Започна обратното броене, до ОКТОМВРИ не остана време - TEMA 13

  • 26 566
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193
Честито на всички мами. Да са живи и здрави дечицата им и много да ги радват.
Днес ми е адски трудно ходенето.Бебо някак си се е завъртял и така ме притиска, че не мога да си събера краката. Едвам ходих до центъра. Поръчах си овлажнител за въздух, защото едвам дишаме в тази малка спалня вече, а камо ли като се роди бебо. Сега спим на леко отворен прозорец, но после няма как да стане. Утре пак съм на Ливърпул, за последен път на преглед. На връщане ще купим и кошарката на Чико и вече съм абсолютно готова за появата на бебо. Praynig
 Аз като раждах първия път имах болки само в корема, в кръста не. Сега ме боли кръста, но само като се натоваря физически. Ще видя сега дали ще ме почнат от там.  Rolling Eyes
Вчера на мача беше много хубаво и имаше много емоции, но удържах фронта, въпреки ритниците от време на време. През повечето време стоях права.  Wink
Деси не се вкарвай във филми с тия ръкавички. През повечето време, като си при бебо му ги слагай ако искаш,за да не се дере. Аз ръкавички не съм ползвала, но моят син се отказа от биберона (само за седмица) и почна да си смуче палеца и като го видях вднага му сложих чорапче на ръчичката (по-дълго е и е по стегнато от ръкавичките) и така го отказах за два дни. Имай в предвид че бебенцата на кърма по-често се хранят, отколкото тези на АМ.Така че ако го кърмиш през 3 часа, може и да огладнява и затова да търси да сложи нещо в устата си. Затова е хубаво кърменето да е на поискване. Ти предлагаш, ато ако е гладно ще сукне колкото му е нужно и ще спре.  Hug
P.S. Ако има желаещи за групичката ни във фейса да пише на лични, за да го прибавим.   bouquet

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 17:29 от rosicp

# 16
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Честита нова тема!
Май наистина тук ще настане бебеавелжа  Laughing
Честито на новородилото се бебче, да е живо и здраво, а мама да се възстановява бързо!   bouquet
Аз днес бях на консултация. Определихме и следващата, но с АГ-то се посмяхме,че може и да не се видим тогава.  Grinning

# 17
  • Мнения: 281
 Честита нова темичка. Започваме с чудни новини.

 Честито на новата мама за малката й принцеса.   bouquet Само прекрасни мигове заедно им пожелавам.


 Момичета аз съм настинала - помагайте с бабини рецепти  Ill

# 18
  • Мнения: 219
Честита ни темичка и само здрави бебенца да се записват в нея   bouquet

# 19
  • Мнения: 328
Честита нова темичка. Започваме с чудни новини.

 Честито на новата мама за малката й принцеса.   bouquet Само прекрасни мигове заедно им пожелавам.


 Момичета аз съм настинала - помагайте с бабини рецепти  Ill



Ани като за начало много лимони да си подсилиш имунната система. Може и парацетамол , АГ ми каза че когато е необходимо, може. И бързо да се оправяш   bouquet

# 20
  • Мнения: 281
Благодаря Tancheto23,
 Толкова много чай  с мед изпих днес че скоро няма да мога да го погледна  Joy

# 21
  • Мнения: 31
Честита ни нова тема, дано да я изпълним само с хубави моменти. Само че не видях майката amur и момченцето и Антоан на 1-ва стр.
Това е от нея
„Здравейте мили момичета. Дойде и моят момент да споделя - вчера (15 септември)в 19:45 се пролака за първи път нашият син Антоан. Раждането беше чрез секцио. Пожелавам на всички предстоящи раждания да минат по най-добрия начин „

# 22
  • Мнения: 57
Дано в тази тема на всяка страничка да има новини за нови, живи и здрави бебоци Wink

# 23
# 24
  • Мнения: 172
ira_milanova ще я добавим Simple Smile Сигурно е споделила във ФБ и понеже има 2 групи, моля някой от втората група да споделя добрите новини с нас Simple Smile Да е жив и здрав малкия Антоан

Още едно бебче на мама nikolinko - "Роди се нашата втора дъщеричка Аделина-3.700 кг. и 50 см." 14.09.2014 Simple Smile Да е жива и здрава

# 25
  • Мнения: 149
Честито на новите мамчета,да са живи и здрави  1stroller
Другата седмица ще се разберем с АГ за дата за секцио че бебка е седалищно и няма обръщане.Имам ужасни киселини и повръщам това което ям но ще устискам още малко  Flushed чантата за болницата е готова.
Аз да попитам с какво ще отоплявате стаята на бебето?

# 26
  • Мнения: 407
Честита дъщеричка и на Николинкооо  Hug Hug Hug
Ние сме с конвектор Адакс...според мен  си е най-удачния избор за отопление,а и пести  ток ( ако знаем как да го ползваме )

# 27
  • Мнения: 43
И ние сме пред тази дилема за отоплението, и сме се спрели на конвектор засега, не знам дали е най-добрия вариант, но ми се струва по добре от климатика, не знам.......

# 28
  • Мнения: 428
Честита нова тема и честито на новите бебоци. Аз няма да съм в тая тема евентуално в следващата или по следващата ще раждам като гледам колко бързо се изписват.

# 29
  • Мнения: 43
Честита дъщеричка и на Николинкооо  Hug Hug Hug
Ние сме с конвектор Адакс...според мен  си е най-удачния избор за отопление,а и пести  ток ( ако знаем как да го ползваме )
Ще разкажеш ли малко повече, какъв модел, каква мощност и колко голяма ти е стаята, че и ние сме се ориентирали към адакс(но за първи път ще използваме). Мерси предварително

Общи условия

Активация на акаунт