Бихте ли взели количка от бившата?

  • 42 040
  • 504
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 241
Добре де, дай я. Какво пък толкова? Вещ... Детето им ще е полусестра на твоето.
Опитай наистина да се запознаеш с нея. Мисля, че ще е за доброто на всички ви да поддържате някакви културни взаимоотношения.

# 121
  • Мнения: 6 930
Добре де, дай я. Какво пък толкова? Вещ... Детето им ще е полусестра на твоето.
Опитай наистина да се запознаеш с нея. Мисля, че ще е за доброто на всички ви да поддържате някакви културни взаимоотношения.
Ами аз през цялото време обяснявам, че ще я дам. Привързана съм към нея, но осъзнавам, че е вещ и е глупаво да се държи. Днес пак му споменах за запознаването, вече не помня какво каза, ама в момента май не иска много, неудобно му е нещо.

# 122
  • Мнения: 2 674
Добре, де... Той, ако ти поиска халката от вашата сватба... Някои неща са сантиментални и са единствено и само за твоя употреба. Вещ, вещ, да иде да си купи нова количка за новото чадо. Доста нагъл тип е бившият ти, но не мога да разбера защо му позволяваш да продължава да ти ръководи живота.

# 123
  • Мнения: 1 959
Добре, де... Той, ако ти поиска халката от вашата сватба...

Аз я поисках на бившият си мъж и си направих обици  Whistling
В прекрасни отношения сме с него.

# 124
  • Мнения: 2 674
Е, трябваше да я дадеш на настоящия си. Whistling Оти да оди зян?

# 125
  • Мнения: 22 507
Хаха, това с халката е интересна идея, никога не бих се сетила. Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 959
Е, трябваше да я дадеш на настоящия си. Whistling Оти да оди зян?

Да бе. Таман ми се е паднало да се женя за втори път, ще пестя от бижута.
Да купува новият жених, както му се полага  Party

# 127
  • Мнения: 9 830
Щом си я пазиш, наистина си има сантиментална стойност.
Сложна ситуация, аз не знам как бих реагирала за моята си количка. Ще следя какво ще решите.

# 128
  • Мнения: 6 833
Проблемът според мен е, че количката не е потърсена човешки, а направо е заявил, че ще я взима... На мен ще ми стане неприятно от подобна наглост, дори и количката да е 100лв и да и е взето здравето.
А щом отказва запознанство, а преди е имал такова намерение, явно има нещо мътно. А може и момичето да се притеснява заради бременността или др.
Нали казваше, че има неща от детето при родителите му - може да й е казал, че и количката е там, т.е. негова е.

# 129
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

6 години  Tired не си я дала или продала на някой , за някое бебче да я ползват  Rolling Eyes
ГаСи това  робуване на вещи  и марки  Crazy


Ами ние все пак мислехме да имаме друго дете, просто накрая така се стекоха обстоятелствата. И с тази идея пазехме абсолютно всичко, не само количката.

Е , как се съхраняват нещата  Crazy
неща които с години се се ползват колкото и да са запазени стават вехти   Rolling Eyes



На пълнолуДие разкарай всичко старо от дома си , неща които не ползваш повече от година   дай , раздай или продай  Grinning

п.п.Свързах се с кораба мама от алтренативния  Laughing Hug

# 130
  • Мнения: 6 930
Не я пазя от сантименталност, а за друго дете. Както казах пазим наистина всичко. Но досега никога не ми е минавало през ума, че ще се разделя с нея когато все още имам идея да я ползвам в бъдеще.
За това дали трябва да я давам така или иначе очевидно няма еднозначен отговор. Ще я дам най-вероятно и това е. Стига да не се случи нещо дотогава. Пък момичето ако наистина я иска по-добре да я дам. Бих предпочела ако е възможно да не сме в лоши отношения.


Е , как се съхраняват нещата  Crazy
неща които с години се се ползват колкото и да са запазени стават вехти   Rolling Eyes

Честно казано не знам какво е състоянието на нещата. Но чак количката се съмнявам да има някакви проблеми от стоенето. По-скоро за дрехите бих се притеснявала. Всичко е опаковано и оставено при баби и дядовци, които живеят в къщи и имат място. Аз при мен нищо нямам. Освен май въпросната активна гимнастика и бебефон (който още ползвам, въпреки че и той ми беше поискан в предишен разговор).

# 131
  • Мнения: 9 830
Така е, хем моите деца са през две години и всеки път дрехите имат петна като ги извадя. Колкото са по-скъпи, толкова повече се съсипват Simple Smile.
Ето сега, изпрах една дреха на Mother Care, която съм я купила за първото и никога не е обличана. Ами .. съсипана е.
Ако сега пазарувам, всичко ще е бяло и ще скача в белината, а не да правя синя блуза бяла, защото ме дразни петното.

# 132
  • Мнения: 1 308
Не бих взела, не бих дала нищо от/на бившата. Бих дала въпросната количка и каквото и да е друго на близки и познати, но не бих улеснила живота на бившия ми, който ме е подлагал на психически тормоз Close

Винаги съм се отвращавала от подобен тип поведение, като въпросния "бащичко" ooooh!

Бухтичка, не искам да те засегна, но очевидно си прекалено търпелива и добронамерена
   bouquet

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 18:30 от ♥Nimfea

# 133
  • Мнения: 2 674
Едно голямо семейство сте, защо да не си помагате!?  Party Егати романтиката, честно!

Утре скутера ще ти иска, колелото, тетрадката по математика, стария ти телефон. Не мога да те разбера...

# 134
  • Мнения: 6 930
Едно голямо семейство сте, защо да не си помагате!?  Party Егати романтиката, честно!

Утре скутера ще ти иска, колелото, тетрадката по математика, стария ти телефон. Не мога да те разбера...
Ами аз със сигурност не искам да им преча Mr. Green По принцип това бебе е най-хубавото нещо, което ми се е случвало от две години насам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт