Коремът вече се надува, АПРИЛче вътре ще лудува!

  • 30 262
  • 783
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 357
The Mum - стискам палци всичко да ОК. Не се притеснявай, доста от момичетата минаха през това, щом е слабо и без болки не би трябвало да е сериозно.

Моят син иска ако имаме момиче да се казва Хариет (на сестричката на констенурчето Франклин) Simple Smile
Въобще от тия деца идеи да искаш.

И аз си мислех 100 неща да пиша и докато изчета всички 8 стр. ми изскочи всичко от главата.  Rolling Eyes

Мъзрела и при мен е много сериозен. Лошото е, че освен него ме е обхванала някаква лека депресия, негативизъм, голямо мрънкало съм станала, гади ми се нон стоп, като парцал съм, нямам никакви сили и не мога да се понасям така, ама се надявам да отминава по-скоро.

# 631
  • София
  • Мнения: 5 920
Здравейте, пишете ме и мен в групата Sunglasses
На 37 години, от София, втора бременност, термин 02.04.

# 632
  • Мнения: 503
Здравейте, пишете ме и мен в групата Sunglasses
На 37 години, от София, втора бременност, термин 02.04.

Добре дошла,Елица!   bouquet

# 633
  • София
  • Мнения: 12 580
Здравейте, пишете ме и мен в групата Sunglasses
На 37 години, от София, втора бременност, термин 02.04.


Добре дошла, термина ти е рожденния ми ден  Laughing Sunglasses

# 634
  • Мнения: 289

Елица добре дошла   bouquet

# 635
  • София
  • Мнения: 5 920
Мерси, много сте мили Simple Smile
Между другото за втори път съм "априлка". Преди 5 години терминът ми беше 6 април, със секцио получихме доставката на 30 март. Най-вероятно и сега събитието ще е със секцио и през март, но все пак си се присъединявам към вас.
Та с две рогати и чепати овнтета ще сме за 4-ти километър най-вероятно Crazy

# 636
  • Варна
  • Мнения: 616
 То човек не може да ви изчете бе девойки  Laughing

The Mum - стискам палци всичко да е наред. Съвети не мога да давам, защото никога не ми се е случвало, така че оставам само с палцестискането Peace
Елица - Добре дошла   bouquet

Подхвърлянето на думата секцио ме наведе на едни неприятни мисли...Двете ми деца са родени нормално - бързо и лесно, но преди година и половина ми правиха лазерна интервенция и на двете очи, заради наличие на дупчици по ретината и частичното и отлепяне на 1 място.  Следващият месец числя да си запиша час за очен лекар при моята докторка да видим какво ще каже. Силно се надявам да няма проблем и да мога пак да родя нормално.

За имената на бебето - всеки има някакви идеи за сега хипотетични. Таткото обаче се е закучил за женски име, което никой друг не харесва. Този път май ще стигаме до скандали с този избор. Предните 2 пъти се преборих, но съпружеското тяло се изцепи тука преди 1-2 години, че не харесвал имената на децата  Shocked Аз самосиндикално съм ги била избрала  Tired Ще видим до къде ще я докараме.
Обещах на децата като взема заплата да отидем и да купим това, което са харесали за бебето - кака е харесала мекичко гащеризонче в бежовко /за всеки случай да става и з адвата пола/, а баткото пътувайки с автобуса видял "страхотен бебешки магазин с много кошари и музикални въртележки", та ще му угодя и на него да избере музикалното оформление Simple Smile

kalitarka - супер е, че резултатите са отрицателни  Peace Дано да нямаш повече поводи за притеснение.

# 637
  • Мнения: 503
 Мамчета от София,какво стана по въпроса с евентуална среща помежду ни,ще има ли организация Flutter  Laughing

# 638
  • Мнения: 289
оффф аз ходих до един магазин за дрехи и от там като ме заболя главата , явно някой ме урочаса и сега се чудя какво да пия Sad предложете нещо?

# 639
  • Мнения: 503
оффф аз ходих до един магазин за дрехи и от там като ме заболя главата , явно някой ме урочаса и сега се чудя какво да пия Sad предложете нещо?
парацетамол...

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 16:43 от Karina81

# 640
  • София
  • Мнения: 366
Karina81 Има тема за срещата в София (за да не спамим на всички тук) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801931.0;topicrefid=3  Grinning

# 641
  • Мнения: 289
освен парацетамол , нещо друго ???

# 642
  • Мнения: 503
освен парацетамол , нещо друго ???
Поне аз не съм наясно,но следейки темата гледам,че има доста компетентни,дано се включат с отговор

# 643
  • Мнения: 12
И аз мисля, че само парацетамол може, поне на мен това ми каза док, но все пак не съм лекар... Simple Smile

# 644
  • София
  • Мнения: 12 580
освен парацетамол , нещо друго ???

нищо друго, за главоболие само парацетомол. само това ти е позволено, ако можеш най-добре и без него да издържиш

Общи условия

Активация на акаунт