"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 105-та тема ;)

  • 23 368
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 562
абе Наденце,нещо лятото не ти се е отразило много добре  newsm78,хммм аз в теб се кълнех,ти... ooooh!
Данинце,  Hug Hug Hug Hug
Аз си го харесвам още от първи епизод просто не го бях показвала , но това не значи, че не харесвам Яман .... просто не разбирам защо се учудвате толкова  Mr. Green
Аз съм казала мойта двойка си е Ямира и дори когато свърши сериала те ще си ми останат пак любимата двойка, но не отричам, че Метин ми е един от любимите артисти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Hug Hug Hug Наде, споко бе  Joy Joy Joy шегуваме се  Joy Joy Joy Joy
Ани,  Hug Hug Hug Hug
Еми все пак се хващам  Mr. Green Mr. Green  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 4 529
Serenay Sarıkaya
‏@SrnySrkyResmi
@raninimanini gece sete gidip gelemeyenler online!!


https://twitter.com/SrnySrkyResmi/status/512669253464358912


Ранини , Сери, Диляра и другите разправят нещо ,ама......

Ани, Рени,  Hug Hug Hug бихте ли ни светнали за какво иде реч  newsm78

 Hug Hug Hug

Блогърката Ранини е писала
Parti'ye erken gelip yan tarafta kebap yiyenler online mi?
Тези, които са дошли рано на партито рано и са яли кебап, онлайн ли са?


Серенай и е орговорила
gece sete gidip gelemeyenler online!!
Тези, които вечерта отиват на сета и не могат да дойдат са онлайн.


и феновете на Серенай и пишат разни неща след това.  Peace

Ани, чок саол! Hug Hug Hug 

# 62
  • Мнения: 25 350
Serenay Sarıkaya
‏@SrnySrkyResmi
@raninimanini gece sete gidip gelemeyenler online!!


https://twitter.com/SrnySrkyResmi/status/512669253464358912


Ранини , Сери, Диляра и другите разправят нещо ,ама......

Ани, Рени,  Hug Hug Hug бихте ли ни светнали за какво иде реч  newsm78

 Hug Hug Hug

Блогърката Ранини е писала
Parti'ye erken gelip yan tarafta kebap yiyenler online mi?
Тези, които са дошли рано на партито рано и са яли кебап, онлайн ли са?


Серенай и е орговорила
gece sete gidip gelemeyenler online!!
Тези, които вечерта отиват на сета и не могат да дойдат са онлайн.


и феновете на Серенай и пишат разни неща след това.  Peace

къв кебап, бееее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ами явно са поканени на някакво парти с кебап, но са на сета.  Joy Joy Представи си Чачо как го е яд, че не може да си хапне  Joy Joy Joy Joy Joy

# 63
# 64
# 65
  • Мнения: 25 350

Тук дето си плъзна ръката Яманчи .. какво ли си вика, никой не ме видя  hahaha hahaha hahaha

# 66
  • Мнения: 27 735

Тук дето си плъзна ръката Яманчи .. какво ли си вика, никой не ме видя  hahaha hahaha hahaha

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 3 637
Наде подаде на Ивето пръста и тя  сега не мое се запре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,много ясно че се шегуваме  Hug Hug Hug,но не се шегувам ,че съм ти малко сърдита,колко време изкара в Пазарджик и не писа да се видим  Crossing Arms Whistling Heart Eyes Mr. Green

# 68
  • Мнения: 4 562
Наде подаде на Ивето пръста и тя  сега не мое се запре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,много ясно че се шегуваме  Hug Hug Hug,но не се шегувам ,че съм ти малко сърдита,колко време изкара в Пазарджик и не писа да се видим  Crossing Arms Whistling Heart Eyes Mr. Green

Ти си от Пазарджик  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Наистина лииии  Shocked Shocked Shocked Shocked

