Кауфланд / Kaufland- тема 9

  • 75 944
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607




ПРИЯТНО ЧЕТЕНЕ И СПОДЕЛЯНЕ В ТЕМАТА!
ПРИЯТНО ПАЗАРУВАНЕ! УСПЕШНИ ПОКУПКИ!!!!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 057
Взимали ли сте от зехтина, който е намален за уикенса?

# 2
  • Русе
  • Мнения: 520
Мама Цоцоланка, благодаря, че се грижиш за нас.   bouquet

Искам да похваля мандарините от отминаващата си седмица, без костилки, сочни и вкусни. И пушената сланинка с праз от витрината с обслужване.
От новата брошура нищичко не ме впечатли.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 611
Благодаря за новата тема!    bouquet
От промоциите тази седмица харесах сиренето "Родопско чудо", ябълките, мандарините, пражката шунка. От новата брошура хвърлих око на печените чушки(само да не са смити), кашкавала  "Родопея", китайското зеле, фурмите, но на място кой знае колко още неща ще взема. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 841
Мерси за темата   bouquet

Аз май от новият вестник почти нищо не харесах. Рядко ходя в магазина понеже много харча там  Embarassed Лошото е че и в Лидл вече взех много да харча и май и там ще намаля пазаруването. Ще ходя в кварталния магазин вече  Mr. Green както каза един приятел "и г*за си да скъсам повече от 15лв няма как да изхарча там"  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 22 867
И аз почти нищо не си харесах от новата брошура, фурмите, зехтина ще погледна, дано и мандаринките са хубави. Всъщност, като отидем, на място ще решавам. Както нищо уж не съм си харесала, в магазина някак се оказва, че доста неща ми трябват.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 141
Благодаря за темата!

От новата брошура си харесах пижама за мен, евентуално термоботушите /ако ми харесат на място/, сусамов тахан и кърпичките в кутия.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 131
Мерси за темата. Аз ще отида за кетчуп, пък ще видим какво още ще взема.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Благодаря за темата!

От новата брошура си харесах пижама за мен, евентуално термоботушите /ако ми харесат на място/, сусамов тахан и кърпичките в кутия.
Сусамовия тахан нещо съм го пропуснала като я разглеждах. Иначе нищо друго не си харесах и добре, защото ММ не иска да ме води до Плевен Mr. Green

# 9
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Мерси за темата   bouquet
От новата брошура и аз не си харесах почти нищо, но като вляза и не се спирам.

# 10
  • Мнения: 1 244
Аз да се похваля ...тази седмица не ходих до К.  Mr. Green (за първи път успях да се въздържа). Само изпратих сина да купи един вертикален сушилник, който беше намален на 7,50, а си го бях набелязала така или иначе Simple Smile.
От следващата седмица ще взема Доместос пак, въпреки че скоро взех, това ми един от препаратите, който много се харчи у нас  Crazy и намалението му винаги ме радва . Simple Smile

# 11
  • Мнения: X
Доместос и аз трябва да взема, че за WC- то е най-добър.

# 12
  • Мнения: 1 244
И за мен е най-добър. Все ми се струва, че с друг препарат никога не е така яко дезинфекцирано и изчистено WC- то, както с Доместос Simple Smile И когато е на промоция взимам поне по 4-5 бутилки от него.

Аз и пода чистя с него, където е плочки, и мивки и какво ли не, та отива много...

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 00:26 от Lorein666

# 13
  • Мнения: X
И за мен е най-добър. Все ми се струва, че с друг препарат никога не е така яко дезинфекцирано и изчистено WC- то, както с Доместос Simple Smile И когато е на промоция взимам поне по 4-5 бутилки от него.

Аз и пода чистя с него, където е плочки, и мивки и какво ли не, та отива много...

+1

Обаче ме е страх да го използвам концентриран върху плочките. Само за тоалетната чиния го използвам неразреден по ръба, както беше едно време в рекламата. За плочките го разреждам с вода, защото на една позната й се бяха повредили от него, пък ми е скъпа банята и нова  Mr. Green
Оставам го около час и след това измивам с вода. Но аз я поддържам и с парочистчка.

# 14
  • София
  • Мнения: 8 113
Не ми се отваря ел.брошура. Сусамовия тахан какъв е?

Общи условия

Активация на акаунт