Искам да кажа ... (2)

  • 31 125
  • 801
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 12 374
Много, много благодаря, момичета  Hug

Акаша, да ти е жив и здрав и все по вода да му върви на твоя племенник!

Моята най-голяма племенница започна АК и всички сме страшно горди с нея  Simple Smile

# 346
  • Мнения: 4 199
Страхотна новина, Таис! Казах ти, не съм имала и най-малки съмнения Simple Smile

Скин, утре на свежа глава без излишен афект ще стане ясно какво се е случило. И аз за жалост съм така - пелена пред очите и бърз гняв, а не бива. Утре пак били казали на мъжа ми да вземем детето по обяд, а  него още днес го смъмрили, че просрочил обедната си почивка. Дано ни приемат по район скоро в ясла, че така не си е работа...

# 347
  • Западен парк
  • Мнения: 395
Искам да кажа, че морският вирус, тормозил почиващите това лято, вече е пристигнал в София. А ние дори не сме ходили на море. Малкият син изхвърля вода втори ден от където се сетите..., че и температура вдигна днес. Пикът вече отмина, но очаквам включване от сестра му. Иначе толкова добре започна седмицата - щастливи и спокойни, и двамата с удоволствие отидоха на градина.

Наистина ли още го има петлето в 7 без 10? Благодаря, че ме подсетихте за него. Още утре ще им го пусна за събуждане.

Мобилните пепелничета много ми харесаха, но не сещам къде да потърся. Иначе са идеален подарък за две пушачки покрай мен. Ако ги мернете някъде - дайте иширет.

# 348
  • Мнения: 14 654
На връщане от училище Мими я е ухапала оса по дясната ръка, натрих с чесън и после намазах с Фенистил, но е много подуто и я боли, лед ли да сложа?

Ох, горкото, но от оса ще мине, мен наскоро ме ужили по бузата. Наскоро с мъжа ми решихме да си направим разходка с мотор из околните села, ама понеже е жега, тръгнахме с летни панталони и отгоре само протектори. По едно време милото взе да се намества нервно на седалката и да замахва с ръка, нещо го ужилило през панталона. Поглеждам аз настрани и виждам надпис "bee house"  Laughing  После се оказа, че е било стършел, а не пчела.

# 349
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Мобилните пепелничета много ми харесаха, но не сещам къде да потърся. Иначе са идеален подарък за две пушачки покрай мен. Ако ги мернете някъде - дайте иширет.

Намирам ги само в интернет магазини Peace:
Мини пепелник
Мини пепелник

# 350
  • Мнения: 13 070
Янечек, слава богу, че не е бил алергичен, учител от нашия град почина миналата година, бил в гората сам, ухапал го стършел, дотогава не е знаел, че има алергия. Намериха го на следващия ден, след този случай имам голям страх от стършели, днес много се уплаших. Не знам какво е било всъщност оса или стършел, още е подута ръчичката, но започна да спада.

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Искам да кажа, че бабчето ми днес става на 83г. и ме караше цяла вечер да й правя снимки с "внуците", като през цялото време разглеждаше снимките и се суетеше как е излязла. Даже се преоблече два пъти с различни тоалети. Стои гледа снимките и се възмущава "Не трябва така да си повдигам главата, че ми се виждат бръчките на шията". Сутринта й се обаждам да й честитя, а тя ми благодари и ми вика "Хайде оставям те, че не съм си правила упражненията"  Crazy

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 09:16 от miss july

# 352
  • София
  • Мнения: 12 374
Джулия,  Hug  Hug

Г-жа Монк, дано бързо се оправи детенцето ти, и дано другите да избегнете вируса.

Жаклин, и на твоето щурче бързо оправяне! Пусти оси и стършели, и мен много ме е страх. Когато сме сред природата и на морето, винаги нося несесер с метилпреднизолон и спринцовка.

# 353
  • Мнения: 13 070
Джули, да ти е жива и здрава бабата, много младолика и усмихната е!

Таис  bouquet

# 354
  • Мнения: 4 892
Жива и здрава да е баба ти, Мис Джулай. Възрастните хора са истинско съкровище.

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Жива и здрава да е баба ти, Мис Джулай. Възрастните хора са истинско съкровище.

О, тя ми е истинско съкровище. Тази жена е по-жизнена от десет млади, взети заедно. Трябва да е видиш каква е гъвкава. Става за инструктор по гимнастика. Да ми е жива и здрава.

# 356
  • Мнения: 4 199
Джулка, да е жива и здрава баба ти, честит й рожден ден и все така да се грижи за себе си, за да й се радвате вие Simple Smile

Моята е почти на 90 и също много си трепери милата - мисля, че точно това я поддържа, както и фактът, че на тези години не се заседява хич. Да са ни живи, наздраве за готините баби    bouquet

# 357
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Да е жива и здрава баба ти, Мис Джули! Hug

Аз отдавна нямам баби и дядовци, но милото има двама дядовци около деведесетте, но тези дни единият му дядо е повален и май го чакаме вече да си замине. Sad

# 358
  • София
  • Мнения: 12 374
Miss July, и от мен да е жива и здрава  Hug Моето бабче е на 85, държи се, пу-пу. Боец ми е тя.

# 359
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Като стана въпрос за гимнастика, един път съм на гости при мама и минавам покрай хола и виждам с периферното си зрение майка ми простряна на земята. Направо подскочих, така се стреснах, викам нещо ѝ е прилошало, а тя нашата упражнения правела. Joy

Общи условия

Активация на акаунт