След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.20

  • 22 570
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Теро, какво стана бе  newsm78

# 46
  • Мнения: 22 244
Ирче , пост #669 на предната тема  Peace

# 47
  • Мнения: X
Тери  Hug Hug Hug Hug
Прочетох написаното от теб, но не исках да го коментирам, просто без коментар, хората са зли

# 48
  • Мнения: X


моята - твоята  Joy Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 3 917
Здравейте, прекрасни мои!

Да ви се 'похваля" съвсем завързах  връзки  с хора от сета на ШМ ( ГБ) Двама от екипа са ме последвали у  Инстаграм.

# 50
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Здравейте, прекрасни мои!

Да ви се 'похваля" съвсем завързах  връзки  с хора от сета на ШМ ( ГБ) Двама от екипа са ме последвали у  Инстаграм.
smile3501 smile3501 smile3501 smile3521 smile3521 smile3521

# 51
  • Мнения: X

сет
Да бъда извинена ако е пускана вече

Влади, ти си опасна
Ти идваш ли на Хисаря ? Имам пъклени планове - Хисаря - Инстаграм-ШМ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 52
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Здравейте, прекрасни мои!

Да ви се 'похваля" съвсем завързах  връзки  с хора от сета на ШМ ( ГБ) Двама от екипа са ме последвали у  Инстаграм.
Пууу,връзкарка такава  Mr. Green  Hug Hug Hug

Тери  spoko spoko spoko

# 53
  • Мнения: 22 244
Браво, Влади  Hug Heart Eyes Наша гордост   bouquet

# 54
  • Мнения: X
Малеееееее Шюкрюто ще ми е колега - ще е завършил с отличие юридическият факултет  Mr. Green
Яндък Rolling Eyes
Имам питане към по-просветените, кой е Мустафа Бозкурт, който Керем е последвал, веднъж проверих и ми излиза някъв певец ли участник в гласа на Т-я ли нещо такова, а аз мисля, че е фотограф

# 55
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
 smile3507  Мисля да лягам вече,че очите ми се затварят,ранното ставане днес,си казва думата вече  smile3507

Лекичка и мекичка на всички  smile3524 smile3524 smile3524

# 56
  • Мнения: 4 314
Здравейте, прекрасни мои!

Да ви се 'похваля" съвсем завързах  връзки  с хора от сета на ШМ ( ГБ) Двама от екипа са ме последвали у  Инстаграм.

Ха така , ние тука като чухме , че Ахмед бей те е последвал с Ирка веднага си направихме инстаграм ..белким и нас последват .... аз и котки си турих у инстаграму ...дет не обичам котета Някъде в един форум и в има няма 127+20 около 147 теми прочетох ,че котетата отварят врати и нищо Файда йок ..Честно ли е  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 57
  • Мнения: 4 314
Ха привет ,да се запиша в темата
Тери   bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 3 917
Малеееееее Шюкрюто ще ми е колега - ще е завършил с отличие юридическият факултет  Mr. Green
Яндък Rolling Eyes
Имам питане към по-просветените, кой е Мустафа Бозкурт, който Керем е последвал, веднъж проверих и ми излиза някъв певец ли участник в гласа на Т-я ли нещо такова, а аз мисля, че е фотограф

Той е от екипа на ШМ , беше и в екипа на  ГБ. Прави страхотни снимки ... Преди снимаше много ИСмаил, сега снима яко Керем

# 59
  • Мнения: X
Малеееееее Шюкрюто ще ми е колега - ще е завършил с отличие юридическият факултет  Mr. Green
Яндък Rolling Eyes
Имам питане към по-просветените, кой е Мустафа Бозкурт, който Керем е последвал, веднъж проверих и ми излиза някъв певец ли участник в гласа на Т-я ли нещо такова, а аз мисля, че е фотограф

Той е от екипа на ШМ , беше и в екипа на  ГБ. Прави страхотни снимки ... Преди снимаше много ИСмаил, сега снима яко Керем


Eй на това се вика инфо от извора, Влади, Влади
Дани, лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт