Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 1

  • 42 209
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 815
Малеее, каква фенка съм на формата, след като помня само 2-3  от участниците. Всички други са ми мъгла Embarassed

# 16
  • Мнения: 31 390
Чакам с нетърпение.

# 17
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Малеее, каква фенка съм на формата, след като помня само 2-3  от участниците. Всички други са ми мъгла Embarassed
Не си сама. Wink Peace

# 18
  • Мнения: 14 840
Е аз също не си ги спомням всички .Само победителите и тези които са ме впечатлили като Занев ,Дренски.И естествено Яна Маринова ,Джина Стоева

# 19
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Благодаря за темата   bouquet

И тук се включвам , мн ми е любим форматът , но така като започнаха всички предавания наведнъж да видим кое ще спечели вниманието ми  Crazy .

# 20
  • Мнения: 3 959
Яна Маринова и Джина Стоева са отказали поканите. Четох, че Финдо може да участва, но не съм сигурна истина ли е.
От участниците и аз не помня много - Агонцев като се съединяваха племената (мисля), след обилна вечеря, имаха мисия да държат едно въже на една кофа и да стаят будни, за да не падне водата върху тях. Агонцев първи заспа и изпусна кофата. Заради това отпадна.
Финдо ми харесваше, но мисля, че си тръгна заради глада.
Занев също го харесвах.

В промото се споменава за таен играч, таен лагер.
Нямам търпение  Grinning

# 21
  • Мнения: 885
и аз чакам с нетърпение  Peace

# 22
  • Мнения: 20 238
И аз в групата на чакащите Сървайвърите.

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
От участниците и аз не помня много - Агонцев като се съединяваха племената (мисля), след обилна вечеря, имаха мисия да държат едно въже на една кофа и да стаят будни, за да не падне водата върху тях. Агонцев първи заспа и изпусна кофата. Заради това отпадна.

 Grinning Това и аз си го спомняяяям! doh newsm44
Дано тайния играч не е Мартинов, дано! Praynig

# 24
  • Венера
  • Мнения: 858
И аз чакам с нетърпение да видя кои ще са участниците тази вечер. Радвам се, че имаме тема, благодаря на автора. За мен е по-интересно когато не знам точно кой ще участва, а не като ВБ да се знае няколко месеца предварително.

# 25
  • BG
  • Мнения: 4 459
Записвам се и аз в очакване на старта,надявам се да няма предварителни тайни лагери и подобни, предпочитам всичко, което се случва да става по време на предаването според ситуацията,  характерите и възможностите на участниците.

# 26
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
И аз ще се постарая да гледам този сезон. Simple Smile
Сега гледам по бТВ Христина Апостолова и се чудя къде съм я гледала другаде.  newsm78 Знам, че е била жена на Рачков и на Димо от ПИФ, а сега е с Евтим Милошев, разпитваха я водещите. Обаче някъде съм я гледала, този провлачен говор ми е много познат.

# 27
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061


Дано тайния играч не е Мартинов, дано! Praynig
Аз пък се надявам да е той . Като се абстрахирам от малко лукавия му характер , за мен той е човекът- сървайвър и беше истинско удоволствие да гледам играта му .  Peace

# 28
  • Вн
  • Мнения: 27
И аз ще се постарая да гледам този сезон. Simple Smile
Сега гледам по бТВ Христина Апостолова и се чудя къде съм я гледала другаде.  newsm78 Знам, че е била жена на Рачков и на Димо от ПИФ, а сега е с Евтим Милошев, разпитваха я водещите. Обаче някъде съм я гледала, този провлачен говор ми е много познат.

Участва в един сериал по ТВ7 - "Дървото на живота", може би там си я гледала Simple Smile

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
Фен съм на формата, но не помня нито отделни събития, нито пък участници. Гледам заради шоуто, живея с емоциите, докато го излъчват и после заминава в отдел архив в съзнанието ми. Не се тормозя да помня до живот подобни неща.

Общи условия

Активация на акаунт