В деня на Вярата, Надеждата и Любовта се сбъдва нашата мечта -бъдещи мами над 35

  • 25 245
  • 787
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47
Перу,прегръщам те и съм сигурна,че Бог ще е с теб!Случи се на толкоз свят ден!От цялото си сърце ти го пожелавам! Simple Smile
А всъщност аз съм едно момиче,което не е от темата,или по-точно не от титулярите,но си ви чета!
И новината ме развълнува толкова ..мило,че не се сдържах да напиша.

# 46
  • Мнения: 1 423
Добро утро  Grinning,
днес помъдрявам, ако има накъде Simple Smile, ставам на 40.
Няма да черпя, такова поверие има, понеже било средата на живота, време за равносметка, каква връзка има с черпенето, не знам.
Като махнем няколкото излишни килограма и 2-3 бръчици, се чувствам прекрасно.Оказа се, че не е толкова страшно Simple Smile.

# 47
  • Мнения: 196
Добро утро момичета,пожелавам ви лек и усмихнат ден.Лекинко ме е страх но и аз искам да съм в списъка,този път вие  ще сте ми на късмет.

# 48
  • Мнения: 8 527
Аз пък днес няма да ви черпя за РД на ММ  Joy

Скрит текст:
Момичета, вашите мили думи ми помагат. Но аз приемам нещата, като урок, който имаме да научим и двамата. Не че не ме е заболяло и не че не ми е криво. Но човек трябва да се научи да се развива, да приема нещата, които му сервира живота. И цялата енергия, която се генерира в такива моменти да я впрегне в нещо градивно.

Мира, пожелавам ти много здраве, любов и късмет! Нека слънчевите дни в живота ти са преоблаващи   bouquet

Су, Doux, привет на вас!

# 49
  • Мнения: 1 353
Мира бъди здрава и усмихната. Добре, че не те е толкова страх от четворката, че аз изпаднах в криза чак  Grinning
Добре дошли на новите момичета!
Перу, как си? Можа ли да се наспиш?
Аз от няколко дена само спя Twisted Evil....нещо супер несвойствено за мен. То да беше пролет та да се оправдая, че е пролетна умора #Cussing out

# 50
  • Мнения: 2 497
Мира,  nbirthday Бъди здрава и щастлива, а поверията ги зарежи  bouquet
Дари, все пак ще пожелая на ТМ да е здрав и щастлив, да оцени това, което има и да си седне на възрастното вече д...е, че да не  newsm29 Възхищавам ти се на начина, по който приемаш нещата и се надявам, че въпреки всичко (или точно поради това) връзката ви ще укрепне и ще се гради на взаимно доверие и любов... То най-лесно е да поддържаш връзка, когато няма никакви проблеми... Прегръщам те Hug и поздрави закъснелия пубер newsm27

# 51
  • Мнения: 57
И аз не пиша, но ви чета и не се стърпях:
Перу честито!Бъди здрава и носи под сърцето си най-скъпия дар!Толкова се радвам за теб, пожелавам ти една /поне/ прекрасна дъщеричка.
Честит рожден ден на Мира! Здраве ти желая, мир в душата и любов в сърцето - тази комбинация подмладява!

# 52
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Мира, здраве, железни нерви и много нови, хубави преживявания. А че си на средата на живота, кой те излъга, мисля, че сме минали едва първата третина  hahaha

# 53
  • Мнения: 398
Мира, да си жива и здрава и все тама мъдра към живота Simple Smile

Даре, да е жив и здрав мъжа ти, пък дано скоро си даде сметка за начина, по който се променяш и ти! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 590
 newsm51  Мира, станах, с устрем отворих хладилника, ометох едно двойно парче "бяла Неделя", легнах си и чета - ами аз съм се почерпила за твое здраве!!! Да си жива, здрава, усмихната, щастлива и сбъднати мечти желая от сърце!
Даре, ако има хармонична връзка на света, то това е между мъж и жена Дева. Много се смях на поздравите към закъснелия пубер и тъй като не го познавам - да ти е жив и здрав, да те слуша и да те направи мама скоро. И да ти купи нещо хубаво по случай рождения си ден! Hug
Усмихнат, хубав ден на всички!!! Tada

# 55
  • Мнения: 3 758
Мира, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива с любимите си хора Hug
Даре, да ти е жив и здрав рожденика и да те прави много щастлива   bouquet
Добре дошли на новите момичета!

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 10:59 от white duck

# 56
  • Мнения: 1 661
Мира, бъди жива, здрава и много щастлива с любимите си хора!
Дари, да ти е жив и здрав ТМ. Продължавам да ти се възхищавам много, разсъждаваш много философски, аз не бих могла на твое място.
Добре дошли на новите момичета!

# 57
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Даре, аз пък съм му сърдита  Crossing Arms

# 58
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
ЧРД на Мира   bouquet Даре и на твоя хубостник да му е честито, да ти е жив и здрав, другото бели кахъри. На колко става  Mr. Green ММ тая година прави 50 и вече си има осигурен подарък, няма да му мисля  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 13 937
Мира добре дошла в клуба  Mr. Green пожелавам ти винаги да се чувстваш така  Hug
На мъжа та Дарето и аз съм сърдита, да си оправя поведението  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт