Отговори
# 180
  • Мнения: 21 201
На Айля все и "върви" да чува това, което не трябва. Rolling Eyes
Брата на обесения май каза на Сеит, че оттук нататък вече му е брат.

# 181
  • Мнения: 3 238
На Айля все и "върви" да чува това, което не трябва. Rolling Eyes

Гюзиде каза на Джелил, че е прекрасно да са заедно.
Откриват наново хотела. Но Джелил май се мести, и тя съжалява, затова той каза "япма"

Не разбрах с кого се срещна Сеит, но щял да го ожени за турско момиче.

Аля поиска развод.

Али реши да жени дъщеря си за Галип. Ама тя не иска.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 22:08 от ValentinaP

# 182
  • Мнения: 3 371
Значи правилно съм разбрала, че Петро е благодетелят на Сеит !  ooooh!
И собственик на хотела, и доверен приятел на Шура ....добре се е окопал за двете години, в отсъствието на Сеит.
Неслучайно побесня, като го знае какъв е мръсник , а вижда Шура какво доверие му има.
Какво, обаче и каза, че така я вледени ? Заради Петро не успя да и се зарадва като хората.

Появата на Мурка, беше впечатляваща - такива очи има това момиче ....направо потъваш в тях ! Невероятна игра и на Зерин - просто е неузнаваема в тази роля.
Значи връзката на Сеит със семейството на Мурка, ще е доста силна - единият от обесените, май им е роднина.

Снежка,  Heart Eyes Мюрвет има брат, да ! Peace И в романа е така . Peace

# 183
  • Мнения: 21 201
Айдеее този започна нещо да му говори за турско момиче и брак.
И Зерин, и Фахрие ми харесват в ролите, които са им избрали.
Все тази тъжна мелодия пускат когато показват Гюзиде Rolling Eyes в унисон с душевното й състояние.

# 184
  • Мнения: 8 440
ГоспожатаHeart Eyes благодаря за отговора.   bouquet Да, така е, много добра игра на Фахрие и Зерин на гарата.  Peace Ама, който зърне Сеит, после не мърда от прозорците. Joy Joy Joy

# 185
  • Мнения: 3 371
ГоспожатаHeart Eyes благодаря за отговора.   bouquet Да, така е, много добра игра на Фахрие и Зерин на гарата.  Peace Ама, който зърне Сеит, после не мърда от прозорците. Joy Joy Joy

Ми то за мърдане ли е, джанъм !  Heart Eyes Crazy Heart Eyes

Айшето за Галиб искат да я женят , галиба ? hahaha hahaha hahaha

Ох, така, както му каза, че ще го ожени за турско моме, така и ще стане !  Sad

# 186
  • Мнения: 21 201
Брех, Шура в един дом ли живее с Петро? Shocked
И двамата се позагледаха един в друг.

# 187
  • Мнения: 3 371
Брех, Шура в един дом ли живее с Петро? Shocked

И аз така  Shocked

Обаче Сеит никак не остана безразличен към очите на Мурка ! И не само ....Определено е заинтригуван от момето.

# 188
  • Мнения: 18 632
Ох на мен много ми харесва как играе Фахрие, май ще съм от обора на Мурка Rolling Eyes

# 189
  • Мнения: 21 201
Брех, Шура в един дом ли живее с Петро? Shocked

И аз така  Shocked

Обаче Сеит никак не остана безразличен към очите на Мурка ! И не само ....Определено е заинтригуван от момето.
Определено но и тя го позагледа.
Толкова силно начало на сезона, че гледам и не мога да се наситя на серията.

# 190
  • Мнения: 3 371
А какво чу Айля ?

Наде,  Hug загледа го и още как !  Crazy

Айричка,  Heart Eyes  и аз много я харесах Фахрие, да видим дали ще харесам толкова и Мурка. Ама хич не ми се вижда да е “лесна“ - една е опака, дръпната... Laughing Сеит ще види зор, чини ми се. Laughing

# 191
  • Мнения: 18 560
Ама, който зърне Сеит, после не мърда от прозорците. Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Много е хубава Фахрието ... боже, какви очи има само ... и много добре се справят и двете със Зерин с ролите, браво! Определено се харесаха Сеит и Мурка ... А този, на който Сеит гостува май забеляза това  newsm78
Какво търси Шура в домът на Петро  newsm78
Сеит побесня, когато видя подаръците му ...
Да ви кажа, Сеит не ми е никак грозен с мустаците, не е като на снимките, харесва ми! Ще свикна много бързо и с тази му визия  Heart Eyes То хубавото си е хубаво, каквото и да става. Я, Мурка колко е хубава, дори и мръсна. Ама как я потопи в коритото  Joy Joy Joy Joy много беше смешна, как го погледна невярващо ...
Харесва ми серията, с превод съвсем. За какви 2 години говориш, Миме ? Нещо пишеше 8  newsm78 по-късно ...

# 192
  • Мнения: 21 201
И на мен ми харесва новата визия на Сеит.
Не знам защо но някак си образа на Шура бледнее в тази серия. И все е до Петро и той до нея.
Имам чувството, че Сеит, ще се ожени напук от яд и ревност но впоследствие, ще се влюби в Мюрвет.

# 193
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes в един от преводите на руски, се споменаха двете години, а сега не съм обърнала внимание  какво е изписано. Peace При превода ще стане ясно. Peace

Добре де, бива ли Шура да е толкова наивна и да повярва на Петро безрезервно, при положение, че сама се разочарова ужасно от него и лъжите и манипулациите му !

# 194
  • Мнения: 8 440
Да, определено Сеит е по-хубав, отколкото на снимките и фрагмана. Heart Eyes

Не знам дали от сайта или от компютъра ми, който е на преклонна възраст, ама много ми засича.  ooooh! Засега не съм пропуснала нищо, но е адски изнервящо.  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт