След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.20

  • 22 577
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Вкарвай защитните мерки в действие,че нещо взеха да налитат,Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: X
Тери страхотна е темата , прекрасно подбрани гифчета и снимки  Heart Eyes мнооогоооо ти благодаря
След клипа за Ямкер и снимката на Зъбла преживях емоционален срив...не мога да дойда на себе си, вцепенена съм просто
Дани, определението за погледа ти е супер на място  Joy Joy Joy Joy
Кирето и Глистакис си приличат и по гаджетата, тук обаче вече може да поспорим кой кого копира, на Глиста гаджето си криви очите и устата, на Кирето гаджето е пак едни гърди пред на Глиста гаджето - тя пули очи, криви уста и вади зъби....

# 32
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Рениии  Hug Hug Hug Селям

# 33
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ренку, ти да не чуеш за Глиста, пък и цъфваш   hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Лини Heart Eyes Hug, Кирето няма гадже, или най-малкото ние не го знаем кое е  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 564
Лини  Hug, зъбките и на тази на Глистака не са хич малки.  Whistling Mr. Green

# 35
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Тери страхотна е темата , прекрасно подбрани гифчета и снимки  Heart Eyes мнооогоооо ти благодаря
След клипа за Ямкер и снимката на Зъбла преживях емоционален срив...не мога да дойда на себе си, вцепенена съм просто
Дани, определението за погледа ти е супер на място  Joy Joy Joy Joy
Кирето и Глистакис си приличат и по гаджетата, тук обаче вече може да поспорим кой кого копира, на Глиста гаджето си криви очите и устата, на Кирето гаджето е пак едни гърди пред на Глиста гаджето - тя пули очи, криви уста и вади зъби....

Лини  Hug  по-скоро бих казала,че е едни зъби напред  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 22 261
Скрит текст:
Тери страхотна е темата , прекрасно подбрани гифчета и снимки  Heart Eyes мнооогоооо ти благодаря
След клипа за Ямкер и снимката на Зъбла преживях емоционален срив...не мога да дойда на себе си, вцепенена съм просто
Скрит текст:
Дани, определението за погледа ти е супер на място  Joy Joy Joy Joy
Кирето и Глистакис си приличат и по гаджетата, тук обаче вече може да поспорим кой кого копира, на Глиста гаджето си криви очите и устата, на Кирето гаджето е пак едни гърди пред на Глиста гаджето - тя пули очи, криви уста и вади зъби....
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Лини  Hug, зъбките и на тази на Глистака не са хич малки.  Whistling Mr. Green
smile3521

Оказа се, че Кирето и Глиста имат все пак нещо общо - лош вкус за жени  Peace

# 37
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Зъбла когато Кирето и лайкне снимка

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 38
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Таралежите на Зейкер
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Всяка прилика с действителни лица - е съвпадение Naughty Mr. Green

# 40
  • Мнения: 33 436
Момичета, нямам никакво настроение.. Не знам дали ще пиша и чета още.. Нито ми е до смях, нито до нищо. Приятна вечер  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 41
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
След като излезе рейтинга на Качамака

# 42
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Тери  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт