Кауфланд / Kaufland- тема 8

  • 88 145
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 152
Вече втори път взимам Кордон Бльо и да ви кажа,че е много вкусно! Heart Eyes Пуешките шницели на същата фирма също са страхотни.  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 8 154
Вече втори път взимам Кордон Бльо и да ви кажа,че е много вкусно! Heart Eyes Пуешките шницели на същата фирма също са страхотни.  Peace

За коя фирма става въпрос? Замразено ли е това Кордон Бльо? Че аз май само такива съм виждала

# 62
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 152
За фирма "Панети" става дума,замразен е. Марката е на САМИ-М.

# 63
  • Мнения: 2 152
За фирма "Панети" става дума,замразен е. Марката е на САМИ-М.

избягвам замразените - предпочитам сам да си го направя кордон блю-то

# 64
  • Мнения: X
За да не е гол записът, вчера купих свинско каре на 7.99 и сега отивам да го готвя.

# 65
  • Мнения: 9 776
Капсулите и таблетките за миялна Somat изгодни ли са  - 20-38 бр. за 9,99? Thinking

# 66
  • Мнения: 2 779
Вчера пратих ММ специално заради бонбоните Черноморец, уж трябваше да са намалени на 2лв , търсил, търсил, само на 4,89 (нещо такова) имало  Crossing Arms, че и снимка ми направил  Laughing. Само в нашия град ли ни пускат лъжливо инфо?

# 67
  • Мнения: 201
Вчера пратих ММ специално заради бонбоните Черноморец, уж трябваше да са намалени на 2лв , търсил, търсил, само на 4,89 (нещо такова) имало  Crossing Arms, че и снимка ми направил  Laughing. Само в нашия град ли ни пускат лъжливо инфо?

В Пловдив в Кауфланд Тракия имаше!

# 68
  • Мнения: X
polly  , а защо не е попитал някой от персонала и те ще обяснят. /Тези бонбони само аз ги ям в къщи и то рядко/нямат нищо общо с тези от детството ми/.
 

# 69
  • Мнения: 2 152
Бонбони Черноморец има и в момента на промоция.
Не знам само дали бърбъна Four roses  го има още, защото в нашия Кауфланд от три дни е свършил ....

# 70
  • Мнения: 285
Някой може ли да пусне каталога за следващата седмица?
  bouquet

# 71
# 72
  • Мнения: X
Сухо мляко на Радиком 250гр на каква цена е в момента ?

# 73
  • София
  • Мнения: 6 010
Вчера пратих ММ специално заради бонбоните Черноморец, уж трябваше да са намалени на 2лв , търсил, търсил, само на 4,89 (нещо такова) имало  Crossing Arms, че и снимка ми направил  Laughing. Само в нашия град ли ни пускат лъжливо инфо?


Тъкмо се връщам от магазина. Бяха намелени бонбоните и изнесени до пътеката  Peace

Но прясното мляко на Мегле не беше намалено! Не бях сигурна дали правилно съм видяла в каталога иначе щях да попитам, но бързах и реших да не се занимавам.

# 74
  • Мнения: 3 675
Аз си харесах следните неща от новата брошура

Донът с шоколад,нескафе 3 в 1, паста за зъби сигнал,евентуално студен чай на аспасия,гъба за баня пандека.Има и намалшни тоалетни сапуни Арко,но не съм купувала от тази марка до сега.Доматите и кромида са на промоция,за тях ще преценям на място дали ще купувам.

Общи условия

Активация на акаунт