Кауфланд / Kaufland- тема 8

  • 88 209
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 394
Намаленото масло хубаво ли е?
Благодаря  за темата   bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 9 850
Вчера се 'сдобих' с два ваучера от по 1лв. за Кауфланд. Намерих съвсем случайно, сложено най-отпред на витрината, кисело мляко Саяна със срок на годност до 15.09 (а беше вече 19.09?!?!), занесох го на информация, и ми дадоха ваучер. А сутринта преди това, си засичах на касата- 7 минути и 36 секунди чаках на опашка. Дадоха ми ваучер и за това. И двата пъти много ми се извиниха, но не ми хареса, че пред мен почнаха да обсъждат на информация, как е било изпуснато това кисело мляко, едва ли не ме обвиняваха, че съм си го донесла и съм го сложила на витрината аз! Crossing Arms
Иначе съм доволна. Повече хора трябва да си търсят правата! Peace

# 77
  • Мнения: 356
Вчера пратих ММ специално заради бонбоните Черноморец, уж трябваше да са намалени на 2лв , търсил, търсил, само на 4,89 (нещо такова) имало  Crossing Arms, че и снимка ми направил  Laughing. Само в нашия град ли ни пускат лъжливо инфо?

Трябвало е да попита на Информация,или от тези които редят вътре,в магазина.Аз като видя подобна нередност веднага се обръщам към тях.Те се обаждат по телефона за справка и проблема се решава за минути,да не кажа секунди.Отзовават се дори за нещо което не може да намерите.Няма значение промоция ли е,или не.И ако не го намерят се обаждат пак по телефона.В това отношение са чудесни.Единия път и то тази седмица питах за нещо дребно,не помня какво...жената чак се засили да пита има ли го,няма ли го.А розите от n- бройки на 4.99лева.Бе "недей,ще се оправя"и казах аз.Много неудобно се почувствах.И си тръгнах с една голяма усмивка.А тя по мене крещи-ще звънна,ще звънна-чакай.Избягах,не ми се искаше с това да я занимавам,пък и в 7 сутринта.
Аз сега си гледам в-ка...От сутринта е в нас,но чак сега намерих време да го разглеждам.

# 78
  • Мнения: 356
Вчера се 'сдобих' с два ваучера от по 1лв. за Кауфланд. Намерих съвсем случайно, сложено най-отпред на витрината, кисело мляко Саяна със срок на годност до 15.09 (а беше вече 19.09?!?!), занесох го на информация, и ми дадоха ваучер. А сутринта преди това, си засичах на касата- 7 минути и 36 секунди чаках на опашка. Дадоха ми ваучер и за това. И двата пъти много ми се извиниха, но не ми хареса, че пред мен почнаха да обсъждат на информация, как е било изпуснато това кисело мляко, едва ли не ме обвиняваха, че съм си го донесла и съм го сложила на витрината аз! Crossing Arms
Иначе съм доволна. Повече хора трябва да си търсят правата! Peace
Шегуваш се че си засичала,не вярвам...Аз съм чакала и по 15 минути на каса.Но ги разбирам касиерките:като роботи са,на крак...Нон-стоп.Или ги викат да редят,чистят,събират и прочие.Предполагам си се пошегувала с това засичане.Чак и  секунди написани.....

# 79
  • София
  • Мнения: 8 182
Засичала си колко време си чакала на касата, заради ваучер от 1 лев?  Shocked И си свръх доволна как си търсиш правата, брей напред вървим в тази държава  ooooh!

# 80
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 249
Батето със сопата,нямам толкова свободно време да си приготвям сама кордон блЬО и за това си го купувам готово. Това не е тема за нравоучения,а за продукти от веригата Кауфланд. Peace
Аз не можах да си харесам нещо специфично и ще трябва да хвърля още един поглед на вестника.

# 81
  • Мнения: 1 244
Ходих сега да пазарувам заедно с мъжа и пълних смело количката, нали той ще мъкне Laughing - та взех дини, грозде, цвекло, зеле, моркови, олио, консерви домати, кофа лютеница на Олинеза, мезета, Маскарпоне, млека разни ...

Между другото от там си купувам един ликьор Дук О' Колин или нещо подобно е името, който е абсолютно същия на вкус като Кралица Марго на Лидл (този, за който казват, че е като Бейлис) Разликата е, че в Кауфланд този ликьор е с 2 лв. по-евтин от лидълското Марго Simple Smile Проблема е, че не всеки път го има, много бързо свършва като го заредят.

От новата брошура си харесах доста неща, за съжаление ooooh!

Шампоаните Шаума, душ геловете на Дав, кристалите за коса на Виктория бюти, млековарката, гела за отпушване на канали и обезмаслителя, си харесах на първо четене

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 11:51 от Lorein666

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Lorein666 може ли снимка на този ликьор?

# 83
  • Мнения: 1 244
Lorein666 може ли снимка на този ликьор?

Не мога да намеря свястна снимка в нета

Видях го само из някакви стари брошури на Кауфланд и то пак не се вижда добре




Това намерих Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 12:55 от Lorein666

# 84
  • Мнения: 2 786
polly  , а защо не е попитал някой от персонала и те ще обяснят. /Тези бонбони само аз ги ям в къщи и то рядко/нямат нищо общо с тези от детството ми/.
 

Е, как що - щот е моя мъж  Laughing, не пита....обикаля, мрънка, но не пита  Tired.
Децата останаха без бонбони. Ще го юркам днес пак да ходи.

# 85
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Засичала си колко време си чакала на касата, заради ваучер от 1 лев?  Shocked И си свръх доволна как си търсиш правата, брей напред вървим в тази държава  ooooh!

Напротив- точно щото никой не си търси правата, не върви на никъде тая държава!

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Lorein666 мерси  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 9 850
Разбира се, че ще си засичам времето, през което чакам на касата, като видя такава опашка! Като на ден 100 човека минат да си вземат ваучери от по лев, на шефовете ще им светне лампичката, че трябва да наемат повече персонал! Нещо, от което се оплакват и самите служители там - липса на персонал! Не съм обвинила касиерките, напротив, те работят колкото бързо могат, но да ми работят 3-5 каси на обяд, при условие, че на всяка каса има огромни опашки...
Това, че вие смятате, че е погрешно да си поискам ваучера за загубеното време, си е изцяло във ваш ущърб. Стойте си на опашките, чакайте си като овце, мърморете там с другите, че видиш ли, работят 3 каси само, безропотно си плащайте уж намалените неща, и после идвайте тук да се оплаквате, че за .20лв. не ви се разправяло и т.н.
А аз ще си гледам бележките в магазина, ще следя сроковете на годност на нещата, които купувам, ще сигнализирам за нередности и ще се разправям. Само така може да се промени нещо.

# 88
  • Мнения: 23
Разбира се, че ще си засичам времето, през което чакам на касата, като видя такава опашка! Като на ден 100 човека минат да си вземат ваучери от по лев, на шефовете ще им светне лампичката, че трябва да наемат повече персонал! ....
Абсолютно си права ,точно така е.

# 89
  • Мнения: 5 830
Аз нещо не разбрах, как се взимат тези ваучери от по лев? Ако стоиш повече време на опашката?

Общи условия

Активация на акаунт