Отговори
# 705
  • Мнения: 18 618
Госпожата  Heart Eyes  love001 благодаря! Точно преди малко и аз попаднах на тази страхотна новина! Много се радвам, филмът го заслужава! Наде  Heart Eyes и аз те съветвам да го изгледаш, няма да съжаляваш! А Киво , дори и само кожа и кости си е все така красив, не се притеснявай  Joy Joy Joy


# 706
  • Мнения: 18 618
Добро утро, дружки!  Hug
Скрит текст:

нямам никакво търпение за утрешната серия, а вие ?
Хубав ден!   bouquet

# 707
  • Мнения: 3 371
Добро утро и успешна нова седмица ви пожелавам, дружки !  Hug

Фенче,  Heart Eyes благодаря за кафенцето, пийвам си го с кеф !   bouquet
И аз чакам с нетърпение епизода утре,




...но и днешната серия на ЗП също - липсват ми двамата ми любимци! Heart Eyes





Скрит текст:
Октомври

Октомври е. И вече ставам златна.
В прегръдките на есента притихвам.
Танцува вятърът ми листопадно.
А слънчев лъч, случаен, ме усмихва...
И знам, че още, още имам време.
Студът? Ще го забравя до вратата.
От дните си – надежда ще си взема.
От нощите – ще взема тишината...
И пак ще бъда толкова различна.
И жълта, и оранжево-червена.
Светът е цветен, колкото обичане,
и всяка есен се оглежда в мене...
През слънчев лъч денят е чисто нов.
А вятърът? Танцува радостта.
Октомври се превръща във Любов!
Когато е целунат от жена.

Мира Дойчинова-irini

Последна редакция: пн, 06 окт 2014, 10:13 от gospojata

# 708
  • Мнения: 1 072
Здравейте, момичета Heart Eyes Hug Хубав ден ви желая и успешна нова седмица newsm51

Госпожата Heart Eyes Hug, Фенче Heart Eyes Hug, Айра Heart Eyes Hug, Кралицата Heart Eyes Hug, липсвате ми и благодаря за коментарите ви Heart Eyes Hug newsm51

На останалите също благодаря за коментарите, снимките и инфото, които публикуват Heart Eyes Hug newsm51

С риск да наруша отново равновесието в темата Peace ще се изкажа, защото не ми е интересно да си гледам сама и да няма с кой да си обсъждам сериала Peace Разбира се има мнения, които съвпадат с моето, така, че няма да е съвсем неочакван коментар Peace Който ме чете, знае отношението ми както към Шура, така и към Сеит и останалите. Нищо не се е променило с много малки изключения, в предишния епизод Сеит повече ме дразнеше, в последния Шура. Първо за Сеит, ако я обича така както казва и така както иска, то според мен никога, ама никога не би се държал така с нея Peace Знам, че ще кажете, че това е неговия начин, но за мен той не може да обича Peace Факт, че всичко останало е преди любимата, за която каза, че си е струвало да живее само за да я обича Peace Много силни думи, но за съжаление без покритие за мен, говори едно, а върши друго Peace Противоречив образ е Сеит за мен и ми е много интересно, как ще подходи към Мурка. За нея по-късно... Малко за Шура....Обича го, но понякога само любовта не  е достатъчна....Трябва доверие, каквото тя няма към Сеит и за това е единствено и само той виновен, трябва взаимност, каквато аз не видях от страна Сеит PeaceВ момента се опитват чрез ревността му да ги отдалечат един от друг, или някакви други несъществени причини Peace Недопустимо е за мен, първият му въпрос към нея да беше, защо не  е заминала Peace Най-малкото е обидно Peace Колкото и да е бесен на Петро, факт е, че той е бил до Щура нон стоп и тя е разчитала на помощта му, както и сестра й. Един човек, който ти дава безрезервна подкрепа и е винаги до теб, когато имаш нужда е трудно да прозреш истинските му мотиви, пък били те и користни. В случая с Петро, любовта му към  Ш е достатъчна за мен да се раздава толкова. Дразни ме Тина, дори повече от Петро в момента. Ще кажеш, че всички са решили, че знаят по-добре от нея какво е добро за нея. Много загрижена за сестра си, няма що newsm78 А Ш ги слуша, защото изобщо не е сигурна в С. Съжалявам, че нищо ново не казвам, но това е положението Peace Сеит малко го оправдах, когато реши да се жени за Шура, но после накрая с неговите изцепки, освен да се дразнят двамата нищо друго не правят. Яд ме е, че толкова голяма любов като тяхната е отишла по дяволите както и поради външни обстоятелства, така и заради самите тях. Нито един от двамата, не можа да преодолее себе си да се отдаде на другия изцяло....Шура беше така отдадена, но обстоятелствата промениха и нея...Жалко, много жалко....Знаех, че са се разделили, но някак си ми се искаше да са заедно...Не знам, харесвах ги като двойка....Както и да е Peace

