И ние приключихме с колежа-ясла

  • 1 286
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Оххх, и аз съм живо притеснена за Иво-от вчера ходи на ясла и едно, че съм като болна, защото ревем и двамата като го оставям и като го взимам, ами ме е шубе да не му докарам някоя болест! Дали въобще си струва сега да го подлагам на това, щом има шанс да си остане болен вкъщи след някоя и друга седмица???

# 16
  • Мнения: X
Аз съм много голям фен на детските заведения, когато на детето му харесва и понася.
Другия месец трябва да пусна и моята калпазанка и много се притеснявам да не боледува, но трябва да преценя преди да е дошъл края на майчинството. Ако много боледува ще си я гледам до есента, после пак ще я пробвам, ако не стане ще я гледа свеки - т.е ще вземем гледачка, но ще я гледа при свеки, защото "офисът" и е вкъщи и ако няма ходене при клиенти си е там, та ще може да надзирава. Иначе мисля, че на малката ще и хареса, но здравето е по-важно от всичко! Ако трябва и работа ще напусна, за да я гледам!

# 17
  • Мнения: 5 468
Аз съм много голям фен на детските заведения, когато на детето му харесва и понася.
И аз така бях, ама сега ела ме питай #Cussing out Crazy. Много боледуват, иначе би било приказка...

# 18
  • Мнения: 1 464
Лелеее,наплашихте ме,аз мислех да я давам моята щерка другия месец ooooh!Почти не е боледувала до сега, ами сега ако започне...Иначе всеки ме пита още ли не сме тръгнали на ясла,трябвало да се омеша с децата.Май като и без това съм си в къщи да си я гледам ,а newsm78

# 19
  • Мнения: 277
Не се плащете момичета, но си имайте едно наум, че в началото болестите са много, въпреки че Пепи не боледуваше първите пет месеца.
 За гледането и аз искам да си остана, но обстоятелствата не са много благоприятни, гака че за сега ще опитам с жена, пък ако видя, че не става ще си остана в къщи какво друго ми остава. детето ми е най-важно.
И мен ме пишете във фен клуба на яслите, но не и на всяка цена и не и с цената на здравето на Пепи. Като тук подчертавам не става въпрос за обикновенни грипчета, кашлици и сополи.

# 20
  • Мнения: 14 133
Определено здравето на дребосъка е най-важното.И очаквам подобни проблеми.Тръгваме на градина от септември.На ясла не е ходил.

# 21
И моят син се разболя от мононуклеоза в много тежка форма когато беше на 11 мес. Не е ходил на ясла и така и не разбрахме от къде се зарази. Завеждащата лекарка на детското отделение каза че ще боледува често  поне до 4 год. възраст.Въпреки че го гледаме в къщи  през зимата боледува няколко пъти, а като тръгне на ясла, незнам........... Тръгваме от другия месец.

# 22
  • Мнения: 175
Ох много лошо,защо боледуват толкова тези деца.И ние другия месец ще тръгваме на ясли и направо като чета темата тръпки ме побиват.Дано това се случва по рядко и да изкарват болестите по леко.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
jen, цяла зима детето ти е било на ясла, а сега- когато предстои затопляне на времето и намаляване на болестито го спираш  newsm78 Практиката е обратна- на пролет яслите се пълнят с деца. Аз моята я пуснах есента, много боледуваше и я спрях. На пролет пак ще се пробваме.

# 24
  • Мнения: 277
Нямам избор детето ми е с тежка форма на мононуклеоза, с много увеличен черен дроб и далак, не трябва да тича, скача и да контактува с много деца тъй като имунитета му е доста нарушен вследствие на това заболяване.
Няма нищо чудно в решението ми, просто обстоятелствата го налагат и не подлежи на много разсъждения, поне до края на лятото.

Общи условия

Активация на акаунт