Забранения плод. Грешно или не ?

  • 16 238
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ех,един да хвърли камък и всичките сте след него.
Аз мисля,че няма да имаш бъдеще с този приятел.На 27 с две деца,рано ти е още за такава връзка.
Говори с него,най-добрия вариант е да забравите случката и всеки да продължи живота си.

# 76
  • Под липата
  • Мнения: 620
Ох, малка била, неопитна... Като чуя такива определения за 20 годишни и ми става лееееко чудно.
На 20 години в днешно време мъжете и жените са по-скоро инфантилни, отколкото малки и третирани като невръстни деца.
 Тази млада дама живее с мъж от 4 години - достатъчно зряла е, значи, да прави секс, да съжителства, ама видите ли - иначе, била малка, та чак не може да си даде сметка какви ги върши  Rolling Eyes
 Никак не ми се струва неопитна. По скоро нагла, безпардонна..... глупава ( съжалявам, така мисля),но най вече разгонена.  Mr. Green
 Очевидно тази връзка, в която е, вече тече по инерция или винаги е била такава, за да си мисли това младо създание за други мъже. Една сериозна връзка не предполага помисли за други хора, особено ако действително обичаш човека до себе си или поне, такива са моите разбирания за сериозна връзка. Наглостта тук е не толкова във физическата изневяра, колкото в това, че осъзнаваш, че връзката ти или куца или е в края си, но продължаваш да се носиш по течението повличайки и трети лица. Няма ли да е по-малко болезнено или честно, ако просто продължиш сама, вместо да участваш във връзка, която вече дефакто не съществува?  Подобни..., не знам как да ги определя изпълнения, са грозни, груби, противоречащи с морала, както и да се погледнат.
 Не съм светица и точно за това усещам нюансите и опитите за самооправдаване. То не бе непреодолима жажда, то не бяха СМС-и, то че до страстни целувки  се стигнало, а върхът на всичко е кулминационното изригване ( тоя пък, все едно жена за първи път пипа, та чак свършил от целувка и помачкване.. ), но още се чуди - грешно ли е?
 

# 77
  • Мнения: 8 965
Раздели се с приятеля си, правете каквото правите с въпросния и после по живо, по здраво  Peace
Видно е, че си хлътнала по 27 годишния, щом така живо се интересуваш от семейния и емоционалния му статус  Wink

# 78
  • Мнения: 10 094

 

 но още се чуди - грешно ли е?
  
Вече може и да не се чуди newsm78
Момичето първо действа и после пита Joy

# 79
  • Мнения: 4 569
Боли ме, сърби ме, драго ми е...  Laughing
Авторке, мисля, че трябва да пробваш и другите трима "приятели" на приятеля ти пък тогава да избираш. Така де ...  Laughing

# 80
  • Мнения: 1 308
Няма ли да е по-малко болезнено или честно, ако просто продължиш сама, вместо да участваш във връзка, която вече дефакто не съществува?  Подобни..., не знам как да ги определя изпълнения, са грозни, груби, противоречащи с морала, както и да се погледнат.
 Не съм светица и точно за това усещам нюансите и опитите за самооправдаване. То не бе непреодолима жажда, то не бяха СМС-и, то че до страстни целувки  се стигнало, а върхът на всичко е кулминационното изригване ( тоя пък, все едно жена за първи път пипа, та чак свършил от целувка и помачкване.. ), но още се чуди - грешно ли е?

+1
Сякаш аз съм го писала! Напълно съм съгласна с това мнение!

# 81
  • Мнения: 4 270
Душице,
като си била толкова "непреодолимо жадна" що не събуди мъжа ти за "чаша вода",
ами  сама отиде там,където"ти счупиха стомната" и пак си остана "жадна"?!   Mr. Green Wink

Работата на девойката е ясна от изречение първо на интрото! Не приемам, че милата тя е млада, поради това е неопитна, объркана и затова не знае какво иска. Напротив, нашата героиня се опитва да е хитра, но дори плоските й женски номера говорят за безпардонната й нагла (цитирам Raffaella)същност на една типично неструваща нищо като личност жена. Като разбра, че нейният хубавец й е изневерил, защо не си взе багажа и не си даде възможност да срещне подходящ човек? Мъжете ли свършиха или тя е престаряла, та се метна не на кой да е, а на приятел? А мястото на което ожадня, ми е противно дори да го коментирам.
В резюме, от впечатлението, което лицето създаде тук, мога да предположа, че ако не беше 27-годишния бързосвършващ баща на две деца, все още щастливо женен, приятел на половинката на главното действащо лице, то всеки друг който й се изпречи пред погледа, би имал възможността да "й напие менците", когато същата "ожаднее", без значение на мястото, времето и обстоятелствата. За съжаление такива жени съществуват, но още по-жалко е, че мъжете им налитат като мухи на лайно. Обикновено за един път, но това е друга тема! 

