Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~95

  • 42 799
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 791
Мехмет Гюнсюр /Мустафа от Памука/ с Фарах /Айлин от Ойлето/в игралния филм от лятото...



# 46
  • Мнения: 36 791


моята хубавица флиртува, а пък Мехмет Гюнсюр е като момченце....Много са сладки  Hug

# 47
  • Мнения: 7 044


Сладури, добро утро и приятна закуска. Лека работа и всичко добро през седмицата.

# 48
  • Мнения: 7 044
     Да се приготвям и да тръгвам, защото нашето момче вероятно вече пътува към киноцентъра, ама с тези задръствания в Истанбул ще трябва да чака по улиците и през това време аз ще съм в офиса на фирмата.

# 49
  • Мнения: 7 044
Вземете си и топли дрешки, защото  днес ще бъде дъждовно.

# 50
  • Мнения: 36 791
Добро утро на 15-ти септември!
Честит първи учебен ден на всички ученици,учители, родители, баби и дядовци на първолаци!
Нека в бележниците да има само шестици! Peace
На добър час, щастлива и успешна учебна година!

Щастлив ден и успешна нова седмица на всички

Сиси  Hug благодаря за кафето, пожеланията и предупреждението





# 51
# 52
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро и от мен в новата тема!  Hug

Ани  Hug браво, отново прекрасна тема   bouquet
Аз вярвам, че наистина ще я заредиш с много новини!  Peace



ЧЕСТИТА НОВА УЧЕБНА ГОДИНА на малки и големи, учители и ученици - много да е успешна!   bouquet

Захласната снощи по други неща, подминах това местенце, а то...  Crazy доста сте писали, браво!   bouquet

Айча Бингьол с тая известност от "Ойлето", сега в другата крайност..от народна героиня, на "развратница"..ще го играе... hahaha hahaha hahaha
И аз прочетох такова нещо при падругите, ама като не гледам сериала си трая....Но като гледах рейтинга вече втора седмица Гюлтепето е  след Хубавата селянка и КПА /сериала на Злати и Цвети/....





Вярно е това за Гюлтепе -  hahaha уж щеше да е ''бомба гиби'', ама май все още не им се оправдава очакването. Не знам за какво се разказва в него, но... в другите два се набляга на любовта, по-различен начин, ама... явно завладяват публиката. Е, бих се радвала нашият КПА да е първи, но повече европейската му визия и засилената нужда от мисловна дейност за да го следиш, го прави по-труден за приемане от масата турски зрители. А какво ще стане по-нататък ще видим  Simple Smile

Трудно е в днешно време да оцеляват сериалите, публиката има голям избор и лошото е, че гледаемостта се мери от телевизорите, а аз знам как гледам тв и доста хора около мен също ( пуснат е на някой канал, ама... гледаме компа или всичко друго, но не него  Joy Joy Joy)

Хубав ден ви желая!  Hug Сиси  Hug при нас си е слънчево  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 41 919
Добър ден! Hug

Ани,Сиси,Кралице,Цвети, Hug wavey

Честит първи учебен ден! Flowers Four Leaf Clover
Лека и успешна учебна година!

Скрит текст:
Сигурно не знаете(не съм писала в темата), но аз също съм учителка,но съкратена от няколко години и много ми е тъжно днес! SadСега си чакам пенсията,но е още рано! Grinning



Приятен ден и успешна седмица! Hug

# 54
  • Мнения: 36 791
Цвети  Hug Злати  Hug

Злати

Скрит текст:
Не знаех, че си учителка....Честит празник  smile3525 Бъди жива и здрава, макар, че те разбирам какво ти е днес и на 24 май. Но в такова време живеем  ooooh! Вече няма никаква сигурност и никаква грижа, нито за хората в предпенсионна възраст, нито за децата и за бъдещите майки. Много пъти съм казвала, че на времето се полагаха специални грижи за майките и децата. Хората 5 години преди пенсиониране нямаха право да ги съкращават... Сега вече държавата абдикира и няма никаква закрила. Как да си намериш работа, като обявите са все за 20-25 годишни....а пък хората пред пенсия изобщо не са защитени. И както непрекъснато правят промени в пенсионното осигуряване, направо се гаврят с хората на които им предстои пенсиониране. Но да сте живи и здрави - когато си имаш другарче се намира колая.



