Z Nation

  • 26 068
  • 332
  •   1
Отговори
# 45
  • London
  • Мнения: 612
Има доста слабости и в грима, и в режисурата и в актьорската игра.
Зомбитата са много апатични тук. Особено тримата на оградата все едно аз ги бях гримирала за Хелоин и се бяха разтанцували.
Червенокосата мацка има много мазно дупе за гладуваща от три години и никаква спортна убедителност за жена-войн.
Черната по-става, а дръпната та е най-безличния секс символ евър!
Лидерът прилича на работник в почивният му ден.
Дядо ти пък изобщо какво прави там?
Абе опитали са да съберат разнообразна група, но тя няма предистория. Не ми пука за тези хора.
Да почва по-скоро Walking Dead защото на тези определено им липсва ниво. Мисля и бюджета на самата продукция допринася за целия провал.

# 46
  • Мнения: 442
Аз стигнах до извода, че все пак ми харесва. Grinning
Не го чакам с нетърпение, но с интерес ще изгледам трети епизод. Все още никой от героите не ме грабва обаче. А за мен важи с пълна сила: ''Любим герой филм прави''  Mr. Green
Може би просто много ми се гледат зомбита и затова приемам с отворени обятия всеки вариант.

# 47
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Понеже още не съм гледала втора серия, пък то даже трета излезнала вече, май се очертава да не продължавам. Ама ви следя, де, ако вземе да се окаже, че е станало супер интересно, ще се включа.

# 48
  • Мнения: 3 736
Олеле, Бийно, как си ги наредила!  Joy Мое Ади да е просто с едър кокал, де, глей ква си ся.

Кефи ме тоя сериал! От втори епизод насам почти не съм спряла да се хиля. Драматичните моменти не им се получават, но пък комичните, комичните са веднъж, дори и когато май не е нарочно.  hahaha hahaha hahaha

# 49
  • London
  • Мнения: 612
Пуцо, от теб пък изобщо не се очаква да гледаш второстепенни, нескопосани сИрИали!
Нали нямаше време?
Ако си намерила да ти препоръчам нещо по-класно?

# 50
  • Мнения: 3 736
В събота имам.  Mr. Green Точно тия нескопосаните са чудна почивка -- няма драма, няма в кво да се вживявам, да съпреживявам. Иджалка и то смешна! Нищо не препоръчвай, че ей ся почват и наште зомбита, а тях ше си ги гледам в реално време, не в събота.

Между другото, след Под купола, всеки сериал е хубав, честно.  Joy

# 51
  • Мнения: 5 741

Кефи ме тоя сериал! От втори епизод насам почти не съм спряла да се хиля. Драматичните моменти не им се получават, но пък комичните, комичните са веднъж, дори и когато май не е нарочно.  hahaha hahaha hahaha

В един сайт бяха пуснали гласуване, ходещите срещу Z нацията. Точно това им написах. Не може да сравняваш комедия с драматичен сериал.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 581
С тая камбана от Филаделфия не съм се хилила така и на "Теория на големия взрив" и "Приятели".

# 53
  • Мнения: 442
Аз сигурно бих гледала всеки сериал, щом е със зомбита. Няма начин да не му дам шанс, а трябва да е отвратителен, за да не продължа да го гледам. Е, може и да престана да го следя, зависи как ще се развие.
Ако знаете още, дайте ги насам.

# 54
  • London
  • Мнения: 612
След днешния епизод мисля да приключа. Ако не ме налегне дълбока скука другия уикенд разбира се!

# 55
  • Мнения: 3 736
С тая камбана от Филаделфия не съм се хилила така и на "Теория на големия взрив" и "Приятели".

Ааа, взривената цистерна след всичкия хвърлен труд на мен ми беше по-яка.  hahaha hahaha hahaha

Бийно, бе, много искаш от хората, тъй да знаеш.  Mr. Green Ей на, даже лаф на епизода си имахме вчера "Are you alive?"  Joy Joy Joy Семпло и миличко някак, печелят ме. Дано не се амбицират в драматична посока, дано, все така лежерно да го карат.

Меган, звучи като пълно безумие да се сравняват двата сериала, наистина. Пак ми стана смешно.  Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 3 581
Дам, аз първоначално мислех, че някаква друга цистерна се взриви. Един вид беше - гледам и не вярвам на ушите си.

# 57
  • Мнения: 3 736
 Joy Joy Joy Joy Joy

След днешния епизод мисля да приключа. Ако не ме налегне дълбока скука другия уикенд разбира се!

Глей, глей,  много е весело, ако не им придиряш. Mr. Green

# 58
  • London
  • Мнения: 612
Joy Joy Joy Joy Joy

След днешния епизод мисля да приключа. Ако не ме налегне дълбока скука другия уикенд разбира се!

Глей, глей,  много е весело, ако не им придиряш. Mr. Green
Мноооо комедии ми се събраха- Дневниците, Оригиналните, сега тез... Под Купола и falling Sky's не ги броя щот свършиха

# 59
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мноооо комедии ми се събраха- Дневниците, Оригиналните, сега тез... Под Купола

 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт