След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.19

  • 19 547
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 272
 newsm51 smile3525 newsm51 Преди лягане.  Hug

# 16
  • Мнения: 4 314
да се запиша и аз.....................
 smile3525 newsm51
От посещението им в Измир. Колко бях сигурна тогава, че ХанКер не е мираж  Tired
Толкова са хубави и така сияят и двамата  Heart Eyes  Peace





  Sad Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

те по приятелски сияят  Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 564
Тук ми харесва Heart Eyes Heart Eyes
Да се запиша в новата темичка и аз. Чудна е, Тери!  bouquet

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 00:19 от daisy9

# 19
  • Мнения: 33 436
На премиерата на филма на Керем ще е големия сеир.
Има голяма вероятност да видиме 2-те двойки там - ХанОк и Якер  Mr. Green
Окан ще отиде, защото е много близък с Мехмет, Ханде ще отиде уж заради Керем да го уважи, Зъбла  е ясна.  Joy Joy Joy Joy И накрая обща снимка  ooooh!

Но може и Ханде изобщо да не отиде, както и Керем да не направи глупостта да вземе Зъбла. Но съм сигурна на 99,9 %, че Оканджик ще е там  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 30 272
Според мен нито Ханде ще отиде, нито Окан.

# 21
  • Мнения: 16 938
Те са чок аркадаши и за това ще отиде на премиерата.

# 22
  • София
  • Мнения: 30 272
Адел прави поредната страхотна песен.  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 282
Имало е  парти "Нощ на звездите" на Канал D. На снимките го има Берг, ХЕ, Берен Керем предполагам и Ханде е била там.

# 24
  • Мнения: 33 436
Според мен нито Ханде ще отиде, нито Окан.
Окан е много близък с Мехмет. Няма да пропусне да го уважи заради Якерските глупости.  Peace Може да не вземе Ханде с него, но ще отиде  Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 33 436
Чудя се как 1 месец не изловиха никъде Якер. Няма дори снимки с фенове, а хора има навсякъде. Къде ходят, какво правят? Не че ми е зор за снимка, ама тая работа вече става съмнителна.
Преди да сте казали нещо за Окан и Ханде, той живее извън града, а и те не излизат много и пак ги изловиха  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 804
      Къзларкиииииии,сладуркииииииии,къде стееееее??????Изпозаспахте ли? Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug :

  Тери-темичката е суууупер!! newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

   Гледах Черешките-Хорзум и там почна да се осира-май ще ги зарежа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

        Четох коментарите ви за приятелството на Керем и Ханде-ама той излезе голям Футю тоя човек-Ягата го е гепила яко за топките и не му дава да мръдне Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha/b]

# 28
  • Мнения: 33 436
Бабче, последния ти пост е за 10 по десетобалната  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 16 938
Лека нощ слънчица. Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт