Как да освежим една измъчена връзка

  • 42 395
  • 656
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Контрол/проверка/ревност в любовта, са като черния пипер за ястието.
Когато е в точната доза, внася известна пикантност и "чар на ястието", като се прекали, става "пресолена" манджата.     Laughing

# 646
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
То и ревността както се знае е винаги вследствие на някакъв комплекс - едният знае, че на другия "еди-си-какво" не му достига и това ще бъде нещото, което би го привлекло в някой друг човек.
Аз лично бих била по-доволна преди брака и т.н. да разбера ако половинката "неможе да си държи гащите дигнати" отколкото след това детето ни да страда от гледката на каращите и разделящи се родители.

В момента съм в такава връзка и ми е адски трудно - обичаме се много, но като че ли само това ни свързва... почти няма какво да си кажем, единия иска да гради кариера и т.н., другия иска да се забавлява и да пътува. Незнам докога ще издържим, но според мен нещата са обречени  Cry Rolling Eyes

# 647
  • Мнения: 287
Хората се променят.То преди брака или пък и да няма брак в началото всичко е ок...влюбване, обич, но ако се появи някоя маймуна, дето да ти развали връзката....рядко са тези мъже, които няма да откликнат и да обслужат  преследващи жени,които до такава степен си вкарват филми в тъпите глави, че са способни колкото и с обути гащи да е бил, да му ги смъкнат.
Друг е въпроса, който описваш за различните интереси.Ако не намирате сходни такива наистина няма за какво да се измъчвате.

# 648
  • Мнения: 14 122
И как точно ще му ги смъкнат ако ТОЙ не иска?

# 649
  • Мнения: X
И как точно ще му ги смъкнат ако ТОЙ не иска?

И за мен основно мъжете са си виновни. Peace Хич не ми минава приказката за бедните, наивни, беззащитни мъжлета. Crazy

# 650
  • Мнения: 287
И как точно ще му ги смъкнат ако ТОЙ не иска?

Не се е родил още такъв мъж) При тях става въпрос за его.Някоя жена да го преследва и той да не иска? Те казват" а бе я, що да не си направя кефа, да вземе да ме помисли за педал"или да се докажат, че виж ти колко е добър в секса, че все още може и е харесван.

# 651
  • Мнения: 14 122
Аз пък познавам няколко вече родени. Peace
За жената е по-лесно и удобно да обвини другата и да оправдае мъжа си, особено ако е решила да му прости.

# 652
  • Мнения: 145
И как точно ще му ги смъкнат ако ТОЙ не иска?
Защо никой мъж не се включи в темата, много ми е би било интересно, как те разсъждават!

# 653
  • Варна
  • Мнения: 838
   Хайде пак, той бил идеалният, Мъжът и т.п., пък все се намирала някоя "маймуна"(?!) да го изнасили. Що за глупости!? Осъзнайте се, момичета!
    И да, има такива мъже, на които не им падат гащите автоматично при всеки повик на разгонена женска. Нито пък имат хомофобски комплекси - пука им, че някой щял да ги помисли за педал. Това за педалите - само някой селски бек би го казал, според мен.
    И това ви го говори жена, която се е развела заради изневяра от страна на мъжа.
 Обаче тъжно и жалко ми звучат жените, които разсъждават по гореописания начин - винаги оправдават мъжлето.
    Сигурна съм, че самите ви "благоверни" ви промиват мозъците с тези простотии. Или сте ги научили от майките си, които са търпяли цял живот похожденията на мъжете си, та на същото търпение учат и дъщерите си. Сакън да не я остави Златният (Маймуната да го открадне).
   
   

# 654
  • Мнения: 287
Аз пък познавам няколко вече родени. Peace
За жената е по-лесно и удобно да обвини другата и да оправдае мъжа си, особено ако е решила да му прости.

И аз познавам двама такива- моят и синът ми))), защото им имам изключително доверие.За синът ми- че няма да изневери на приятелката си.

# 655
  • София
  • Мнения: 24 839
В живота ми е интересно и другото! Както ти, Love, казваш, че като другия прави изцепки и ти изстиваш и т.н. Но може би ме обърква това, че наблюдавах много връзки, в които се правят изцепки, но продължават да се обичат, да се борят един за друг, изясняват помежду си отношения.....Мисля, че където има обич и чувства, хората се теглят един към друг...., независимо от всичко!
Не виждам как може да продължиш да обичаш някого " Независимо от всичко" newsm78
Значи, той се дъни- става груб, обижда или не държи на думата си.
Сядате, говорите и 1. Той отрича фактите 2. Той ги приема и се разбирате, че " повече няма да правя така"
Утре или след два дни, нещата се повтарят.
Аз съм от търпеливите- все обяснявам, все предлагам да поговорим и да изясним нещата.
Не умея и много да се сърдя- все се надявам, че от приказките ще има полза.
Така, нещата остават същите, но моите чувства и страсти търпят охлаждане.
Не виждам къде намираш ти изява на  обич в отсрещната страна, че да търсиш " теглене един към друг?"

# 656
  • Мнения: 145
Помагаш ми много! Благодаря ти! Това е било при мен - обяснявах и се надявах! Пишеш ми като на тинейджърка, за което ти благодаря! Така е!

Общи условия

Активация на акаунт