За"подарък"тази есен, СЕПТЕМВРИйчето на ясли тръгва-нека пътят му да бъде лесен!

  • 55 169
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 224
Приключиха нещата.... Рязко вдигна 39.5... Нито компреса, нито гранофорина... Нищичко не я спаси! Баща ѝ обикаля за АБ сега...

# 646
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Стаси,как е Али?Аз давам Хексалгин при толкова висока Т.
Лина,аз също гледам и 3 албума както Танева.

# 647
  • Мнения: 15
Как сте мами ? На мен тези часове са ми най удобни за писане , че малката спи, а пък аз си почивам. Баща и не я пуска на ясла и още годинка ще се гледаме . Доскучава ми и на мен но тя си е глезана. Батко и по това време си ходеше даже на градина понеже там където живеехме нямаше ясла . Да попитам на всички дечица от групата сложена ли им е последната ваксина ? Проблем ли е закъснението ?
Ужас пак смърт на бебе какво се случва в тая държава Cry

# 648
  • Мнения: 175
Стаси, стискам палци да оздравее бързо детенце и вече да се спре с тези разболявания..горкото дете..ей, измъчи се и вие покрай нея!
Стефи, какво стана бе миличка?  Hug Всичко така добре вървеше какво се обърка? здрави ли сте всички в къщи? Ако са пари не се коси..те се изкарват  Hug Ако искаш сподели с нас , ще ти олекне  Hug
Добре дошли на новите попълнения в темата Simple Smile
Болите да оздравяват...в това число и аз :/ ....
Почерпете се..днес имаме годишнина с ММ от гражданския брак Simple Smile


П.С. какво починало бебе..не съм разбрала  Cry

# 649
  • Мнения: 15
Eva оперирано и после при редовните имунизации на тия двойните при поставяне на втората се случва най лошото. Ние понеже сме оперирани като бебе още и винаги ми е било много притеснено. 

# 650
  • Мнения: 175
Eva оперирано и после при редовните имунизации на тия двойните при поставяне на втората се случва най лошото. Ние понеже сме оперирани като бебе още и винаги ми е било много притеснено. 
Горкото детенце, мир на прахта му!
Това само може да накара да се замислят  хората колко "безопасни " са ваксините.....
Колкото до това, ти, стига да искаш... ти и съпруга  ти може да откажете ваксините. Много хора го правят дори и в Бг. Има начини стига да има желание...

# 651
  • Мнения: 15
Последната не ни е направена ., но и ние дълго ги отлагахме .

# 652
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Медиска,на Дени му са сложени всичките ваксини досега.
Ева,в Бг мисля,че не може да откажеш ваксина без причина,защото е проблем после за бележката за ясли и градини.
В нашата ясла утре ще има тържество за 50 годишния и юбилей,но ще е без родителите само за децата и ги искат официално облечени.Дано ги снимат и да им остане после един мил спомен.Аз ще го снимам в нас сутринта като го облека и ще ви кача после някоя снимка да го видите моето пораснало момче.

# 653
  • Мнения: 122
Ева, честита годишнина.
Данаека, относно ваксините не се учудвай, в нашата мила родина всичко е възможно. Имам доста примери. Аз също съм против тях, ако  мога винаги ще се възползвам Wink/български манталитет/. Ако се отнася за детските какво да кажа  ами аз деца нямам, нищо че голямата ми е пълна отличничка  и почти винаги представя училището и града. Пък и за пикливите им 30лв, ама айде няма нужда има  и по -нуждаещи се  Embarassed, нищо че в последните две години това ми бяха разходите за храна за седем дни.
Накрая отчет за деня: Гергана днес не е плакала ,дори е яла основното  Crazy. дано така да продължи, направила е лека физиономия при влизането и до там, слушала е и е легнала без проблем.
Стаси за вашето думи нямам. Отново ти желая бързо оздравяване на Али. Повече няма да коментирам, то вече сигурно ти писна от хорски мнения и съвети.
medisska това не го бях чула за детето. Най-много ме е яд ,че имаме много кадърни доктори, но повечето са незаангажирани / не им пука на хората, пълна незаинтересованост/. Относно случая няма какво да кажа, не съм го прочела и не съм запозната точно със случилото се. Ама каквото и да кажа свършило е вече, има още едно почернено семейство  Sad.
Стефи,  пиши как сте? Ако искаш на скайпа. Мисля те  Hug

# 654
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Тета,аз също,ако можех бих отказа ваксините,но нашето педи е от стриктните.
За яслата-беше спрял да реве и ходеше с кеф до преди да се разболее,а сега реве докато влезне.
На мен да ви кажа ми е едно притеснено за утре с това тържество,че ще ги съберат всички групи(около 6о деца) на едно място и да не си лепнем нещо пак,че тъкмо оздравя.

# 655
  • Мнения: 224
Всичко ще се нореди и при нас. Ноооо взе да ми идво в повече. Дойдох на работа днес и вдигнах кръвно,та съм на хапчета сега... За да ми е мирна главата, три месеца ще си бъде у дома!Днес е по-добре,но не се храни... Милото ми детенце  Tired
съжалавам, че все за това пиша....

# 656
  • Мнения: 15
Данаека тепърва децата ще се събират по много . Раздавай го по спокойно. Каквото има да се случва се случва . За новогодишното тържество пак ще са много така че свиквай Heart Eyes.
Тета за докторите си права има и много кадърни и много незаинтересовани , а има и такива които изобщо са далеч от тази хуманна професия. За болниците пък изобщо не ми се говори. Имам горчив опит от Пирогов. Скъсиха ми животеца не знам с колко години.
Болните сладури бързоооооо оздравявайте, идва време за подаръци.

# 657
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Медиска,права си.Ние досега сме се събирали много по рождени дни по детски кътове,но пак ми е притеснено.Сутринта тръгна с голямо желание и много се радваше за тържеството,но като влезнахме в яслата и видя лелката в коридора с една друга мама пак ревна.Сега на обяд като го взема ще видя как са изкарали и ще ви кача снимките от нас да го видите.

# 658
  • Мнения: 15
Само аз май още не мога да видя големите бебоци. Може ли  паролка?

# 659
  • Мнения: 478
Стаси дано  се закрепи Али за  няколко месеца и после да е пушка. Иво беше така миналата година всеки месец болен и от най-малкото се разболяваше и правеше спазъм. Бях се видяла в чудо, но сега се е позакрепил и не се разболява толкова.

Иво днес е за два часа и половина на ясла и ще обядва там. Да видим как ще му се получи. Вече започна да се усеща от по-рано къде  и защо отива, но пък влиза на собствен ход без да го карат насила само си реве. Тъпото е че тъкмо ще свикне и ще трябва да отсъства заради операцията, а после са празници и сигурно ще тръгне пак след нова година. Трябва да питам дали ще имат тържество, ама той толкова малко ще е ходил, че едвали ще участва ама пък ще ми е много хубаво ако се включи и той.

Общи условия

Активация на акаунт