# 69
  • Мнения: 626
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС ЧЕ МЕ ПРАВИТЕ ТОЛКОВА ЩАСТЛИВ С ПРИЯТНАТА ВИ КОМПАНИЯ С ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИТЕ СТАТИИ СНИМКИ ИНФОРМАЦИЯ СЕРИИ ПРЕВОДИ...НАИСТИНА МОЖЕ ДА ЗВУЧИ МАЛКО ДОСАДНО НО АЗ СЪМ БЕЗКРАЙНО  БЛАГОДАРЕН ЧЕ МЕ ПРИЕХТЕ ТОЛКОВА ТОПЛО И СЪРДЕЧНО ВЪВ ФОРУМА...ПОКЛОН ХИЛЯДИ ПЪТИ ПОКЛОН ПРЕД ТРУДА ВИ ЗА ПРЕВОДА НА ЦЕЛИЯ 1 СЕЗОН МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51ДАНИ НИКИ ВЕНИ РЕНИ ИВЕНЦЕ АБЛИЧКА ДАНИ 2 РЕНИ ТАРЛИО НА АНИ ЗА СТРАХОТНИТЕ И НЕПОВТОРИМИ ТЕМИ БРИЗЧЕ ВИКИ СИНАН ПЕПИТО И НА ВСИЧКИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ТУК НАЙ ДОБРИТЕ И НАЙ СТРАХОТНИ ТЕ СТЕ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 11 707
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС ЧЕ МЕ ПРАВИТЕ ТОЛКОВА ЩАСТЛИВ С ПРИЯТНАТА ВИ КОМПАНИЯ С ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИТЕ СТАТИИ СНИМКИ ИНФОРМАЦИЯ СЕРИИ ПРЕВОДИ...НАИСТИНА МОЖЕ ДА ЗВУЧИ МАЛКО ДОСАДНО НО АЗ СЪМ БЕЗКРАЙНО  БЛАГОДАРЕН ЧЕ МЕ ПРИЕХТЕ ТОЛКОВА ТОПЛО И СЪРДЕЧНО ВЪВ ФОРУМА...ПОКЛОН ХИЛЯДИ ПЪТИ ПОКЛОН ПРЕД ТРУДА ВИ ЗА ПРЕВОДА НА ЦЕЛИЯ 1 СЕЗОН МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51ДАНИ НИКИ ВЕНИ РЕНИ ИВЕНЦЕ АБЛИЧКА ДАНИ 2 РЕНИ ТАРЛИО НА АНИ ЗА СТРАХОТНИТЕ И НЕПОВТОРИМИ ТЕМИ БРИЗЧЕ ВИКИ СИНАН ПЕПИТО И НА ВСИЧКИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ТУК НАЙ ДОБРИТЕ И НАЙ СТРАХОТНИ ТЕ СТЕ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Фенчоо  Hug Hug Hug
гласува ли  Party Party Party

# 71
  • Мнения: 11 707

Тая вечер няма да го суша  Wink Wink Wink

# 72
  • Мнения: 626
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС ЧЕ МЕ ПРАВИТЕ ТОЛКОВА ЩАСТЛИВ С ПРИЯТНАТА ВИ КОМПАНИЯ С ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИТЕ СТАТИИ СНИМКИ ИНФОРМАЦИЯ СЕРИИ ПРЕВОДИ...НАИСТИНА МОЖЕ ДА ЗВУЧИ МАЛКО ДОСАДНО НО АЗ СЪМ БЕЗКРАЙНО  БЛАГОДАРЕН ЧЕ МЕ ПРИЕХТЕ ТОЛКОВА ТОПЛО И СЪРДЕЧНО ВЪВ ФОРУМА...ПОКЛОН ХИЛЯДИ ПЪТИ ПОКЛОН ПРЕД ТРУДА ВИ ЗА ПРЕВОДА НА ЦЕЛИЯ 1 СЕЗОН МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51ДАНИ НИКИ ВЕНИ РЕНИ ИВЕНЦЕ АБЛИЧКА ДАНИ 2 РЕНИ ТАРЛИО НА АНИ ЗА СТРАХОТНИТЕ И НЕПОВТОРИМИ ТЕМИ БРИЗЧЕ ВИКИ СИНАН ПЕПИТО И НА ВСИЧКИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ТУК НАЙ ДОБРИТЕ И НАЙ СТРАХОТНИ ТЕ СТЕ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Фенчоо  Hug Hug Hug
гласува ли  Party Party Party
Ники да Peace

# 73
  • Мнения: 3 637
Наде подаде на Ивето пръста и тя  сега не мое се запре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,много ясно че се шегуваме  Hug Hug Hug,но не се шегувам ,че съм ти малко сърдита,колко време изкара в Пазарджик и не писа да се видим  Crossing Arms Whistling Heart Eyes Mr. Green

Ти си от Пазарджик  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Наистина лииии  Shocked Shocked Shocked Shocked
айде и ти откри топлата вода  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 25 350

Тая вечер няма да го суша  Wink Wink Wink

 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544


Тук дето си плъзна ръката Яманчи .. какво ли си вика, никой не ме видя  hahaha hahaha hahaha

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Хич не се хили  Joy Joy Joy ето виж го, омайва я нещо там и хоооооп  Crazy Crazy Crazy



Общи условия

Активация на акаунт