Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Наде,  Hug нямах предвид да го “съживят“ , по- скоро очаквам ретроспекция някаква с неговото участие. Не мисля, че ще оставят неразкрито убийството му, както и това на Осман.  Peace


Новичка !  Peace

Скрит текст:


Във фейса вчера прочетох, че 4 Октомври е световен ден на животните и тази й снимка е по повод вчерашния ден.
Видях и снимки на други известни нейни турски колеги.
Те докато разкрият истината за убийството му както и това на Осман отровата на Петърчо, #Cussing out ще бъде отровила напълно Шура, и Сеит, Rolling Eyes и в добавка гарнитурата Тинка. #Cussing out

# 691
  • Мнения: 3 371
Наде,  Hug нямах предвид да го “съживят“ , по- скоро очаквам ретроспекция някаква с неговото участие. Не мисля, че ще оставят неразкрито убийството му, както и това на Осман.  Peace


Новичка !  Peace

Скрит текст:


Във фейса вчера прочетох, че 4 Октомври е световен ден на животните и тази й снимка е по повод вчерашния ден.
Видях и снимки на други известни нейни турски колеги.
Те докато разкрият истината за убийството му както и това на Осман отровата на Петърчо, #Cussing out ще бъде отровила напълно Шура и Сеит, Rolling Eyes и гарнирано с Тинка. #Cussing out

 Peace Така е, за съжаление ! Затова и казах, че ми се иска да им видя физиономиите, когато разберат на кого са се доверявали така сляпо.  ooooh!

http://instagram.com/p/tw5VuTuRAZ/





# 692
  • Мнения: 3 242
Здравейте и приятна вечер!  wavey wavey wavey
Цитат
Хареса ми много финала - Курт Сеит в точния момент влезе, за да чуе, че и вълците понякога се чувстват безпомощни, точно, както и той в момента.
госпожата, преводът е с друго значение - вълците усещат безпомощните, а не че те са безпомощни. Израз като нашия, че кучетата усещат когато се страхуваш.
Поне така е в руския превод, проверих и субките, и озвучката.

Хел  Hug

Колкото до Шура, тя се влюби преди да е опознала Сеит. Хич даже не го е приемала с достойнствата и недостатъците му. Пък и дори да го е приела, нали знаете, ще те нарани един път, два, три пъти, ще преглътнеш.................................докато дойде момент да решиш, че трябва да възразиш.
Според мен, Шура не се опълчи на Сеит, тя се опита с цялата си нежност и любов, да запази себе си, да не бъде безгласна и безволева.
Между другото, точно такива са много турски жени, които познавам от сериалите.
И точно волята и смелостта на Шура карат Нермин Безмен, а по нейни думи, и Мюрвет, да й се възхищават.

# 693
  • Мнения: 7 044
   Привет момичета, много хубаво пишете. Чета ви с удоволствие, но нямам време. И сега ви изчетох и със съгласна с вашите разсъждения.  При вас съм. И аз така мисля за Сеит и Шура.
Този филм ме грабна  още от началото на януари и още от тогава започнах да пиша за него.
Отивам да  гледам какво ще стане с изборите. Днем съм на работа  и не пиша в работно време.
Чао. Всичко хубаво.

# 694
  • Мнения: 26
Филипова, много си права всъщност наистина Шура беше подтикната да се промени от самия Сеит. Сега той я забелязва, но вижда променената Шура и затова по- скоро ще я замени. Тя мина през много изпитания за него и с него, но най-важното няма да успее.Заради друг мъж като Петро да не го подкрепи ДОКРАЙ. Мисля си че ако от самото начало му показваше малко еманципация, а не всичката еманципация, промяна и другата Шура наведнъж сега, може би нещата щяха да са по- различни(но май забравям, че това е сериал по книга). А Мурка много добре стои до Сеит, от всички актриси до него най-много тя ми харесва, след Бихтер разбира се, дори Шура ми се губи като присъствие с тези прекрасни очи. Имам усещането, че Шура ще страда през следващите серии, а Сеит ще бъде обзет от емоцията на  нова любов. Sad Може би Сеит ще открие всичко онова, което не притежава Шура, в Мурка. И както се очертава по сценарий Сеит с Мурвет, имам опасенията, че Шура ще е най-голямата жертва, използваната и захвърлената, а те двамата ще продължат напред:( Ето затова съм раздвоена дали да гледам докрай сериала.
Фенче и аз не приемам това, че Шура пак му натякваше за изневярата, след като уж е простила...

