Кауфланд / Kaufland- тема 8

  • 88 130
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 520
 Pupitka, потърси в кинкалериите, там съм виждала такива лепящи картинки.
tooclose, като попитам на информация винаги ми дават вестник и си го преглеждам преди да се гмурна в магазина.

# 46
  • Мнения: 3 951
Благодаря, ще се възползвам, когато ми се наложи  Peace

# 47
  • Мнения: 3 965
Цитат
Поне да имаше вестник по магазините, както е в ЛИДЛ. Но за толкова време, само веднъж съм виждала на информация да има оставени вестници. Може би ако попитам ще ми дадат  newsm78

И аз така си мислех, обаче 2-3 пъти видях, че хората си искат на информация вестници.

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 426
Вестниците са на информация, под рафта  Rolling Eyes Дават девойките, като си поискаш.

# 49
  • Мнения: 1 244
Ходих до Кауфланд тази сутрин рано, но бях сама и пазарувах скромно, имайки предвид, че носенето мен чака  Laughing Но пък съм доволна от покупките...все неща, дето ако съм с мъжа ще ме пита 100 пъти за какво са ми  Laughing

Та прибрах се с кофа в ръка  Laughing...много ми хареса, че става и за двата вида подочистачки (иначе имам поне 10 кофи вкъщи ooooh! ма баш тази я нямам Mr. Green) взех и комплекта от 5 купи за съхранение, чудесни са, сега си ги гледам таман Simple Smile
 Купих си един бански, много са намалени в момента, а номера съм го нацелила идеално Simple Smileвзех си и няколко тениски по 3,99, въже за скачане  Crazy, купих и от любимите ми блокчета за тоалетната на Сано, пастички Престиж (заради тези пастички ми се налага сега и въжето за скачане да си купувам Mr. Green), подправки разни, сламки за коктейли, праз, няколко пакета макарони на Дерони...абе общо взето глупости... за папкане може да се каже, че почти нищо не купих  Laughing

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
някой с отзиви от маслините по 2,99/кг ?

# 51
  • София
  • Мнения: 6 263
А аз се чудя дали в К. предлагат някакви картинки за лепене с ютия върху плат? Вчера си закачих дънките на едно старо бюро на работа и сега се чудя как да оправя дупчицата. Малка е,но е на коляното.    Sad
Вестник и ние много рядко получаваме.
При нас, на Резбарска, има шивашки дреболии, където са дрехите, сякаш и лепенки съм виждала, но май по кингалериите са доста по-евтини.

# 52
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Днес ще се отбия да си взема. Благодаря ви,момичета!   bouquet

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 426
някой с отзиви от маслините по 2,99/кг ?

Ами не ни харесаха- прекалено меки и прекалено солени.

# 54
  • Мнения: 11 607
Днес ще ходим на пазар в К. - подскажете какво да гледам и какво да си купя Mr. Green .....

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 426
Имаш нужда от подсказване?!?!
Моят мъж каза, че ще пише официални писма до Лидл и Кауфланд да не ме допускат до териториите си  Mr. Green

Вчера ходих служебно до К. и използвах момента да си напазарувам. Купих св.гърди и бут, пушени. Страхотно е месцето! Пилешки бутчета взех, бяха нормални на големина, без твърде мазно по кожата и без много перушина  Wink Червено грозде, моркови, банани. Салата тиквички и салата Снежанка. Омекотители. И не-знам-си-още-какво...

# 56
  • София
  • Мнения: 6 263
Да сте обърнали внимание каква е цената на червените чушки за печене?
От няколко дни покрай стикитата в Лидл минавам оттам, старият хубав Кауфланд ще почака.

# 57
  • Мнения: 356
Тарталета ,много се смях.Ама твоя мъж много си прилича с моя.  hahaha Да не са братя по майчина линия или друга линия...  Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 13 175
Имаш нужда от подсказване?!?!
Моят мъж каза, че ще пише официални писма до Лидл и Кауфланд да не ме допускат до териториите си  Mr. Green

А моят ще пише до Била, за да ми издигнат паметник.  hahaha  Просто нямам удобен Кауфланд, иначе щяха да са два.  hahaha

Някой заглеждал ли се е в малките орхидейки в стъклена ваза? Като на снимките във вестника ли изглеждат? А свежи ли са и как са като разцветки?

# 59
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
При нас пък ту има, ту - няма вестници, но и аз като се замисля доста бързо изчезват, явно ги събират за вторични или за подпалки  Mr. Green а в магазина никога не съм уцелвала да има

Общи условия

Активация на акаунт