова трудно, не знам, но мине, не мине седмица, па се присети и вика "Отпиши ме от това училище". Да съм го преместела някъде на по-лесно.

# 748
  • София
  • Мнения: 17 301
Айяла, наистина много драматично прозвуча  Laughing Аз също, както и почти всички мои познати, пропуших в гимназията и на дърти години ги спрях. Ама поне имах срама да се крия по-добре от нашите  Laughing

# 749
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз също, както и почти всички мои познати, пропуших в гимназията и на дърти години ги спрях. Ама поне имах срама да се крия по-добре от нашите  Laughing
И аз точно така. Към днешна дата звуча и съм като заклет непушач и трезвеник, но в гимназията пушехме, че и пиехме...

Общи условия

Активация на акаунт