Лидл ::48::

  • 79 551
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 101
От тоалетната хартия Фрото има и дву- и трипластова. Редовно взимам от трипластовата, доволни сме.

# 16
  • Мнения: 161
Надявам се скоро да пуснат детски /по- точно бебешки/ нощници/пижами и бельо.
И аз ги чакам,за последно купувах преди Коледа. След това не се сещам да са пускали други с дълъг ръкав Sad

# 17
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 816
Нареждам се на опашка за хлебопекарната от сега. Каква е цената на сиренето Софра? И в какви кутии се продава или е вакумирано? Не съм обръщала внимание досега. 

# 18
  • Мнения: 8 305
И аз да си повторя питанката
Да ви питам, има ли доволни от тоалетната хартия Фрото? Редовно си взимам кухненска, даже преди имаше една трипластова, Фротото е двупластова май? Та тоалетната хартия и тя ли е двупластова? Че Милдето хич не ми е икономична..

Не ми харесва, ползваме Floralys (когато ми свърши турската).

Аз харесвам влажната таолетна хартия на фрото.

Влажната не е Фрото, а Флоралис.

# 19
  • Мнения: 2 681
Благодаpя за новата тема.
ММ иска да му купя от мъжките обувки  без да ги меpи. Нямало смисъл да идва -  нали вpъщали стоки и паpи. Да се занимавам ли или да настоявам да дойде?

# 20
  • Мнения: 520
Виждали ли  сте в Lidl инхалатор  newsm78 . И ако са пускали такъв артикул има ли отзиви за него и кога горе-долу го пускат ? Трябва ми,не ми е спешен мога да изчакам,но зависи колко време.

# 21
  • Мнения: 292
Беше в постоянния асортимент (стоеше, където са галетата, качамака, ориза, макароните и варивата), но не знам дали го има все още.
Благодаря   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 453
Виждали ли  сте в Lidl инхалатор  newsm78 . И ако са пускали такъв артикул има ли отзиви за него и кога горе-долу го пускат ? Трябва ми,не ми е спешен мога да изчакам,но зависи колко време.

Пускат. Според мен един, максимум два пъти в годината. Отзиви нямам, но по спомен цената е добра.

# 23
  • София
  • Мнения: 313
Арабския кус кус от доста време не го намирам и аз, за съжаление.

За хлебопекарната имаше доста мнения в последниет 5-6 страници на предходната тема. Харесва се. Моята в момента бърка. Само аз май се оплаквам, ама малко. С 2 бъркалки е, прави хляб 750гр, 1000гр и 1250гр, но аз никога досега не съм правила хляб по-голям от 750гр.

За инхалатора- доволни бяха момичетата. Цената беше около 55лв, ако помня добре.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 277
Виждали ли  сте в Lidl инхалатор  newsm78 . И ако са пускали такъв артикул има ли отзиви за него и кога горе-долу го пускат ? Трябва ми,не ми е спешен мога да изчакам,но зависи колко време.

2012 са писали в темата началото на октомври за инхалатор.... миналата зима януари началото мпускаха инхалатор....  отзиви освен да прегледаш по-подробно 18 и 36 тема...ако някой си го е взел тогава.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, изгоря ми лидълската микровълнова фурна. Оказа се, че ремонтът ще ми излезе горе-долу колкото една нова. Сещате ли се по кое време ги пускаха?

# 26
  • Мнения: 8 305
Момичета, изгоря ми лидълската микровълнова фурна. Оказа се, че ремонтът ще ми излезе горе-долу колкото една нова. Сещате ли се по кое време ги пускаха?

Май беше около нова година, но не съм много сигурна. Моята също изгоря.

# 27
  • Мнения: 3 957
http://www.promooferti.com/%D0%BB%D0%B8%D0%B4%D0%BB-%D0%BA%D0%B0 … 1%87%D0%B5%D0%BD/

Втората брошура искам да си сваля, знаете ли как става?
Може би я няма налична по магазините  Thinking

# 28
  • Мнения: 22 867
Момичета, изгоря ми лидълската микровълнова фурна. Оказа се, че ремонтът ще ми излезе горе-долу колкото една нова. Сещате ли се по кое време ги пускаха?

Май беше около нова година, но не съм много сигурна. Моята също изгоря.

А колко приблизително  работиха? Предполагам извън срок на годност са? Исках да купуваме по едно време, но, понеже нашата старичката все още работи, ММ ме отказа. Peace

Втората брошура искам да си сваля, знаете ли как става?
Може би я няма налична по магазините  Thinking

Ако е тая със стикитата, има я, защото се мотае вкъщи. Но идея нямам откъде е дошла - или от магазина, или е оставена в пощенските кутии. Peace

# 29
  • Мнения: 3 957
Не, не е тази.
Втората с рецептите търся.

Общи условия

Активация на акаунт