Искам да кажа ... (2)

  • 31 089
  • 801
  •   1
Отговори
# 330
  • Луната
  • Мнения: 3 211
На късмет сте ми, ей   bouquet Интервюто мина много добре и октомври започвам. Не мога да повярвам, че ме харесаха още на първото място  bowuu

Честито Таис  bouquet  Много успехи и късмет на новото място! Simple Smile

# 331
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...

Определено бих се радвала на съвет. Особено от теб, Лиляна. Много ще бъда благодарна на всякакъв коментар.

....
Какво да ти кажа? Това е вашият избор. Тук не може да се случи нещо такова. Не че и на нас не ни раздаваха разни програми и води. Обаче никой не си позволява да сменя тетрадки.

Освен това, може да е взела тетрадките им, за да им напише следващата задача.

Надявам се не си показала, че си бясна пред детето.

# 332
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Май и тази година ще "спестя" от шлифер и есенни обувки....Направо с галошите....
Тъпо време... Заради дъждовното лято се надявах на есенно море, ама...нъцки. Sad

Wild_rabbit галошите не са лоша идея Joy Може да си ги носим и в почти винаги дъждовно Rolling Eyes Laughing

# 333
  • Мнения: 4 785
Ееее Таис, честито, това е супер новина! Успех!

# 334
  • Мнения: 1 749
Благодаря ти, Лиляна.

Не, пред детето не съм. Закон, който винаги се старая да спазвам. Пред нея показах само, че не съм съгласна с учителката да й се взимат и сменят тетрадките. Защото това не са нейни тетрадки!
След като малката се изми и си легна, избухнах.
Сериозно, не помня откога не съм се вбесявала така. Наистина е било отдавна.
Не мога да допусна такива произволи, а чувството ми за справедливост просто бие такива оглушителни аларми, че бушоните ми дават на късо поне за няколко часа напред. Като прибавим, че става въпрос за детето и Молотов е готов. Леле, добре че не ми беше пред очите тая жена. Кой знае какво щеше да отнесе!

# 335
  • София
  • Мнения: 12 374
Благодаря още веднъж, вие определено ми донесохте късмет   bouquet

Галоши взех преди 2 дена за детето, страхотна работа вършат. Обмислям и покупка за себе си  Simple Smile

# 336
  • Мнения: 4 785
Аз сигурно съм станала много спокоен човек... такава случка би ме подразнила, сигурно дори силно, но да избухна и да се вбеся така - не. Ще искам тетрадките на детето, категорично ще кажа, че не желая да й ги сменя и толкова.

# 337
  • Мнения: 22 476
Завърнах се от танци....децата с измити зъби и каката вече спи, а малкия още беснее...
Мразя дъжд....в петък отиваме в Рибарица и ако вали ше се гръмна.  Ще има още 16 деца освен нашите 2...а плана беше да ги оставим на майка ми и да си ходим само с мъжа. Sad

# 338
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Таис, миличка, честито, много се радвам!

# 339
  • Мнения: 10 547
Таис, браво.

Скин, не се нервирай и пали излишно. Разбирам те, но .... понякога учителската глава е като кошер- жужи нещо, носи кофичка с информация, но не стига до указаното място.


Аз искам да кажа:  smile3514 Като не те искат на дадено място, защото за него имат свой човек, те правят на калинка. Проблемът обаче е, че предметът, чрез който ме докарват до червено насекомо с черни точки, е жив, двукрак, тригодишен и шест на брой.


А! Пурко,!!!!, че си ми насгода- ти съобщенията във ФБ четеш ли си ги?

# 340
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Изпуснах ви, но чета хубави новини. Таис, честито! Дано да бъдеш удовлетворена напълно! Hug

Скин, не се ядосвай. Ще се разбере какво е станало и всичко ще е наред! Hug

На мен племенникът ми е първолак. Сега сестра ми прати снимки от вчера, ама направо е много красив и накипрен с вратовръзка.  Sunglasses  Grinning  Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 1 749
Момичета,   bouquet

Таис, честито!    bouquet Пожелавам ти много успехи и готини колеги!

# 342
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Чета ги , Кас, но теб те нямам там. Ако желаеш, на лични да си ги разменим Wink

# 343
  • Мнения: 10 547
Чета ги , Кас, но теб те нямам там. Ако желаеш, на лични да си ги разменим Wink

Провери си в "Други". Ако ли не  newsm45

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Чета ги , Кас, но теб те нямам там. Ако желаеш, на лични да си ги разменим Wink
Ако я нямаш и ти е писала понякога ФБ ги мята в папка "Други". Хвърли едно око там. Папка "Други" се намира като отвориш съобщения, отгоре пише "съобщения, брой...." и до него "други".

Общи условия

Активация на акаунт