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 09:58 от Herz

# 82
  • Мнения: X
Цитат
Обичам приятеля си и знам, че това е временно привличане.. но е така силно ..
Не обичаш приятеля си.
Не му проваляй живота, дай му шанс да срещне жена, която наистина ще го обича и ще го направи щастлив.

# 83
  • Мнения: 25 818
Видно е, че си хлътнала по 27 годишния, щом така живо се интересуваш от семейния и емоционалния му статус  Wink

Не е задължително. Обикновено такъв тип кифли са силно заинтригувани от мъжа, който не тръгва веднага да ги сваля и не точи лиги с влажен поглед при всяка среща. (Вече се спомена, че всички други са ѝ се сваляли, само този - не. Обидно!)
В момента, в който го омотаят и вкарат в леглото си, губят интерес и се насочват към следващата бройка.

# 84
  • Мнения: 2 099
Божке,тази тема ме наведе на много странни,дори вредни размисли!Досега никой не е свършвал само кат ме помачка и поцелува-извод-аз съм грозна или мършава и няма какво да се мачка.
Извод 2- защо на мен ми се случва-явно съм непоправим карък и нещастница!

Депресирах се,отивам да преям с торти и да повърна после.
ПП-вие имали ли сте подобни случки?
Някой да ви помачка и поцелува и да свърши?И кажете секса после със свършващия готин ли е ,да знам да се депресирам още.
Е**си темата  ooooh!

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
През ред чета, но май авторката е спряла да се появява.
Малко тъпо впечатление направи че тя "обичала приятеля си", знаела, че направеното от нея "е грешно", то било станало едва ли не случайно, защото тя била "ожадняла", ама случайно ли му написала СМС и случайно ли тръгнала да му обяснява, че си харесвала "един приятел на нейния" и случайно предварително те си говорили, че се харесват и т.н.
Много случайно, съвсем обмислено, аз реших, че тоя, като се раздели с жена си веднагически го хващам аз и съответно веднагически му се обадих да организираме нещата (да си изповядаме чувствата).

# 86
  • Мнения: 747
Голяма грешка на авторката да си пусне темата на място, където по дефолт те изяждат с парцалките. Много сте груби! По-добре ли се чувствате като я обидихте с подигравките си?

# 87
  • Мнения: 2 099
Защо да не се подигравам? Авторката си е за подигравка.Жена на 20 да ми се прави на интересна и да не знае все още какво иска?Да се натиска по ъглите и да се крие от партньора си? Описаните са трепети на 15-16 год.пикла.Ако е достатъчно интелигентна жена,ще знае,че такива работи не се правят на хората.Жалко е и за нея и за настоящия партньор. Силно се надявам някой ден сина ми да не попадне на подобна драма куин. Човек трябва да е разумен и да поеме отговорност за действията си.А и да помисли и да не прави това което не иска и на него да му се направи.

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 09:57 от Рибозом

# 88
  • Мнения: 5 513
То на тоя свят хора всякакви.Ама не разбрах ,защо трябва да одобря постъпка ,която не одобрявам и въобще каква прошка,на какъв грях и що за наглост.
Все си мисля ,че и любовник/любовница да има човек пак има правила и морал ,които да се спазват към деца,дом ,родители и околните хора.

Рибозом спокойно,като не ти се е случвало ,значи си жена която будиш уважение и респект в мъжете.А не като те погледнат да виждат само ц*ц* и да искат да ги мачкат.

# 89
  • Мнения: 747
Ако искате да помогнете, дайте й разумни съвети. В момента само си чешете егото, лиготията и клавиатурите. И моля - хайде да не сме по-големи светци от Папата. Още повече, че ценностите на нашето поколение доведоха до ценностите на тяхното.

Общи условия

Активация на акаунт