# 695
  • Мнения: 3 371
Сиси,  Heart Eyes Hug Heart Eyes радвам се, че намери време да се отбиеш ! Ще очаквам с нетърпение да споделиш своите размисли и страсти ! Липсваше ми тук !  Hug

Валя, благодаря за уточнението. Peace

# 696
  • Мнения: 21 201
Мен никоя сценаристка хрумка не би могла да ме възспре да догледам докрай сериала.
Харесва ми много проекта дори и със своите пукнатини в сюжета.
Нито е първият нито, ще е последният с кръпки тук-там откъм сценарий но ме грабна отраз та и до ден днешен всяка история на героите ми е интересна, нямам пропусната серия, и с нетърпение очаквам всеки следващ епизод нещо, което не ми се беше случвало след АФК.
На този етап стоически понасям мъката на героите, чак се учудвам от себе си. АФК ми взе много откъм емоции и лично време но, и много ми даде, калих се чрез него, и сега мога да понеса всичко в даден сериал без да се натоварвам емоционално.
Променят се нашите герои, променя се и моето виждане към тях във всеки един момент, и това за мен е напълно естествено, защото живота продължава, и няма обратен път назад.

http://instagram.com/p/tx-bbgo1rJ/?modal=true


# 697
  • Мнения: 18 683
Момичета благодаря за страхотните коментари Peace
И аз изгледах 15 серия,  не разбрах всичко с подробности, пък и едва ли ще кажа нещо ново.
Малко почна да ми омръзват тия постоянни игри на иди си- ела си между Сеит и Шура. Всеки е прав за себе си и всеки си държи на характера и ината. Шура ми е прекалено импулсивна и действа малко преди да поразмисли.
Това , което очаквам с нетърпение е -какво ще се случи с тия двамата красавци Simple Smile Heart Eyes


# 698
  • Мнения: 3 371
Прекрасна новина - “Сънят на пеперудите“ е спечелил наградата на филмовия фестивал в Сиена !  newsm44 newsm44 newsm44 Поредното признание за таланта на Къванч и екипа, направил филма !



http://instagram.com/p/tw5RVAOBm8/?modal=true

От инстанграма на Белчин Билгин. Peace

Последна редакция: нд, 05 окт 2014, 22:04 от gospojata

# 699
  • Мнения: 21 201
Прекрасна новина - “Сънят на пеперудите“ е спечелил наградата на филмовия фестивал в Сиена !  newsm44 newsm44 newsm44 Поредното признание за таланта на Къванч и екипа, направил филмът !

Скрит текст:

http://instagram.com/p/tw5RVAOBm8/?modal=true

От инстанграма на Белчин Билгин. Peace
Дааааа  и на 14 Октомври, ще бъде излъчен по Шоу.тв.

ღღ Κ.Τ. ღღ Ελληνικό ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ
Στις 14 Οκτωβρίου, στο Show Tv Τουρκίας, σε πρώτη τηλεοπτική προβολή, η ταινία "Το όνειρο της Πεταλούδας"...
14 Ekim Salı Show TV de Kelebeğin Rüyası varmış

# 700
  • Мнения: 5 138
Ехааа много се радвам за "Пеперудите" страхотен е и заслужава награди и признателност  Peace

# 701
  • Мнения: 3 371
Прекрасна новина - “Сънят на пеперудите“ е спечелил наградата на филмовия фестивал в Сиена !  newsm44 newsm44 newsm44 Поредното признание за таланта на Къванч и екипа, направил филма !

Скрит текст:

http://instagram.com/p/tw5RVAOBm8/?modal=true

От инстанграма на Белчин Билгин. Peace
Дааааа  и на 14 Октомври, ще бъде излъчен по Шоу.тв.

ღღ Κ.Τ. ღღ Ελληνικό ΦΑΝ ΚΛΑΜΠ
Στις 14 Οκτωβρίου, στο Show Tv Τουρκίας, σε πρώτη τηλεοπτική προβολή, η ταινία "Το όνειρο της Πεταλούδας"...
14 Ekim Salı Show TV de Kelebeğin Rüyası varmış

 Peace Да не ти казвам вече колко пъти го изгледах, а все още рева ... Cry

# 702
  • Мнения: 18 683
Да страхотна новина! Не знам какъв е тоя фестивал , но важното е, че е в Европа, предполагам, че и други европейски филми са се конкурирали. И наистина Къванч отново ще излезе като име извън Турция и арабския свят Peace

# 703
  • Мнения: 21 201
Госпожата аз не съм го гледала. Не мога да се настроя да гледам Къванч кокали и кожа ooooh! но браво за превъплъщението му в ролята на Музафер.

# 704
  • Мнения: 3 371
Наде,  Hug разбирам те, но филма трябва да се види непременно !  Peace Уникално превъплащение, невероятно влизане в образа на младия и талантлив поет . Тежък е, но мисля, че ще ти хареса !  Peace

Нервакова, Айрка,  Heart Eyes Hug Heart Eyes







Общи условия

Активация на акаунт