Искам да кажа ... (2)

  • 31 050
  • 801
  •   1
Отговори
# 15
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Да, точно. Hug

Валери, мисля, че мъжът ти е преценил по реакциите на конете , дали са дружелюбни или не.
Внушителни са габаритите, да. Но има знаци при срещата, които дават индикация за поведението на животното. Щом ТМ води децата, то би трябвало да може да ги разчита/знаците/.

Мъничките коне са най-милите животни. Пристрастна съм, естествено, защото много ги обичам.
Общуването с тях е ценно, па макар и да е за няколко минути. Неслучайно конете и делфините помагат и на деца с определи заболявания.

# 16
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Спорна учебна година на всички ученици и на всички колеги! Повече знания и нека всеки един от нас (учители и ученици) помни и знае каква е целта и ролята ни в училище!
Лиляна,   bouquet   bouquet   bouquet

Валери, определено позволявам, аз самата обожавам коне и съм приятелски настроена към тях, както и те към мен. Детето се е сблъсквало с коне и в конеферма, и такива, домашни, впрегатни животни.  Hug

# 17
  • Мнения: 3 677
 Конете са много страхливи, но не са агресивни. Ако не се изплашат, няма страшно. Те също преценяват на кого могат да имат доверие, явно се харесват взаимно.

# 18
  • Мнения: 22 436
Успешна учебна година на всички!

Изнервена съм, имам чувството че изобщо не съм готова и ще забравя нещо за утре.

# 19
  • Мнения: X
valerie, аз бих позволила. Конете са прекрасни и благородни животни. Плашливи са, но не и глупави.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Лиляна, благодаря за темата и лека нова учебна година   bouquet
На майчетата ще кажа да бъдат силни и да си вземат очила и носни кърпички  Hug

# 21
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Мирама, спокойно, нищо няма да забравиш! Утре стани по-рано, пий едно кафе, подреди мислите си. Ще се организираш Simple Smile

# 22
  • HH
  • Мнения: 3 257
Успешна учебна година на всички.

Така като ви чета, се чудя на майка ми. Тя никога не е плакала. Даже си спомням, че се опита да ни прати двете със сестра ми заедно в първи клас, но се отказа, защото предложението на директорката беше аз да тръгна една година по-късно заедно със сестра ми, а не тя година по-рано с мен.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 824
Maryse-утре сутрин всичко ще си дойде на мястото.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
Успешна и безаварийна нова учебна година на всички дечица, майки и учители.
И много ще се радвам, ако утре някой се престраши да пусне снимчица на детето си.  Hug

Джуличка, не знаех, че сладкото фъстъче ще тръгва на ясла... Може и да си ми споменала, но явно съм пропуснала това събитие.

# 25
  • Мнения: 10 547
Искам да кажа, че за първи път в района, в който живея, яко дъни чалга!  Shocked
"Очи, очи, твое очи, яс съм невероююююю".

# 26
  • Мнения: 1 749
 Joy Joy Joy
Класика.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 096
Искам да кажа, че за първи път в района, в който живея, яко дъни чалга!  Shocked
"Очи, очи, твое очи, яс съм невероююююю".
Ще ме прощаваш много, но сръбското не е чалга.  Naughty Израснала съм във Видин и съм закърмена с Лепа Брена и сие.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Джуличка, не знаех, че сладкото фъстъче ще тръгва на ясла... Може и да си ми споменала, но явно съм пропуснала това събитие.

Към кого се обръщаш с това име, че все по-често подскачам да не би да се е появила оная Джуличка, която не ми е много приятна.

# 29
  • Мнения: 4 892
Искам да кажа, че сме напълно готови за утре! Приведени в приличен вид, като за училище! Взехме и цветята и вече и аз няма търпение, да дойде утре, да мине и да тръгнем към уроците. Заедно.

Валари, не бих разрешила  Grinning Кристина е ходила да язди, да гали коне, но в присъствието на инструктор. Но при нас този въпрос по-скоро не стои.  Мъжът ми е твърде разумен. По-скоро аз съм тази, която е способна на по-необмислени и импулсивни неща.

Общи условия

Активация на акаунт