За Мурка и майка й....Мурка все още не мога да я приема и надали ще я приема при положение, че симпатизирам на Шура. Според мен големи проблеми я чакат с мъж като Сеит. Възпитанието й отговаря на изискванията на Сеит, да не дава обяснения и да има покорна и вярна съпруга у дома. Разбирам защо се е оженил за нея, освен че този чичо ли и е какъв реши да го жени за турско момиче. Интересно ми е как ще се държи с нея Сеит, как ще и говори newsm78 Майка й няма да я коментирам, дразни ме...Всички други неверници, само те много хубави Peace Блазе му на Сеит с такава тъща Mr. Green

Много дълго стана отново и се извинявам за което, на който ще ме прочете благодаря за търпението newsm51

И аз се радвам за Сънят на пеперудата, гледах го и ми хареса, много добре е сниман и изобщо майсторски направен филм и изпълнение на световно ниво newsm10 

До нови срещи, обичам ви Heart Eyes Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 06 окт 2014, 11:04 от Miss60

# 709
  • Мнения: 18 702
Здравейте момичета Hug

Фенче Heart Eyes и аз чакам утрешната серия с нетърпение Simple Smile


Госпожата Heart Eyes, малко на втори план останаха нашите любимци
 много интересна снимка- с Х. Сарал и Парс Grinning



Миси Heart Eyes много се радвам да те видя  и ти прочетох хубавия пост Peace
Доколкото знам си имала много приятна причина да отсъстваш от темата Grinning

Хубава нова седмица  bouquet

# 710
  • Мнения: 3 371
Мисииии,  Heart Eyes Hug Heart Eyes липсваше ми !  newsm51
Благодаря ти за хубавият пост - обичам да те чета !  Hug
Аз не съм много съгласна с твърдението, че Сеит не обича Шура и не умее да обича. Peace
Да, вярно е, че самата Шура сподели усещането си, че тя не се чувства на първо място в сърцето му, че все изниква нещо по- важно от нея... И на пръв поглед, е точно така. Peace  Аз мисля, обаче, че тя просто не може да разграничи обичта, която Сеит изпитва към нея, от дългът, от чувството му за справедливост и неговото свободолюбие, заради което винаги се излага на рискове и на опасности. Тя го ревнува от тях, така, както го ревнува и от всяка срещната жена, именно защото не може да проумее разликата в силата на тези чувства, според мен. Сеит Еминов е мъж на дълга, в кръвта му е да вярва в свободата, в справедливостта, да се бори за нечия справедлива кауза, да помага и да се жертва дори, за това, в което вярва и в което е убеден. И тази му любов, няма нищо общо с обичта му към Шура. Това са абсолютно несъизмерими величини и не подлежат на сравнение . Любовта му към Шура е силна и за момента, тази любов, е единствената в сърцето му. Чувството му за дълг и справедливост, са съвсем друго нещо, но той не може да ги пренебрегне, не може да ги загърби, защото не знае как. Цял живот е възпитаван да служи да е верен на дадена кауза, да се противопоставя на злото, да помага на тези, които имат нужда от подкрепа .
Шура, като всяко младо момиче, обсебено от обичта към любимият си, не може да разграничи тези чувства и затова му се сърди и негодува, затова не го разбира и у нея остава усещането, че Сеит не я обича достатъчно или поне не толкова, колкото тя него . За разлика от него, тя има само една “кауза“ , в която вярва и това е обичта и към него . И тук се получава разминаването, от което толкова я боли и за което така страда, според мен, разбира се.  Peace

# 711
  • Мнения: 21 201
 wavey wavey wavey
Ако правилно съм разбрала днес Биркан има РД.

Birkan Sokullu...o δικός μας Petro Βorinsky..σήμερα εχει γενέθλια !!!
Happy Birthday !!!

petro_borinsky
πριν από 11 ώρες
Bu her ne kadar Birkan'ın doğumgünü olsa da Petro da iyi ki doğdu

# 712
  • Мнения: 3 243
Добро утро, момичета
а забелязахте ли как Лютфи намисли да жени Сеит и Шура, без да се допита или поне да информира за намерението си Емине и Мюрвет.
Така е в това общество - мъжете решават, жените приемат безропотно.
И като гледам, Сеит макар че се противопостави на баща си, много прилича на него. И той решава и очаква от Шура подчинение. Не си дава сметка как я наранява.
Само да припомня, че тя го видя да излиза от баронесата след два дни отсъствие. После видя Айше в леглото им, и дори не каза нищо.
А Сеит само я видя под ръка с братовчеда, и се напи, и намери Вера. Ако приложи към себе си същите мерки, както към Шура.................охохо!
Колкото до революционната му дейност, ако беше споделили поне мъничко, без подробности, сигурна съм, че можеше да направи Шура свой съюзник. Идеен съюзник, без да я подлага на опасности. Но той мълчи и крие, а това не води до нищо добро.
Какво вижда Шура? Че нейният безценен любим, едва свален от въжето, отново рискува живота си, и тя отново е обхваната от ужас, че ще го загуби. Как да се държи спокойно и разумно в подобна ситуация? Разбира се, че ще греши, като вижда, че няма сигурност и всичко изтича от ръцете й. Разбира се, че ще е до Тина и Петро, без тях и при рисковото поведение на Сеит, Шура остава сама.

Тина я разбирам, но нова мекотело не го дишам, искам да изчезне от сериала. В момента Петро използва и Аля, а се страхувам, че ще я пожертва. Чакам Сеит да го убие.

Нещо, което ми хареса от рускините:
https://vk.com/kurtseyt_official

Знаменитый актер Арсен Гюрзап, был гостем программы "Фильм Студио", и ответил на вопросы по поводу турецкой кинематографии.

МНЕНИЕ О КЫВАНЧЕ...
Кыванч, очень красивый парень, он мог пользоваться лишь своей красотой, что бы чего то достичь, но он старался сам и у него все получилось. Я уважаю, Кыванча за его трудолюбие и старания. Если даже Кыванчу, будет 60 лет, он все равно будет востребованным актером. Еще мне нравится Демет Эвгар. Я восхищаюсь и ее уму и ее актерской игре.

СОВЕТЫ МОЛОДЫМ...
-Если вы любите это дело, то старайтесь, если не любите, лучше бросайте.
-Если вы хотите остаться в актерстве, то вы должны внести свой вклад.
-Учитесь, не обязательно идти в университет, есть очень много хороших мест, где можно научится актерству.
-Научитесь, как пользоваться на сцене, умом телом и чувствами.
-Жизнь, состоит не только из актерства, вы должны научится проявлять себя как личность.


Бърз превод:
Къванч е много красив и би могъл да използва само красотата си, за да постигне нещо, но той се труди и успя. Уважавам го за неговото трудолюбие и старание. Дори на 60 години, той ще бъде търсен актьор.
..................................................................................
СЪВЕТИ КЪМ МЛАДИТЕ:
- ако обичате тази професия, трудете се, ако не я обичате, по-добре се откажете
- ако искате да останете в актьорската професия, трябва да внесете своя дял
- учете се, не е задължително да влезете в университет, има много добри места където да учите актьорство
- научете се как да използвате на сцената ума, тялото и чувствата си
- животът не е само актьорство, трябва да се научите да проявявате себе си като личност

Този последният съвет, особено много ми харесва. Като се интересувам от любимите си актьори, виждам колко е трудно да бъдеш личност в светлината на прожекторите и когато си под непрекъснато наблюдение от страна на фенове и медии. Да запазиш личното си пространство и вътрешно равновесие, в същото време да бъдеш пример за подражание и възхищение, полезен за обществото, да градиш кариера, приятелства, контакти.

# 713
  • Мнения: 1 072
Госпожата Heart Eyes Hug, съгласна съм, скъпа Heart Eyes  Wink Heart Eyes Даже се радвам, че малко си смекчила тона към Шура Heart Eyes Wink Peace

Айра Heart Eyes Hug и аз се радвам, че съм тук и вие също Heart Eyes Hug Причината беше много кратка, но не пиша по-често защото виждам, че всички харесвате Мурка и новите отношения и да не се бъркам, по-скоро за това...
Скрит текст:
Иначе, не съм пътувала много, но там където съм ходила, обичам да се връщам отново и отново и да откривам нови неща във вече познатото Heart Eyes Една позната ми каза, че Рим ми отива, има нещо което наистина е пленително и на което не можах да се насладя с пълна сила поради краткото време, но смятам да наваксам някой следващ път Wink

Наде Heart Eyes Hug, честит да му е рождения ден на Биркан Simple Smile Пожелавам му героят му по-малко да ме дразни Laughing Шегувам се, да е жив и здрав, въпреки, че не съм му голяма фенка и не вярвам да гледам друг филм заради него Peace

# 714
  • Мнения: 5 138
Чета мислите ви и ми се струва , че всички мислите от позицията на жената в 21 век,
ако помислим от позицията на жена във времето в което се развива действието, ще осъзнаете че някои неща са немислими като реакция от страна на героите и че следват своя естествен ход за времето си.

# 715
  • Мнения: 3 243
Наде,  Hug права си, Биркан има рожден ден, посипвам си главата с пепел, че така мразя неговия Петро...
А Биркан нека е щастлив!

# 716
  • Мнения: 21 201
Момичета. Hug Hug Hug
Всеки един от тях е прав за себе си според своите разбирания и преживяното.
Не бих могла да бъда крайна нито към Шура, нито към Сеит, защото като странична наблюдателка съм наясно с всичко случващо се с тях а те самите не са но ми е криво, че толкова много си влошиха отношенията. Tired
Замислям се дали наистина се промениха, newsm78 или просто показаха други свои черти на характерите си, newsm78 които винаги са носели в себе си!?! Май е второто но до този момент обстоятелствата не налагаха да лъснат тези им черти, които течат във вените им.
В различни ситуации, в които попадаме мислим и реагираме по различен начин та, и те така но истината е, че ме ядосват с поведението си, и ми дотегна да ги гледам каращи се.
Затова написах, че би ми било интересно да проследя отношенията между Мюрвет и Сеит, защото тези между Шура, и Курт вече са ми ясни.
И нещо в добавка към написаното от Валето.


#KurtSeyitveŞura #KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ will still a popular player even when he becomes 60 years old ...

Последна редакция: пн, 06 окт 2014, 12:53 от Neidjal

# 717
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Чета мислите ви и ми се струва , че всички мислите от позицията на жената в 21 век,
ако помислим от позицията на жена във времето в което се развива действието, ще осъзнаете че някои неща са немислими като реакция от страна на героите и че следват своя естествен ход за времето си.

+1
ЗДРАВЕЙТЕ
За съжаление не мога да вървя в крак с Вас, защото въпреки голямото ми желание не мога да гледам онлайн филма и докато наваксам вие сте коментирали вече случващото се.....Аз ще добавя само, че проблемите на Сеит и Шура според мен са в липсата на "комуникация" между двамата и нежаланието за споделяне на съмненията и случващото се в живота им.....Само любов не е достатъчна, трябва и разбиране и компромиси.....
Приятен ден и успешна седмица на всички Party

# 718
  • Мнения: 18 702
Валя, Наде, благодаря за новините Hug
Отново по-възрастен актъор се изказва ласкаво за Къванч и то не случайно Peace
Миси Heart Eyesаз пък мисля, че тук пишещите си харесват по-вече Шура Peace, така, че въобще нямаш основания да се въздържаш от писане. Пък и нали обсъждаме още един сериал Wink
Да се възползваме до нова година, че после сигурно ще е суша Sad
Скрит текст:
За Рим знам много добре, че е необятен, но и малкото си заслужава  Peace

# 719
  • Мнения: 3 371
Миси,  Heart Eyes Hug Heart Eyes ама аз Шура много си я обичам, само дето ме дразни , че винаги слага каруцата пред коня, без поне малко да помисли.  Все обвиняваме Сеит, че не проявява разбиране към нея, ама и тя  не се опитва да разбере и да вникне в мотивите му . Наистина, това че не говорят и не споделят помежду си, е най- голямата пречка в отношенията им и според мен !
Иначе, мислАта ми беше, че ако някой не ни обича по начина, по който на нас  ни се иска и си представяме, не означава, че не ни обича с цялото си сърце, нали така ?! Само че те нито веднъж не поговориха по този въпрос или когато стане дума, не е нормален разговор, а взаимни обвинения и нападки !

Скрит текст:
Много благородно ти завидях за Рим, гледах и малко снимки ! Не успях тази година, но за другата  ми е номер 1 в плановете, заедно с Фиренце .  Peace И още едно - две местенца, ама да видим. Wink

Наде,  Hug благодаря за новината за празника на Биркан - да е жив и здрав и все така успешен. Много го харесвам как играе, влязъл е в обувките на героя си и са му паснали идеално !  Peace

Вале,  Hug благодаря за интервюто с Арсен Гюрзап - радвам се, че доайените на турското кино и дизита, имат високо мнение за Къванч и го оценяват по достойнство !  Peace

Една прелест от инстаграма на Башак - пожелава Добро утро и поздравява всички с празника !  Peace



basakdizer

gunaydin iyi bayramlar 'ohh dunya varmis 'karesi

Общи условия

Активация на акаунт