Звездни компромати-217 част

  • 55 176
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 607
Единственият червенобузест рижко, който ми харесва.

# 31
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, знам, че ще прозвучи гадно, но гледайки Анджелина, се замислям как операцията и всъщност се оказа сгоден случай да се сдобие с нови, по-големи и добре оформени гърди Embarassed. Хем изглежда по-добре, хем и никой не може да я обвини в суета за имплантите.

# 32
  • София
  • Мнения: 23 107
А според мен Анжделина откакто си направи операцията, не е носила дълбоки деколтета и не мога да преценя какви са й гърдите. Но и кой ги гледа, при положение, че е толкова съсухрена. И преди не я харесвах визуално, но сега съвсем. Поне малко мръвка да имаше по себе си

# 33
  • Мнения: 1 022
Охх, знам, че ще прозвучи гадно, но гледайки Анджелина, се замислям как операцията и всъщност се оказа сгоден случай да се сдобие с нови, по-големи и добре оформени гърди Embarassed. Хем изглежда по-добре, хем и никой не може да я обвини в суета за имплантите.

Че какво лошо има в това...2 в 1:... и какво значение има кой в какво ще я обвини..завистници колкото щеш.. Може да си го позволи и го прави, съвсем нормално е според мен  Peace
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t31.0-8/1 … 94986618891_o.jpg

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А според мен Анжделина откакто си направи операцията, не е носила дълбоки деколтета и не мога да преценя какви са й гърдите. Но и кой ги гледа, при положение, че е толкова съсухрена. И преди не я харесвах визуално, но сега съвсем. Поне малко мръвка да имаше по себе си
На първата от снимките на Фани ми направи впечатление. И под затворената рокля си личи, че са едри и обли, добре изглеждащи.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 802
А според мен Анжделина откакто си направи операцията, не е носила дълбоки деколтета и не мога да преценя какви са й гърдите. Но и кой ги гледа, при положение, че е толкова съсухрена. И преди не я харесвах визуално, но сега съвсем. Поне малко мръвка да имаше по себе си
На мен Анджелина ми прилича на млада баба. Имам чувството, че по инерция се прехласват всички по семейство Пит. И двамата са ми досадни, но Брат поне има готини филми.
На снимката на Стела изглежда добре, но тези, на които не е специално нагласена за нищо не става. По - горе имаше такива.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 607
На мен гърдите й са ми твърде големи за телосложението й..., айде килограмите.

# 37
  • Мнения: 5 892
Охх, знам, че ще прозвучи гадно, но гледайки Анджелина, се замислям как операцията и всъщност се оказа сгоден случай да се сдобие с нови, по-големи и добре оформени гърди Embarassed. Хем изглежда по-добре, хем и никой не може да я обвини в суета за имплантите.
Губила ли си родител от рак? Да обикаляш с него раковите болници и да виждаш как си отива?
Аз си мисля, че й е през едно много интимно място кой в какво я обвинява.. Peace

# 38
  • Мнения: 1 959
Аз пък не разбирам какво толкова е направил Кание. Няма как да знае кой е инвалид все пак. Щом е разбрал, че човекът е такъв е казал - ок, нали?

Не, не е ок  Peace
Кание първо е казал, че иска всички да станат,освен ако 'you got a handicap pass and you get special parking and shit'.
Това цялото изказване е грубо и неприемливо. 'handicap' е обидна дума за инвалидите.
Да наричаш инвалидността и свързаните с нея привилегии/облекчения шит е голяма простотия.
'Проверката' на въпросните инвалиди пък вече е върхът в тази история.

# 39
  • София
  • Мнения: 23 107
Не стига, че хората са платили, за да слушат тоя келеш, ами и ще наглее. Пълен противняк.   Sick

# 40
  • Мнения: 2 453
Човекът (Кание) явно е решил, че щом Той ги призовава, значи и инвалидите ще могат да проходят (да се изправят в случая).

# 41
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, знам, че ще прозвучи гадно, но гледайки Анджелина, се замислям как операцията и всъщност се оказа сгоден случай да се сдобие с нови, по-големи и добре оформени гърди Embarassed. Хем изглежда по-добре, хем и никой не може да я обвини в суета за имплантите.
Губила ли си родител от рак? Да обикаляш с него раковите болници и да виждаш как си отива?
Аз си мисля, че й е през едно много интимно място кой в какво я обвинява.. Peace
Да, точно такива включвания очаквах Tired
Да ти изясня- въобще не иде реч за цялата спорна история с мастектомията и (за която и в този форум се говори дълго и до втръсване), а за имплантите, с  които тя изглежда определено по-добре от преди. За близки и ракови болници ще те помоля да не говориш, не ме познаваш и смятам, че е грубо и нетактично от твоя страна.

# 42
# 43
  • Мнения: 11 607

Ч.Р.Д. принц Хари

50 снимки , проследяващи живота на принца от раждането му , до сега - специално за Мама Цоцолана  Heart Eyes

Обичам те!!!!! Heart Eyes

Харесвах Анджелина, но в последно време ми е много болнава на външен вид......Дано е добре със здравето!

Джой, благодаря за темата!

# 44
  • Мнения: 5 892
Попитах просто. Извинявай, ако съм те засегнала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт