Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 1

  • 42 194
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
И аз отделям внимание само докато върви даденото предаване и после,почти не се сещам,кой-какво и къде.Пък и то с толкова предавания вече е невъзможно.Аз чух,че ще участва Бърканичков

# 31
  • Мнения: 478
Един от участниците ще е Георги Костадинов,победител от 2-рия сезон

# 32
  • Berlin
  • Мнения: 11 295
Участва в един сериал по ТВ7 - "Дървото на живота", може би там си я гледала Simple Smile

Да! Благодаря,  много щеше ме мъчи. Simple Smile

Георги Костадинов редовно го засичам в квартала. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 956
Участва в един сериал по ТВ7 - "Дървото на живота", може би там си я гледала Simple Smile

Да! Благодаря,  много щеше ме мъчи. Simple Smile

Георги Костадинов редовно го засичам в квартала. Simple Smile
Още ли е стрийптизьор, беше казал, че след Сървайвър спира с тази професия.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 294
почти съм готова  Popcorn за довечера

# 35
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Много ме кефеше Яна Маринова, жалко, че няма да я гледаме пак.

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 11 295
О, не знам, не го познавам, просто май живее в съседната кооперация. Simple Smile Има жена и 2 момченца, ако това означава нещо. Simple Smile

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Ще гледам-малко остана до началото!! Peace

# 38
  • Мнения: 14 837
Приятно гледане  на всички

# 39
  • Варна
  • Мнения: 815
Започнааа  Grinning
Приятно гледане!

# 40
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
И аз засядам,ще ви навестявам на рекламите.В Новините дадоха и някакъв певец Крум,че участва.
Приятно гледане

# 41
  • Мнения: 148
Яна Маринова и Джина Стоева са отказали поканите. Четох, че Финдо може да участва, но не съм сигурна истина ли е.
От участниците и аз не помня много - Агонцев като се съединяваха племената (мисля), след обилна вечеря, имаха мисия да държат едно въже на една кофа и да стаят будни, за да не падне водата върху тях. Агонцев първи заспа и изпусна кофата. Заради това отпадна.
Финдо ми харесваше, но мисля, че си тръгна заради глада.
Занев също го харесвах.

В промото се споменава за таен играч, таен лагер.
Нямам търпение  Grinning

Отпадането на Финдо беше доста интересно. При сливането на племената бяха равен брой хора, но Финдо реши да прецака едното племе заради другото, и почнаха да ги махат един по един. Финдо беше набелязан да е втори още, но продължаваше да спечели огърлицата за неприкосновеност. Спечели 5-6 подред, доколкото помня, но съвсем накрая изгуби и го изгониха.


Като гледам са въвели - Redemption Island-a, който го видяхме и през втори сезон в българския формат. Който е гледал и американските формати ще се сети. Интересно начало, но ако са въвели и скритите индивидуални тотеми - ще е супер. Simple Smile

Приятно гледане на всички.

EDIT: Чак сега се усетих, че Финдо ще участва. Значи вече имам един фоврит. Grinning

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 20:18 от Ledg

# 42
  • Мнения: 14 837
А от старите познах Финдо ,Занев , Агонцев И двете Силвета
Ама не видях Георги Костадинов

Не видях нито един от победилите в старите сезони

# 43
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз не го видях Георги Костадинов. От старите само няколко си спомням и най-вече Финдо. Симпатичен ми е  Blush

# 44
  • София
  • Мнения: 15 486
  Здравейте, записвам се и аз като любител на Сървайвър.Дали ще го догледам не знам, но ще опитам.Чудех се защо не обявяват кастинги в България, за всички желаещи, а те си канят и подбират участниците?

Общи условия

Активация на акаунт