Искам да кажа ... (2)

  • 31 084
  • 801
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 892
Добре, ше те послушам, Куркума. Пак ше чистя.

# 241
  • Мнения: 4 199
Жаки, поне малката може да си каже какво е, що е, моето не говори, обича да драматизира и ще има да гадаем какво се случва в действителност.

Нино съчетай нещата -  стреляй тук бе Grinning

# 242
  • Мнения: 4 892
Нино съчетай нещата -  стреляй тук бе Grinning

Добре.

# 243
  • София
  • Мнения: 12 374
Искам да кажа, че откривам сезона на интервютата. И днес и утре съм на интервю за работа. Сутринта мъжът ми се изненада колко съм спокойна и кротка..обикновено нервнича преди среща с напълно непознати човеци. И аз съм изненадана.

# 244
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Искам да кажа, че откривам сезона на интервютата. И днес и утре съм на интервю за работа. Сутринта мъжът ми се изненада колко съм спокойна и кротка..обикновено нервнича преди среща с напълно непознати човеци. И аз съм изненадана.
Успех!  bouquet
Най-важното е да си спокойна и уверена. Peace

Много си ви хубави дечицата. Да са ви живи и здрави и много успехи през новата учебна година Simple Smile  bouquet

# 245
  • Мнения: 4 199
Таис, не се съмнявам в теб, по-скоро в работодателите Simple Smile Сетих се да се оплача - вчера за първи път забелязах наченки на гневната бръчка. Буквално ужас ме обзе. Но не от бръчката - имам си  вече ''смеещи се, щастливи'', а това че е тази на яда и мъката.

# 246
  • Мнения: 2 241
Искам да кажа, че на това време изоообщо не ми се излизаше от вкъщи  Crossing Arms Можех цял ден да си седя на кълбо вкъщи с котката, да си направя топъл шоколад и да гледам филми...

# 247
  • София
  • Мнения: 12 374
Благодаря, момичета  Hug На всички пожелавам готин ден, напук на дъжда и мокротията  Simple Smile

# 248
  • Мнения: 22 475
Усещам, че още известно време ще имаме драми с училището.

Таис, успех с интервютата.

Искам да кажа, че вече ми се ходи на работа.
Лошото е, че към момента нямаме никаква работа, съответно и пари (е, едно голо майчинство за 2та година) и почвам да се дразня, ядосвам и да ме тресат нервите. Евентуално ще се започне работа към ноември, декември...но я има пари, я не. Sad

# 249
  • Мнения: 4 892
На мен никак не ми се започва работа. Много силно се надявам да имам спокойствието да си остана у дома поне до другата есен. И после ще се върна. Обичам да си стоя вкъщи.

# 250
  • София
  • Мнения: 12 374
Марис, благодаря. Когато наистина решиш, ще намериш подходяща работа, сигурна съм.

Аз се настоях вкъщи. Последните 4 години това правя - 2 от тях изцяло минаха с детето, другите 2 работа плюс детето. Искам навън: колеги, шеф, който да ме ядосва, сплетни, емоции и т.н. Ако направя само още един превод в следващата една година щ-е с-е г-р-ъ-м-н-а.

# 251
  • Мнения: 22 475
Таис, ааа, де да беше точно така.....с когато решиш, ще си намериш...Simple Smile
От пролетта съм започнала да гледам обявите в джобс, но за нашият град предлагането е трагично.
Веднъж се появи нещо точно в моята област....искаха доказване на опит и какво ли още не при кандидатстването. Изпратих всичко, а дори не си направиха труда да отговорят...да се обадят и да кажат - ей, благодаря, получихме кандидатурата ви, но не ставате.
Накрая аз звънях, за да ми обяви един крайно нелюбезен и явно тотално не в час господин...."Ами крайният срок е до Х-дата" и нищо повече не успях да получа от него като информация.
А това се води уж организация на национално ниво...

# 252
  • Мнения: 10 580
Привет и от мен с отчета за 15-ти! Мина добре първия ни учебен ден в новото училище. Детето се падна в хубав клас - към момента съм спокойна, но вчера си поревах де, даже ми се виеше свят и не се чувствах добре цял ден. Синът ми беше супер ентусиазиран - лепихме етикети, надписвахме, снимки си направихме за бележника, личната карта, учебниците подвързахме, той си подреди бюрото с новите учебници, чантата от вечерта още - въобще различно дете. Чак съжалявам че до момента не предприех нищо, все си мислех, че ще му е трудно да се раздели със старото ни училище и класа. Като го виждам, че той е спокоен и аз съм спокойна Simple Smile

Таис, късмет Peace

# 253
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Днес я изпратих сама на училище...гледах я от терасата - с раничката, чадъра и как се оглежда осторожно на кръстовището Heart Eyes. Май порасна Laughing, не знам - повечето деца от класа и още ги водят и взимат от училище, ние сме близо, но не знам дали не избързвам Confused. Тя няма проблем, по нейни думи, да ходи на училище и шах сама, само я е яд, че тръгва в 8, а аз оставам до 9 вкъщи Mr. Green.

# 254
  • Мнения: 4 892
Аз пък имам проблем, че вече 18 години работя на едно и също място и хем си обичам работата, колегите, хем е добра и в условията у нас би било кощунство да се махна. А ми се прави нещо кардинално различно, за което имам възможности /като работене/ и идеи, но би било много трудно да го стартирам в условията на страната ни.

Общи условия

Активация на акаунт