Отговори
# 30
  • Мнения: 445
Добро утро  Hug

оооо, имали сме фрагман, супер  Wink

Обаче държа да кажа, че ако наистина вкарат Шура в леглото на Петро, съм способна да зарежа филма и да не го гледам  Crossing Arms Значи и с ВВ така направих, просто ще съм крайно възмутена, огорчена и объркана, ако с това искат да оправдаят сватбата на Сеит и Мурка  ooooh!

Снощи ми стана мъчно за Мадмоазел, толкова е наивна  Tired Почувства се много обидена, страшно... Бихтер не постъпи правилно, но според мен го направи заради силно опънатите си нерви, следсвие ситуацията с Бехлюл  Whistling Не я оправдавам, само предполагам... Но постъпката й не беше хубава. Ако Бихтер искаше да е честна трябваше да й каже цялата истина, да натири майка си от къщата и да изгони оная тъпа прислужница  Peace

# 31
  • Мнения: 445
Леле, колко съм завеяна  doh

Госпожа, безкрайно ти благодаря за новата тема  Hug Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 18 577
Добро утро!  Hug
Госпожата, Хел  Heart Eyes Hug wavey
Хелънче  Heart Eyes то е ясно, че Бихтер за това го направи - за да излее ядът си на някой, не и е за първи път, няма да е и последен  hahaha Ако знаеш само колко ги обичам такива ... крив им света и решават, че могат да мачкат наред  ooooh! Точно такава си я имам в работата и кога ли ще изригна ....Нейсе!
Но аз мисля, че това не е единствената причина, Бихтер наистина ревнува от Дениз ... помните ли, когато ги видя всичките на снимката как реагира ? Защото съзнава, че тя действително не може да се сравнява с тази жена нито по интелект, нито по възпитание и култура. Само дето е по-млада и красива.
Аз така мисля. Във всеки случай не се държа никак достойно, факт. Пък после, когато Дениз ги завари с Бехлюл пред вратите, с най-голямото си лицемерие започна да и обяснява как и се възхищава и колко я цени  ooooh! ooooh! ooooh! Ей това най-много ме отблъсна в нея ... не понасям лицемерите и лъжците.
А пък на онази наивница и стана приятно ....
А за КСШ ... аз също ще бъда много разочарована, ако принизят Шура, но няма да престана да гледам филма. Не вярвам ... пак ни подвеждат. Кой знае по каква причина Шура гледа така уплашено ...Още малко и ще разберем всичко, няма смисъл да се тормозим предварително. И все пак е интересно какво са измислили, че да реши Сеит да се ожени за друга ...
Хубав ден, стринки!     bouquet

# 33
  • Мнения: 8 465
Добро утро. Hug Hug Hug


Скрит текст:

Благодаря за фрагмана, че вчера забравих.   bouquet  Не мисля, че погледът на Шура е виновен, а по-скоро изненадан.  Peace

Госпожата, Heart Eyes Hug   bouquet


Кратко съдържание на 14 серия на "Курт Сеит и Шура"

Курт Сеит чака да го обесят, но след месеци, по удивитилен начин, го освобождават. Той не знае името на човека, който го е спасил, нито  начинът, по който е освободен. Докато го няма, Петро се е превърнал в спасение за всички и по този начин е завладял хотела. На щастливата и дългоочаквана среща на Шура и Сеит, Петро се появява, за да хвърля сянка. Но и при него не всичко върви гладко, както той си мисли. Неговия стар приятел и нов враг - капитан Били научава тайна, с която може да уплаши Петро. Също така тази тайна много интересува и Сеит. Шура не е забравила, че любимият мъж се опита да я изпрати извън страната и и е изменил. Тя се нуждае от някаква изключителна причина, за да приеме отново Сеит. Тя ще му каже, че знае всичко за него и Айше. Сеит ще се срещне лице в лице с Айше.
Сеит ще отиде в квартала на своя приятел от затвора и ще се запознае с по-големия му брат - борецът за независимостта на страната Лютфю. Двамата ще потушат пожар, който започва на турската улица. По време на пожара, той ще се запознае с момиче на име Мюрвет, от семейство на преселници от Менгене. Докато възстановят дома, на който са нанесени щети от пожара, Емине и дъщеря й Мюрвет ще отидат при своя роднина - вуйчо Али в хотел "Шереф". Мюрвет отново ще се срещне със Сеит в този нов за нея свят. Но този път заедно със Сеит е Шура.


Превод на руски: Nataly Kurçenli, специально за vk.com/kurtseyt_official.   bouquet

Приятен ден.     bouquet

# 34
  • Мнения: 18 577
Снеже  Hug благодаря!   bouquet
Е, мисля, че ни очаква много интересна серия ...нямам никакво търпение!Особено за срещата очи в очи с Айшето  Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 09:39 от queen_fenka

# 35
  • Мнения: 21 201
 wavey wavey wavey

Каквото и да ми предложат да гледам не бих се отказала от сериала. Така или иначе са само няколко серии и, ще си ги догледам докрай. Интересното тепърва предстои. smile3539

# 36
  • Мнения: 5 138
Колко серии ще е втори сезон?

# 37
  • Мнения: 18 577
Колко серии ще е втори сезон?

 Hug wavey
отново 13

# 38
  • Мнения: 5 138
Благодаря Фенче,
аз на 23 ти не знам дали ще сколасам за епизода, че утре рано рано потеглям на последно моренце, на 23 се връщам ама едва ли ще я докарам до филма, дано има добра душа да ни зарадва с превод, както в първи сезон !

# 39
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Госпожата, благодаря за прекрасната тема!   bouquet
И аз мисля, че Бихтер сглупи много с Мамзел. За какво й трябваше да подхвърля тези изречения и да се издаде, че е чела писмото? Какво спечели? Нищо! Само загуби. Много необмислена, детинска и глупава постъпка. И аз мисля, че тя ревнува от Мамзел, но не защото я смята за нещо повече от себе си, а защото според нея на Мамзел и се засвидетелства прекалено много внимание в къщата. Мамзел е едва ли не свещена крава в този дом.
Към самата Мамзел аз имам едно по-умерено отношение - разбирам я, оправдавам я. Но не мисля, че е чак толкова невинна и наивна, тя просто си има други средства за справяне със ситуацията - тя безмълвно, кротко и напоително внушава с всичките си действия, че не могат без нея в тази къща - "Аз ще се  справя с този проблем", "Не е нещо, с което да не мога да се справя, г-н Аднан", "Сега обмислям как да се справим с това, г-н Аднан". Т.е. тя си извоювала (поради липсата на майка и стопанка в къщата  преди появата на Бихтер) позицията на стопанка - следи прислугата, децата, реда в къщата. Наблюдава всичко, не изпуска нищо от поглед. Анализира. А бе не е чак толкова наивна, не. Ако е толкова наивна, защо не каза на Арсен какво е пишело на този лист? Защо не й призна? Колкото и да беше разстроена, съумя да обърне нещата в своя полза и да се представи за жертва, която трябва да бъде защитена от лошите.
Аз не я упреквам. И тя има право да си търси щастието, да се надява на любов, да чака търпеливо да удари и нейният час. И както знаем, нейната тактика излезе по-успешна.

Съгласна съм с всички забележки към Бихтер - че постъпва лицемерно, лошо и даже подло понякога в стремежа си да скрие тази любов, да я задържи и ако може, да я открадне завинаги.Не казвам, че харесвам такива постъпки. Обаче обичам нейната героиня точно защото е съвсем истинска. В ситуация като нейната - на тайна, скрита, греховна любов - как човек да е честен, винаги в добро настроение, мили и учтив, спокоен и добър? Ами че в нея урагани бушуват, стихии се борят за надмощие, противоречиви чувства я разкъсват. Естествено ми се струва това да избие в едно по-нервно и необмислено поведение.
Трябва да й се признае, че тя се опита да постъпи честно - искаше да замине с Бехлюл и да започне на чисто нов живот. Но не стана. Е как да се откаже една жена от такава любов, кажете ми! Страстна, чувствена жена като Бихтер?
Мисля си също, че обичам толкова Бихтер заради Берен. Ако беше друга, сигурно тогава щеше повече да говори моралистката в мен, щях да говоря за честност, принципност и пр. праволинейни и правилни неща. А Берен провокира в мен някакъв приключенски уклон, нещо извънрелсово, нещо лудо и щуро. Понеже аз не мога да го изживея, искам тя да го направи и аз да го изживея с нея.

# 40
  • Мнения: 1 072
Привет, мили момичета Heart Eyes Hug Heart Eyes  bouquet Отдавна не съм се вясвала, но чета от време на време за да съм в час Wink

Айра Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Видях, че не си била добре, сега се надявам всичко да е ок с теб Heart Eyes

Госпожата Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Видях, че си сменила работата, ако не бъркам, желая ти много успехи на новото място и удовлетворение най-вече Heart Eyes Иначе, знаеш, на едни и същи позиции сме за сега и за двата филма, с леки разминавания по отношение на Шура, но само леки Simple Smile

Фенче Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Мило, за първи път не те чета, признавам си и то най-вече за възприятието ти на образа на Бихтер Peace Peace PeaceДаже за Джемрето не съм се дразнила толкова, там исках да се опитам да разбера защо я харесвате Peace Но тук не мога и за да не си развалям доброто отношение към теб и да не се дразня, прескачам постовете ти Peace Прости ми за откровеността, но се надявам да ме разбереш, както и досега Peace Hug Heart Eyes

Момичета видях ви на срещата и както преди съм казвала, много ще се радвам да се запозная един ден на живо с вас Heart Eyes Hug  bouquet Дотогава
Скрит текст:
Това е профила ми със фейса, който иска да ме види, моля да заповядаhttps://www.facebook.com/galina.hristova.9655

За филмите какво да кажа....Фахрие е много красива, така е, сигурно и е добра актриса, но аз си харесвам Шура и не знам какво ще измислят за да ги разделят сценаристите, но ако любовта им беше толкова голяма, колкото се опитаха да ни я представят и ако продължат да се виждат след женитбата на Сеит с Мурка, не знам дали ще я харесам, Мурка имам предвид  Praynig

За ЗП, до където сме стигнали, Бех не изглежда в тези серии да се терзае за чичо си Peace Факт е, че първа Бих се опита да го отдалечи от себе си, но след като видя, че заради нея не иска да се събере с Елиф, промени тактиката Wink Искал да му помогне, да не го търси, а на нея кой ще помогне? Simple Smile Неизбежното нямаше как да не се случи....Обичам да гледам Бех и въпреки да знам, че е един красив лъжец, продължавам да го харесвам...Единият ден, не се страхува от нищо, не го е страх, че ще изгори и бла, бла..., на другия ден - олмаз Joy Joy JoyСега се сещам, откъде ми беше познат олмаза в другия филм Joy Joy Joy За останалите герои няма какво да кажа, освен че продължават да следват първоначалните ми впечатления Peace  

Благодаря на Госпожата за новата тема newsm51  Heart Eyes Hug и на всички вас за коментарите, снимките и инфото, което публикувате  bouquet  bouquet  bouquet Хубав ден, момичета Heart Eyes Hug

# 41
  • Мнения: 18 653
Здравейте стринки Hug

Снежка благодаря ти за превода Hugочаква се динамична серия, много ми е интересно как ще протече срещата между Сеит и Шура след затвора

Светле  Heart Eyessmile3501 за поста, пак ми четеш мислите(сигурно ти е омръзнало да ти го казвам  Wink)
Миси Heart Eyes много се радвам да те видя, даже преди няколко дни питах за теб Simple Smile Определено липсваш в темата Peace

Скрит текст:
благодаря за вниманието, за сега съм добре,и за фейса ти благодаря, ще те добавя Wink
хихи и аз се дразня на Фенка Heart Eyes , като почне да плювка по Бихтер, ама пак си я обичам де Wink

Хубав ден  bouquet

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 17:30 от Airra

# 42
  • Мнения: 21 201
Моето мнение за образите в ЗП съвпада изцяло с мнението на Фенчето.
Е, при нея има маааалко пристрастие по отношение на Бехлюл заради Киво Laughing и е малко по-снизходителна към Нихалчето, и любовта им за разлика от мен но като цяло усещанията й за героите са същите като моите.
Просто прекрасни. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Нов клип. Heart Eyes







Не мога да ги разбера как не се усещат по отношение на Петро newsm78 като на лицето му е изписано каква е душата му.......коварна, подмолна, гнила.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 13:53 от Neidjal

# 43
# 44
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Айрич, не ми омръзва, мила. Даже ми е приятно да споделям единомислие с някого.

Общи условия

Активация на акаунт