Как да освежим една измъчена връзка

  • 42 413
  • 656
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Постепенно ще се излекуваш, само не трябва да допускаш да изпаднеш в по-дълбока депресия. Знам, че няма да имаш желание да дишаш дори, но ще ти мине. Ще си поплачеш, ще побутваш яденето в чинията, ще лягаш и ставаш с тежест в гърдите, докато един ден нещо не те накара да се усмихнеш. После всичко е по-лесно. Просто трябва да мине. Ще ми се да имам една готова рецепта за всички болки на сърцето, но нямам. Работи над себе си, постигни желана удовлетвореност, живей, живей, живей. Любовта на света няма да свърши, ще има и за теб, само че ще бъде правилната.  Hug

# 16
  • Мнения: 541
На каква тема са караниците? Наистина няма как да получиш съвет, ако не бъдеш по-конкретна.
За това какви приятели има
Че все все ме е поставял на последно място
Имала съм съмнения за други момичета- по неговите думи безпочвени
За недоверение към някой казани от него неща
че не съм го разбирала в трудни моменти или такива независещи от него
Но и не ме направи част от семейството си както аз направих
И куп други
Истината е че споровете винаги съм почвала аз.Той не е конфликтна личност.А аз не знам кога да спра като ескалират нещата.Може би е било по-зряло да се кажат нещата спокойно.

Тези приятели ги е имал и преди да заживеете заедно нали.Каква е причината сега да ти пречат. Просто се занимаваха с наркотици и напушвания и напивания.Не системно но последна разбирах все.

По какво съдиш че си поставена на последно място. Че не е пренебрегвал нищо заради мен. По-скоро мен е пренебрегвал. Пренебрегва ли те обижда ли те ,зле ли се държи с тебе.Излиза с тях непрекъснато ,докато ти си стоиш в къщи? Имаше такъв период за да избяга от проблемите.Обяснимо.
Недоверието основателно ли е или е само в твоята мисъл. Аз съм човек без самочувствие. И По-скоро е било неоснователно.
Какво значи не те е направил част от семейството си.Не те е запознал с родителите си ,не те води на семейни събирания , а ходи сам.Предпочита да иде при техните ,от колкото да се прибере в общия ви дом. Запозна ме но по мое настояване. Те не са си толкова близки.
Толкова ли е трагично положението ,че чак мислиш за раздяла. Той иска не аз.

# 17
  • Мнения: 4 418
Защото не осъзнавах че един човек не е всичко. Сега го разбрах...късно.

Никога не е толкоз късно, че да не можеш да реализираш нещата, които си осъзнала. Изключенята доказват правилото.

# 18
  • Мнения: 3 031
Вие изобщо правите ли нещо заедно? Или само живеете заедно?

# 19
  • Мнения: 541
Вие изобщо правите ли нещо заедно? Или само живеете заедно?
Напоследък съм по-често в нас заради тази ситуация.Ако изляза с него някъде - това правенето на нещо заедно. Тогава се чувствам като навлек.И сякаш ме изолира от компанията.

# 20
  • Мнения: 4 418
Но май закъснях.Аз губя с дни да мисля нещата и да търся начини за поправяне.А то може ли да се оправи като се прекърши.

Изход винаги има, сега дали ще искаш на 100% да минеш през него е друг въпрос.

# 21
  • Мнения: 2 265
Тези приятели ги е имал и преди да заживеете заедно нали.Каква е причината сега да ти пречат. Просто се занимаваха с наркотици и напушвания и напивания.Не системно но последна разбирах все.

По какво съдиш че си поставена на последно място. Че не е пренебрегвал нищо заради мен. По-скоро мен е пренебрегвал. Пренебрегва ли те обижда ли те ,зле ли се държи с тебе.Излиза с тях непрекъснато ,докато ти си стоиш в къщи? Имаше такъв период за да избяга от проблемите.Обяснимо.
Недоверието основателно ли е или е само в твоята мисъл. Аз съм човек без самочувствие. И По-скоро е било неоснователно.
Какво значи не те е направил част от семейството си.Не те е запознал с родителите си ,не те води на семейни събирания , а ходи сам.Предпочита да иде при техните ,от колкото да се прибере в общия ви дом. Запозна ме но по мое настояване. Те не са си толкова близки.
Толкова ли е трагично положението ,че чак мислиш за раздяла. Той иска не аз.

И аз имам хора в обкръжението си, които са опитвали наркотици и са се напивали безброй пъти на младини. Тези приятели на твоят прител, още ли практикуват тези неща ? Какво мисли приятелят ти за това ? Той участвал ли е ?

По останалата част...защо искаш да пренебрегва други неща заради теб ? Струва ми се малко егоистично. Ти самата как си била пренебрегвана от него ?
А щом не е близък с родителите си, не е било нужно да го натискаш да се запознаваш с тях.

# 22
  • Мнения: 3 031
Ти питала ли си го директно иска ли тази връзка да се оправи, обича ли те? Изглежда ми сякаш той я е приключил за себе си и чака да си тръгнеш.

# 23
  • Мнения: 541
Ти питала ли си го директно иска ли тази връзка да се оправи, обича ли те? Изглежда ми сякаш той я е приключил за себе си и чака да си тръгнеш.
Казва че не иска да сме заедно.А продължава нещо.

# 24
  • Мнения: 3 031
Е тогава какво има да освежаваш? Той вече е взел решение, личи и по думите, и по действията му.

# 25
  • Мнения: 14 838
Ти питала ли си го директно иска ли тази връзка да се оправи, обича ли те? Изглежда ми сякаш той я е приключил за себе си и чака да си тръгнеш.
Казва че не иска да сме заедно.А продължава нещо.

След тези му думи ,не виждам защо продължаваш да се напъваш да заздравиш нещо което в неговите очи е приключило
На колко години си.С какво се занимаваш.
Я вземи живота си в ръце и си го живей.Светът не свършва с един мъж който не те иска

# 26
  • Мнения: 541
Ти питала ли си го директно иска ли тази връзка да се оправи, обича ли те? Изглежда ми сякаш той я е приключил за себе си и чака да си тръгнеш.
Казва че не иска да сме заедно.А продължава нещо.

След тези му думи ,не виждам защо продължаваш да се напъваш да заздравиш нещо което в неговите очи е приключило
На колко години си.С какво се занимаваш.
Я вземи живота си в ръце и си го живей.Светът не свършва с един мъж който не те иска


Защото ми е трудно да я прекратя.Не мога и не искам.
На 25 съм.Занимавам се със счетоводство.

# 27
  • Мнения: 4 418
Дебитирай сметка "И аз съм човек", кредитирай сметка "Мъчения".  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 541
Дебитирай сметка "И аз съм човек", кредитирай сметка "Мъчения".  Mr. Green

То не ми се живее вече.

# 29
  • Мнения: 3 031
Къде живеете? Т.е. кой трябва да си тръгне при евентуална раздяла?

Общи условия

Активация на акаунт