Как да освежим една измъчена връзка

  • 42 378
  • 656
  •   1
Отговори
  • Мнения: 541
Дайте ми съвети как да освежа и заздравя връзката си. В последните месеци се натрупаха много напрежение, емоции, караници, поредни опити и шансове, умора, недоверие в бъдещ успех на връзката. Спряхме да правим елементарни неща. Желанието което остана в мен след всичката ми болка от това май е по-силно от неговото. Доста се караме. Понякога не ми издържат нервите като виждам, че не сме като семейство, а като гаджета. Без планове за бъдещето.
Май се очуждихме и поохладняхме.
Моля не ме съветвайте да се разделим - това е най-бързото решение. Аз имам чувства и съм готова да се боря.

# 1
  • Мнения: 4 418
Освежи със свежи неща. Не, сериозно, просто правете некви нови интересни работи, ама трябва да го имате желанието двамата, само от едната страна няма стане.

# 2
  • Мнения: 541
Освежи със свежи неща. Не, сериозно, просто правете некви нови интересни работи, ама трябва да го имате желанието двамата, само от едната страна няма стане.
Залутах се в опитите. Измъчих се от ревове и чакане.Затворих се от безнадеждност.Дори предлагах някакви опити да не се виждаме за известно време и не издържах.Ако човек обича някого не му е нужно да се отделя от него за да разбере какво иска.Сега пак опитвам това.

# 3
  • Мнения: 2 052
Има нужда от малко повече информация, за да се получат адекватни съвети. Гаджета, женени, женени с деца, откога сте заедно? Откъде идва това усещане за измъченост и откога е така?
Горе главата!

# 4
  • Мнения: 1 765
На каква тема са караниците? Наистина няма как да получиш съвет, ако не бъдеш по-конкретна.

# 5
  • Мнения: 541
Има нужда от малко повече информация, за да се получат адекватни съвети. Гаджета, женени, женени с деца, откога сте заедно? Откъде идва това усещане за измъченост и откога е така?
Горе главата!
Заедно сме от 3 години и половина. От есента заживяхме заедно. Карахме се защото по мое мнение той все слагаше на първо място родителите и приятелите си. А и аз нямах свои живот и може би бях като вкопчена в него.Не е искал нищо по-сериозно а твърди че някога бил искал.Куца комуникацията.Правя от мухата слон при спорове.защото се чувствам незначима и все търся причина и решения за споровете - а така става по-зле - вместо да ги прекратя.Колко безсънни нощи сме прекарали в караници заради мен.Май му писна от мен. Много съм объркана. Измъчеността е от непрестанните опити и молби да опитаме отново и отново.Първите две години ме караше да се чувствам специална.Никой не ме е карал да се чувствам така.Аз май не го оцених - струваше ми се престорено и измамно.

# 6
  • Мнения: 14 830
Това с родителите и приятелите от кога го усети да речем.От като заживяхте заедно или и преди това е бил привързан към родителите си и е поставял на първо място приятелите си
Помисли си да не би ти в стремежа си да сте заедно да го обсебваш до степен на задушаване
Има ли такава вероятност
Помисли да не би бягството при приятелите му да е начин да се освободи от твоето обсебване
Това е нещо което може да го накара да размисли дали иска такова съжителство и такова бъдеще
Има нещо което го кара да не е сигурен че нещо което е искал преди го иска и сега

# 7
  • Мнения: 541
На каква тема са караниците? Наистина няма как да получиш съвет, ако не бъдеш по-конкретна.
За това какви приятели има
Че все все ме е поставял на последно място
Имала съм съмнения за други момичета- по неговите думи безпочвени
За недоверение към някой казани от него неща
че не съм го разбирала в трудни моменти или такива независещи от него
Но и не ме направи част от семейството си както аз направих
И куп други
Истината е че споровете винаги съм почвала аз.Той не е конфликтна личност.А аз не знам кога да спра като ескалират нещата.Може би е било по-зряло да се кажат нещата спокойно.

