Отговори
# 720
  • Мнения: 18 577
Хай, дружки!  Hug Hug Hug Hug
Благодаря на всички ви за чудесните постове и новини!
Миси  Heart Eyes Hug Heart Eyes и на мен ми липсваше, мила! Пиши си спокойно какво чувстваш, ние всички много обичаме Шурка, нищо, че и се ядосваме  Laughing Благородно ти завидях за Рим ...
Госпожата  Heart Eyes просто нямам какво да напиша след теб ... мисля абсолютно същото за тези двамцата наши любимци ... ех, само ако разговаряха и споделяха повече един с друг ....
И аз много се радвам, че признати актьори оценяват нашето момче, това не е никак за подценяване. С една дума - знаем кой да ни е любимец - и красиво и талантливо нашето момче! И трудолюбиво! Какво повече да иска човек  newsm78

Последна редакция: пн, 06 окт 2014, 16:09 от queen_fenka

# 721
  • София
  • Мнения: 6 287
 wavey

Отдавна не съм ви посещавала, но сега ви нося малко нови снимки на Нур Феттахоолу - Пейкер. Към тях има и интервю, но за жалост не се копира. Много е вероятно обаче да се появи на руски, тогава ще го споделя, понеже ми се стори доста интересно.




Скрит текст:





# 722
  • Мнения: 3 371
Зари,  Heart Eyes Hug Heart Eyes къде се изгуби ? Липсваш ми тук !   love001

Благодаря ти за снимките на Нур - Пейкер !   bouquet Все така фина и нежна като статуетка, грам не се е променила. Peace

Стринки - любимки,  Hug каня ви на страничките на следващата ни поред

# 723
  • София
  • Мнения: 6 287
Госпожата  Hug  Heart Eyes  Поизостанах малко и с КСШ, и със ЗП. Плодчетата редовно си ги гледах вечер, но сега нямам тази възможност
Скрит текст:
гледах Диема Фемили чрез декодер за безплатна цифрова телевизия, но преди дни я свалиха от мултиплекса и ме е много яд  #Cussing out
Ето я и Фарах като Айпери от новият й филм. Мъжкарана ще го играе  Laughing





Скрит текст:






# 724
  • Мнения: 3 371
Благодаря за снимките на Фарах !   bouquet

Надявам се, че скоро ще се разреши проблема и ще можеш да си гледаш филмчето с кеф !  Peace

А и КСШ ще наваксаш, не са много епизодите ! Ние сме тук и ще те чакаме !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 3 240
Татяна Петрова ни предлага много смях с любимите герои.  Joy

https://vk.com/kurtseyt_official?z=video-59313557_168995487%2Fe333cd8665c38f5f09

# 726
  • Мнения: 3 371
Татяна Петрова ни предлага много смях с любимите герои.  Joy

https://vk.com/kurtseyt_official?z=video-59313557_168995487%2Fe333cd8665c38f5f09

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Страхотни попадения има Татяна !  hahaha

# 727
  • Мнения: 3 371
Бебе Джан вече на годинка !  Hug



Общи условия

Активация на акаунт