Кауфланд / Kaufland- тема 8

  • 88 176
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 161
Здравейте! Да похваля бебешките чорапки и чорапогащници, много са мекички и хубави, а цената им е просто супер Simple Smile Колкото до вестниците и до мен не стигат. Някой от съседите ги прибира всеки път! Какво толкова правят с тях не знам!

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 23:07 от BilyB

# 31
  • Мнения: 69 227
А елеците как са? мисля от тази седмица бяха.. newsm78

# 32
  • Мнения: 634
И при нас от няколко седмици не съм виждала да оставят вестник Crossing Arms
Аз днес взех омекотител, прах за пране, св бут а и едва кофа от продълговатите

# 33
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Взех някакви плюшени пижами на промоция, немски, страхотно качество, две части за около 6 лв./ бройката  Peace Много доволна

# 34
  • Мнения: 356
При нас преди месец имаха две седмици пропуск в доставянето на в-ка.Писах им онлайн,и проблема се реши. PeaceИначе по някой път комшиите ми го взимат от кутията...Виждам ги,пред мен го правят два пъти вече.Как не ги е срам-незнам. ooooh!
Днес по часовник бях пред Кауфланд в 7:00 часа сутринта.Отдавна не ми се беше случвало такова ранно пазаруване.Но бях наблизо и...Имах списък с покупки  Crazy
По това време да се пазарува в КФ си припомних че има няколко предимства:
-Точно в 6:55 пред магазина имаше 4,5 човека.Влизаш си спокойно,никой не те блъска.Не се мръщи,не те псува.Чак се усмихнах от кеф.
-Всичко беше адски подредено.И всеки артикул от промоциите го имаше.Служителите от магазина се трудят много:това да подчертая!Беше красота като влязох в магазина.Дори картофите бяха наредени.Дори продължаваха да редят...Сънени,омърлушени,но редяха!Евала им правя!Спукват ги от работа.За това когато и да пазарувам там все гледам с нещо да ги разсмея-няма значение познати,непознати.Една добра дума или лаф ги кара да се усмихват:от личен опит го зная.
-Нямаше блъсканица,нямаше псувни из рода "оф,махни се...оффф,това го няма...таз къде е спряла количката...егати блъсканицата....чакам 10 минути на витрината....редя се пък 15 на касата....."А аз пък не разбирам такива индивиди за къде бързат?!?!?!Отишла нашата на пазар,в голям хипер-маркет да гледа,ама като зачака за нещо си вече се тръшка.Е,защо?!?!За да и стане на служителката гадно ли?Или тя е по-велика от към работа,или заплащане?Странни са ми такива,но както и да е.
Напазарувахме си с моя всичко по промоции и не промоции и се прибрахме  Crazy
П.П.На фъстъците с черупка нямах лопатка за да си слагам.И единия служител както си редеше на майна си,дойде за да ми донесе лопатка. Усмихна се едно влюбено...Heart EyesАма съм заета  Mr. Green

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 05:47 от milenka333

# 35
  • гр. София
  • Мнения: 252
Момичета, при нас брошурата явно късно я доставят( а и много не следя, тъй като ми е неудобен Кауфланд) , но харесах едни гумени ботушки- промоция до 14.09.Уви е мноого късно. Дали има вероятност пак да ги пуснат?

# 36
  • Мнения: 78
Здравейте момичета, искам да попитам някой има  ли впечатления от чопъра. Слабичък ми с вижда 200V

# 37
  • Варна
  • Мнения: 233
Скъса ми се калъфът на масата за гладене, има ли го в асортимента, защото си спомням, че предният беше купуван от там. На какви цени и размери са?

# 38
  • Мнения: 3 675
Доволна съм от бялото грозде,но си слагат каквито цени искат.Вчера го купих на 1,29, а днес беше 1.69.Купих си и картофи мити,на тази цена идеални.Сигурно ви ги крадат съседите.Аз също си вземам един от някой съсед,понеже на нашия район все последни го получаваме,а пустото любопитство взема връх и не мога да се сдържа.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Скъса ми се калъфът на масата за гладене, има ли го в асортимента, защото си спомням, че предният беше купуван от там. На какви цени и размери са?

Има в асортимента, но аз два пъти купувах и връщах, понеже са някакви, които не обгръщат добре масата, а стоят някак като покривка  Rolling Eyes

# 40
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 883
И аз не случих на калъф за гладачната маса. Не съм го купувала от Кауфланд, но по същия начин не обгръща дъската. Явно такъв им е модела.

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
О, аз си купих страхотен от Пени- голям, плътен, с въже, което се пристяга около масата. Бях готова да си изхвърля масата направо и да я сменя с нова, добре, че открих, каквото търся!

# 42
  • София
  • Мнения: 8 163
Идвам и аз в темата.
Редовно не получаваме вестник. Оплаквах се няколко пъти - писах на информация, но няма никакъв ефект. Confused

И ние не получаваме. А живеем на 5 мин. от Кауфланд. Писах, ама нищо. Вчера като бях в магазина имаше някакъв германец на посещение, явно беше някакъв шеф, викам си да взема да му кажа, че нямам вестник почти всяка седмица, може да ми съдейства  Joy (майтапя се разбира се)

# 43
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 189
А аз се чудя дали в К. предлагат някакви картинки за лепене с ютия върху плат? Вчера си закачих дънките на едно старо бюро на работа и сега се чудя как да оправя дупчицата. Малка е,но е на коляното.    Sad
Вестник и ние много рядко получаваме.

# 44
  • Мнения: 3 957
Идвам и аз в темата.
Редовно не получаваме вестник. Оплаквах се няколко пъти - писах на информация, но няма никакъв ефект. Confused

И ние не получаваме. А живеем на 5 мин. от Кауфланд. Писах, ама нищо. Вчера като бях в магазина имаше някакъв германец на посещение, явно беше някакъв шеф, викам си да взема да му кажа, че нямам вестник почти всяка седмица, може да ми съдейства  Joy (майтапя се разбира се)

Поне да имаше вестник по магазините, както е в ЛИДЛ. Но за толкова време, само веднъж съм виждала на информация да има оставени вестници. Може би ако попитам ще ми дадат  newsm78
Много е неприятно това с краденето от пощите. Обикновено няма място да се оставят целите вестници и жената само ги пъхва леко, но лесно може да се вземе, без да се отключва кутията. След като ги е оставила, за няма и 15 мин. няма нито един вестник по пощенските кутии.

Общи условия

Активация на акаунт