erkanpetekkaya Günaydın iyi bir gün dilerim  5h


Еркан рано, рано ни е пожелал хубав ден  Peace Не знам тази снимка нова ли е, защото е с ботуши, а така ходеше в началото на снимките на Дила ханъм....
Дано да е сега от новия сериал  Praynig

# 55
  • Мнения: 36 791
Сиси не гледай снимката  Grinning



Эркан с женой и Алишан

# 56
  • Мнения: 41 919
Ани, благодаря! Hug

Скрит текст:
Ами дружките от Б-с и др. теми знаят положението!Но понеже не съм работна ме забравиха и в пожеланията!Както и да е! WinkА да знаеш колко деца съм научила да четат и пишат!  Laughing   Откакто не работя нервите ми неиздържат и вдигам кръвно!Затова започнах да пиша във форума,че да се разтоварвам  Laughing Да са живи и здрави мъжа ми и децата! Peace

А тази снимка на Еркан с ботушите преди беше отгоре във фейса! Laughing

# 57
  • Мнения: 36 791
Злати, така е мила....

Скрит текст:
Хората са улисани  в своите проблеми и в ежедневието си и се сещат по-рядко за старите си дружки. Но това е нормално. Не съм очаквала нещо по-различно. Аз не търся никого, защото виждам, че са ангажирани и не искам да досаждам. По-рано не съм имала такива притеснения, но сега дори се притеснявам да звъня по телефоните. Хайде не се натъжавай. Ще се нагодим към времето в което живеем...Нямаме друг избор.....

Снимката с ботушите днес Еркан я е качил в инстаграма. Затова вече се разпространява във фейса....
Има много писания с които го подкрепят и се възмущават от лъжите в пресата....



Скрит текст:
Ben söylemek istiyorum ki gazeteler
 Erkene yalan söyldi . Bu nedenle biz
 onun yanındayız . Butun kalbimiz
 onunla . Bu yalan hiç inanamıyoruz

Esma Petekkaya

# 58
  • Мнения: 36 791
За новия сериал в който ще участва Хатидже Шендил.....

Скрит текст:
Kaderimin Yazıldığı Gün

Başrolerinde Özcan Deniz ve Hatice Şendil‘in oynayacağı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Son olarak atv’de ekrana gelen ‘Yasak’ dizisinde yer alan Gürbey İleri yeni dizinin kadrosuna dahil oldu. Gürbey İleri, yeni dizide ikinci erkek başrol olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizide ‘Kerem’ karakterine hayat verecek genç oyuncu, Özcan Deniz’le dayı-yeğen olarak kamera karşısına geçecek.

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ yeni sezonda Star TV’de!

# 59
  • Мнения: 7 044
        Здравейте сладури, аз пък сутринта  забравих да ви честитя 15 септември.  Нали умът ми беше как пътува Еркан за  киноцентър и забравих.
        Да са живи и здрави децата, внучетата и учителките.
     

        Злати, Слънце, честит празник.  Да си жива и здрава.

         Не се ядосвай, не се коси.  Господ си знае работата. Всичко рано или  късно си идва на мястото.

         Така е в живота. Но нали знаеш - на работата сме временно всички. Днес едната, утре другата - и така всичко се променя.

         Майната му - то всичкият ни народ се поболя, децата ни избягаха, родителите и те.

         Аз вече познавам 5 семейства, на които децата им са в САЩ и Канада. И родителите отидоха да живеят при  децата си.

         Жалко, но факт. Особено единия като умре, другия децата го  разнасят по света  като куфар. И такива семейства има...

Общи условия

Активация на акаунт