Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~95

  • 42 798
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 4 381
Айча Бингьол с тая известност от "Ойлето", сега в другата крайност..от народна героиня, на "развратница"..ще го играе... hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 36 791


На Еркан и Хатиджето им се получи играта, също както в Сон бахар с Айча Варлъер...
И в двата сериала партньорките на Еркан ме убеждаваха с играта си в чуствата които изпитват...
Играха, без да си мерят кой е по-велик...Да видим в този сериал как ще бъде.....

# 33
  • Мнения: 36 791
Айча Бингьол с тая известност от "Ойлето", сега в другата крайност..от народна героиня, на "развратница"..ще го играе... hahaha hahaha hahaha
И аз прочетох такова нещо при падругите, ама като не гледам сериала си трая....Но като гледах рейтинга вече втора седмица Гюлтепето е  след Хубавата селянка и КПА /сериала на Злати и Цвети/....



# 34
  • Мнения: 7 044

Тука е ядосан, Сиси. . .  hahaha Joy Joy Joy

Ами тя тая Джерен го побърка  с дядо му.
 Как издържа - не знам

. Аз ако бях на негово място щях да я ошамаря едно хубавичко по задника, че да не може да си седне на него 1 месец.

Добър човек. А толкова секс изгуби по нощите заради нейните кавги.

Ех, ако аз бях на нейно място нямаше да го оставя нито един миг. Ще ми ляга тя с нощница - глупости - Ева как е спала до Адам - само с едно листо отпред. И пък ще му дава гръб - глупава кокошка  - така ли се обладава мъж???
Нищо не разбира от секс, от интимност, от отдаване, от либидо, от любов. Толкова е задръстена.

Като ходи   Йомер да спи в другите стаи само се ядосвам с нея - що за жена е???
Ами приласкай го, погали го, полюбувай му се на този хубавец, ами покажи му, че си жена.
  Ама Джерен е фригидна - дядо му та дядо му.....майната им.  Изгуби толкова години  толкова много любов.

Хей, малките момичета, така да не правите - това е голяма грешка. И да не се сърдите, защото всяка нощ пропусната назад не се връща.
 Аз пък само морали ви пиша....  Простете ми.

# 35
  • Мнения: 7 044
    Аман от тоя часовник. Не спира. Като влеза в темата и времето хвърчи.

   Много искам да пиша, но трябва да се приготвя за утре. Пък и не съм се изкъпала - винаги оставям това за по нощите.

Много ви обичам.

Не се косете за филма. Вече започва.  Чакахме ги 4 месеца и ги дочакахме.  Утре може да имаме първи снимки.  Всичко хубаво.

# 36
  • Мнения: 36 791
Сиси много си натурална джанъм  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
На времето толкова исках да гледам Бели макове, но определено съм разочарована...Тя Джерен два сезона търси истината. Който ще да ми казва, за мен Джерен не обичаше Юмер. Когато човек обича истински няма задни мисли. Любовта е да обичаш другия повече от самата себе си....Да загърбиш всичко и да се отдадеш на любовта....Сори ама не видях такова нещо....Все още гледам сериала, но Джерен изобщо не ме кефи....

# 37
  • Мнения: 36 791


Iyikidogdun Dila Hanim

# 38
# 39
  • Мнения: 476
Направо ми прилоша от тебе, Сиси..заболя ме всичко ..да се хилим по нощите...лека нощ! hahaha hahaha Joy Joy Joy Mr. Green

# 40
  • Мнения: 476
Ти, сега какво, Мамче..камъните в моята градина ли са... hahaha hahaha
Навремето, аз най-много пишех за "Бели макове", преди да го излъчат още.. bowuu
Прехвалвах ви го...до небесата..е, не е лош..един нетипичен турски сериал... Naughty
Е, малко са прекалили с Азисчо, за сметка ..че убиха Мустафа, толкова рано...и Агата..му създадоха бая работа... newsm78
Един ...доста, при това динамичен друг сериал, гледали ли сте?? newsm78

# 41
# 42
# 43
  • Мнения: 4 381
До утре!

# 44
  • Мнения: 36 791
Ти, сега какво, Мамче..камъните в моята градина ли са... hahaha hahaha
Навремето, аз най-много пишех за "Бели макове", преди да го излъчат още.. bowuu
Прехвалвах ви го...до небесата..е, не е лош..един нетипичен турски сериал... Naughty
Е, малко са прекалили с Азисчо, за сметка ..че убиха Мустафа, толкова рано...и Агата..му създадоха бая работа... newsm78
Един ...доста, при това динамичен друг сериал, гледали ли сте?? newsm78


О, не, не....Ти не си ми повлияла. Многократно в интервютата Еркан е казвал, че това е любимия му сериал. Като гледах клиповете и колажите имах голямо желание да гледам сериала на български, защото някой хора го бяха изгледали с помощта на преводача, ама аз нали съм пенс, не зная как става да превеждаш говор през тланслатора  Grinning
Но след това като гледах сериала разбрах, че любовните сцени в клиповете и колажите един вид са извадени от контекста на сериала, че тези сцени или са сън, или случайните докосвания на Юмер бяха овиквани от Джерен....
Първо, че актрисата не ми хареса, като ръст спрямо Еркан....След това нямаше ответ от Джерен на любовните изблици на Юмер....Сцената за която съм гледала толкова клипове и колажи - предложението за брак на яхтата и след това под снега, гледайки я в сериала като последователност на останалите сцени изобщо не ми хареса....На яхтата Джерен я заболя стомаха, и изобщо не ми беше романтична сцената....Когато "заваля" сняг....ами погледни го този момент....един смях от страна на Джерен и толкова....
Като сравня 4-те предложения за брак в Сон бахар, ами тези в Бели макове изобщо не ми бяха романтични...
И това отмъщение на Джерен и търсене на истината цели два сезона ми дойде в повече.....А пък това, което направи със семената - закупуването на некачествени семена и след това подпалването на склада напълно ме отблъсна от каквито и да било симпатии към героинята....
На никого не налагам мнението си, само споделям.....

Общи условия

Активация на акаунт