# 8
  • Мнения: X
Скъпа моя, много ще ти бъде трудно, но започни да се занимаваш с нещо. Смени работата, започни да учиш нещо (ако разбира се не си студентка в момента), отиди на танци, чети книги, по дяволите не стой и не гледай как живота ти минава пред очите ти, а ти го гледаш отстрани ! Казвам ти го от горчив личен опит.
Или просто взаимността ти с него не е тази, която търсиш. Съжалявам, че ще ти го кажа, но няма смисъл да се бориш, и дано не съм лош пророк, но накрая сама ще се увериш. Излекувай душата си и след това търси любовта. Всичко най-добро ти пожелавам !

# 9
  • Мнения: 541
Скъпа моя, много ще ти бъде трудно, но започни да се занимаваш с нещо. Смени работата, започни да учиш нещо (ако разбира се не си студентка в момента), отиди на танци, чети книги, по дяволите не стой и не гледай как живота ти минава пред очите ти, а ти го гледаш отстрани ! Казвам ти го от горчив личен опит.
Или просто взаимността ти с него не е тази, която търсиш. Съжалявам, че ще ти го кажа, но няма смисъл да се бориш, и дано не съм лош пророк, но накрая сама ще се увериш. Излекувай душата си и след това търси любовта. Всичко най-добро ти пожелавам !
Не знам как да я излекувам. То нищо не остана от нея.Толкова е измъчена.Сега като започнах темата и пак  се разплаках не ми останах сили да стискам зъби.

# 10
  • Мнения: 3 031
А и аз нямах свои живот и може би бях като вкопчена в него.
Защо нямаш свой живот? Нямаш ли приятели, работа, учене, хобита, нещо? Не може един мъж да ти е всичко. Това е натоварващо и за него и да, накрая ще му писне.

# 11
  • Мнения: 14 830
На каква тема са караниците? Наистина няма как да получиш съвет, ако не бъдеш по-конкретна.
За това какви приятели има
Че все все ме е поставял на последно място
Имала съм съмнения за други момичета- по неговите думи безпочвени
За недоверение към някой казани от него неща
че не съм го разбирала в трудни моменти или такива независещи от него
Но и не ме направи част от семейството си както аз направих
И куп други
Истината е че споровете винаги съм почвала аз.Той не е конфликтна личност.А аз не знам кога да спра като ескалират нещата.Може би е било по-зряло да се кажат нещата спокойно.

Тези приятели ги е имал и преди да заживеете заедно нали.Каква е причината сега да ти пречат

По какво съдиш че си поставена на последно място.Пренебрегва ли те обижда ли те ,зле ли се държи с тебе.Излиза с тях непрекъснато ,докато ти си стоиш в къщи?
Недоверието основателно ли е или е само в твоята мисъл
Какво значи не те е направил част от семейството си.Не те е запознал с родителите си ,не те води на семейни събирания , а ходи сам.Предпочита да иде при техните ,от колкото да се прибере в общия ви дом
Толкова ли е трагично положението ,че чак мислиш за раздяла.

# 12
  • Мнения: 4 418

Живота е кратък за да се мъчиш, ама от друга страна натрупванията стават най-често през мъчения. Хората имаме тая способност да се учим от чуждите грешки и т.н., възползвай се от тази възможност.
Тука ще те залеят със съвети, пусай по-често теми, малко са ни в раздела.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 513
Ако бях на твоя приятел аз щях да те оставя.
С твоето поведение го караш да се държи така или той се държи нормално ,а ти търсиш под вола теле.
Намери начин,наложи си на волята да спреш с караниците,уважавай приятелите му,поканете ги на гости и те имат приятелки,какво значи част от семейството му,какво точно искаш да правиш с тях...
Той не е врачка да се сети какво искаш.Организирай нещата,питай го какво иска той,кажи ти как мислиш...

# 14
  • Мнения: 541
А и аз нямах свои живот и може би бях като вкопчена в него.
Защо нямаш свой живот? Нямаш ли приятели, работа, учене, хобита, нещо? Не може един мъж да ти е всичко. Това е натоварващо и за него и да, накрая ще му писне.
Защото не осъзнавах че един човек не е всичко. Сега го разбрах...късно.

Общи условия

Активация на акаунт