Как да освежим една измъчена връзка

  • 42 397
  • 656
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 541
Къде живеете? Т.е. кой трябва да си тръгне при евентуална раздяла?
В тях.Т.е. аз би трябвало да си събера багажчето. Но част вече е в нас.

# 31
  • Мнения: 3 031
Ами хайде, събирай го. Имай малко достойнство Peace

# 32
  • Мнения: 541
Ами хайде, събирай го. Имай малко достойнство Peace
Чувствата ми са по-силни

# 33
  • Мнения: 4 418
То не ми се живее вече.

И за тоя проблем има изход  Twisted Evil, нали ти казвам, за всичко има изход. Смятай, ами ако нямаше?  Shocked

# 34
  • Мнения: 14 833
Цитат
Защото ми е трудно да я прекратя.Не мога и не искам.
На 25 съм.Занимавам се със счетоводство.

На 25 живота е пред теб.
Трудно ти е да прекратиш връзка която де факто май вече не съществува
Не можеш ,не искаш.Предпочиташ да стоиш ,да виждаш как стоят нещата и да се самоизмъчваш
И докога,докога би изтърпяла подобно нещо.Докато не ти каже в прав текст да се разкараш
Заслужава ли си да пропиляваш най хубавите си години с такова нещо
Съвета ми е -прибери се в къщи,намери си занимание ,приятели,излизай ,забавлявай се и продължи живота си
Ще ти бъде трудно ,ще ти е мъчно ,ще плачеш ,но ще мине

Ами хайде, събирай го. Имай малко достойнство Peace
Чувствата ми са по-силни


Но чувствата май са само при теб.При него вече ги няма

# 35
  • София
  • Мнения: 971
Мила, разкарай го тоя наркоман! И да така е, сама си забелязала - мъжете със зависимости (наркомани, алкохолици, хазартаджии, рибари, ловджии  Mr. Green и т. н.) пренебрегват жените си! Нищо няма да се промени дори и да продължите заедно още 2 седмици... Раздялата е само въпрос на време. Не удължавай агонията си!

# 36
  • Мнения: 4 418
Пушенето и пиенето на кафе не го спомена, като зависимост. Пушачите и кафеджиийййте пренебрегват ли?

# 37
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
На каква тема са караниците? Наистина няма как да получиш съвет, ако не бъдеш по-конкретна.
За това какви приятели има
Че все все ме е поставял на последно място
Имала съм съмнения за други момичета- по неговите думи безпочвени
За недоверение към някой казани от него неща
че не съм го разбирала в трудни моменти или такива независещи от него
Но и не ме направи част от семейството си както аз направих
И куп други
Истината е че споровете винаги съм почвала аз.Той не е конфликтна личност.А аз не знам кога да спра като ескалират нещата.Може би е било по-зряло да се кажат нещата спокойно.
До тук стигнах.
Мъжа до теб явно е много търпелив и още по явно, че много те обича, щом търпи всички тези глупости и ти дава нови и нови шансове. А ти вместо да се възползваш, прецакваш нещата и после пак изискваш.
Ми, съжалявам, ама най-добре е да се разделиш с този човек. За негово добро.

# 38
  • Мнения: 541
На каква тема са караниците? Наистина няма как да получиш съвет, ако не бъдеш по-конкретна.
За това какви приятели има
Че все все ме е поставял на последно място
Имала съм съмнения за други момичета- по неговите думи безпочвени
За недоверение към някой казани от него неща
че не съм го разбирала в трудни моменти или такива независещи от него
Но и не ме направи част от семейството си както аз направих
И куп други
Истината е че споровете винаги съм почвала аз.Той не е конфликтна личност.А аз не знам кога да спра като ескалират нещата.Може би е било по-зряло да се кажат нещата спокойно.
До тук стигнах.
Мъжа до теб явно е много търпелив и още по явно, че много те обича, щом търпи всички тези глупости и ти дава нови и нови шансове. А ти вместо да се възползваш, прецакваш нещата и после пак изискваш.
Ми, съжалявам, ама най-добре е да се разделиш с този човек. За негово добро.
а какво е удачно да направя например. Да бъда по-спокойна и сдържана например или да се замислям какво правя?

# 39
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ами, да-удачно е да мислиш какво правиш, преди да го направиш. Да си по-сдържана и да спреш да сипеш обвинения. Пишеш, че в началото се е грижил за теб, като за принцеса, а ти си решила, че преиграва. Еми, имаш ли представа колко е обидно това...В крайна сметка, мъжа до теб би следвало да е най-близкия ти човек, а ти не си оценила любовта и поведението му. Най-вероятно (и разбираемо) е решил, че щом не оценяваш, не заслужаваш. И е започнал с друг тип поведение. Тогава пък си започнала да изискваш от него. Ами, душко-то не става само с изискване в една връзка. Ти какво си дала? Залепила си се за него като ваденка и щом ти нямаш никакъв личен живот, дай и той да няма. Това е обсебване от твоя страна, а той такова не иска.
И щом не знаеш как да се държиш с този човек, за мен вашата връзка просто няма смисъл. Явно и за него, след като не иска да е с теб. И пак се опитва да ти даде шанс. Предполагам, че това вече е последния такъв, който получаваш.

# 40
  • Мнения: 46 553
Този човек не е искал да има нищо сериозно с теб. Показал ти го е пределно ясно - приятелите и колегите са на първо място, те са му важни. Когато си започнала да искаш нещо повече, да ти каже, че няма да стане и трябва да си тръгнеш.
Разбирам, че го обичаш, но няма какво да освежаваш, защото той не иска, нещата могат да се получат, когато двамата го искат. Когато някой срещне друг, когото обича, сам, без натиск ще го слага на 1 място, ако не го направи положението е ясно.

# 41
  • Мнения: 3 031
Не мисля, че ѝ дава шанс. Много мъже чакат жената да си тръгне, не искат те да приключат връзката. Не знам това някакво криворазбрано джентълменство ли е, не им се занимава с драми, не искат да излязат те виновни ли...

# 42
  • Мнения: 46 553
...не искат да излязат те виновни ли...

Това е. Слабаци, които не смеят да поемат отговорността с вдигната глава, а чакат жената да направи всичко. Най-"обичам" - тя остави децата си да растат без баща  Crazy то щото тя от много добро го е направила. Тук поне още няма деца, всичко е много по-лесно.

# 43
  • Мнения: 4 418
Какво ти джентълменство, нали сме в ерата на равноправието?  Laughing

# 44
  • Мнения: 46 553
Слаб човек е такъв, който не смее да поеме отговорност, което не пречи да си смазва комплексите с поведение на командващ  Wink

Равноправието означава, че всеки от двамата има право да реши дали да бъде с другия човек, а не той да решава неговата съдба, т.е. жената да избере мъжа си, не баща й да я натика в нечии ръце или да дойде някой да я купи.
Както и да реши дали я устройват отношенията си, и ако не - да си тръгне.

Онова, за което говорим не е равноправие, а поведение на страхливец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт