За"подарък"тази есен, СЕПТЕМВРИйчето на ясли тръгва-нека пътят му да бъде лесен!

  • 55 197
  • 732
  •   1
Отговори
# 90
  • shumen
  • Мнения: 18 205
Лина,честито.Лека и безпроблемна бременност ти желая до край и честита годишнина.Дано Цвети свикне бързо с яслата.
Зори,ами и Стаси може да е права,че си има любовница и затова да е всичко,но според мен и майка му е замесена във всичко.Той има от баща си апартамент и имаше къде да се отделим,но тя като каза-не и той е послуша.За детето явно не му е толкова жал,защото като ни изгони ми каза-взимай си детето и изчезвайте още сега и двамата,сякаш е само мое.Едвам дочака да се обадя да дойдат да ме вземат и да събера малко багаж.
Фейт,и Дени днеска взе да реве още от входа и през цялото време е ревал и викал уходка(в превод разходка.Дори лелята се принудила да извади телефона си и да му каже,че ще ми звъннат да види,че съм отишла по задачки и ще се върна да го взема,но пак нямало ефект.Дано утре да плаче по-малко,че и на мен ми е притеснено така.

# 91
  • Мнения: 201
Оооооооо Данаека - направо му слагам двата хикса на ТМ, да Дени може да страда за него, но ще свикне, няма да му се моля и настоявам да поддържа контакт са детето. Твоите родители се надявам ще те подкрепят и помогнат.
Ънче - от студ умри, гъзар бъди. Обличам си тънката рокля та стой и гледай... може да комбинираш с нещо връхно. Празника в заведение ли ще продължи? Ще чакаме снимки с тоалетите..

# 92
  • Мнения: 369
danaeka  Cry Ужас, как може така да не му пука?? Ама грам за детенцето? Какви хора има...
Лина Честитооо!!  newsm44 EFP

# 93
  • shumen
  • Мнения: 18 205
Зори,да нашите ме подкрепят и помагат много.Не знам как ще им се отплащам после.За 2 години нито той,нито майка му искаха да гледат детето сами и навсякъде го мъкнех с мен,а сега нашите го гледат и той много ги обича.Дори на мен ми е казвал,че аз затова съм била майка да гледам дете.Той винаги е бил уморен и не наспал се също и дори когато Дени беше бебе и плачеше той не спеше при нас,а в другата стая,а после като взе да спи при нас,той веднага се изнасяше в другата стая.Една вечер дори в 2 посред нощите си отиде на село да се наспи,защото баща му(лека му пръст)беше в тях вече и от рева не Дени не можел да спи,а той милия беше със Т и хрема и затова плачеше.
Зайче,и аз това се чудех,но е факт,че има такива.

# 94
  • Мнения: 437
Лина - Честит празник и Честита радост! Няма по-хубаво нещо на този свят!  Heart Eyes Hug

Аз тези дни съм се разчувствала - бяхме на една погача и тооолкова ми е мило и нежно за бебенца! И преди казвах, че искам момчета, ама и на още едно момиченце няма да се разсърдя! И понеже скоро няма да ме огрее, съдбата ще ме дари с друг дар - още една духовна дъщеря ще си имам - кумците ми ме поканиха да съм кръстница и на второто им момиченце! Та ще съм майка (духовна) на две принцеси  Flutter

# 95
  • shumen
  • Мнения: 18 205
Ариел,и аз исках момиченце,но няма да ме огрее.

# 96
  • Мнения: 47
Лина, честита годишнина - да се обичате и да живеете в любов и разбирателство още много години. И честити две чертички - лека и безпроблемна бременност  Hug

Ън, и аз като Зори мисля, че може да сложиш нещо отгоре - болеро, или нещо плетено, ако имаш подходящо.

Днес сутринта нямаше проблеми, като я взех беше плакала, но казаха че е било непосредствено преди взимането, иначе е била спокойна и си е играла, но не е закусила. Оказа се, че нашата госпожа е в отпуск тази седмица и днес Маги беше в друга група, с различни госпожи от вчера, които явно се заместват  Shocked Затова пак беше 1 час, честно казано нямах търпение да си я взема заради това. Много им се ядосах, никой не ми спомена вчера за това - вместо да свиква с нещо познато, тя се стресира от новости всеки ден. Уфф, оплаках се  #Cussing out

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 7 422
Мерси момичета   bouquet
Иначе аз не се изненадвам,че има хора,на които не им пука за децата им. Не говоря само за бащи,но и за майки. Моят свекър ме е виждал само веднъж,не е виждал внучката си нито веднъж. Свекърва ми -за там въобще няма да приказвам.Само ще кажа,че сина и не иска да и звънне и да и каже,че ще става отново баща. Смятайте как си е послала? И това  отношение не е от сега,ами още откакто мъжа ми е бил малък.

# 98
  • shumen
  • Мнения: 18 205
Чики,дано свикне бързо Маги и да не плаче.
Лина,аз също имам позната на която майка и не е виждала внучката и нито веднъж,а детенце е на 5 годинки вече.Явно все още има такива хора.
Дени днеска не стига,че в яслата е ревал много,ами и в нас продължи да реве за щяло и нещяло.На всичкото отгоре и само два часа спа и направо беше невъзможен до преди малко,докато заспа и то пак с 300 зора.

# 99
  • Мнения: 184
Ехееееееееййй, какво писане сте писали бе девойки  Wink
Мноого поводи за честитене и със сигурност ще изпусна някой  ooooh!
Честити рожденни дни на всички малки и големи- здрави, живи и обичани, късметлии и успешни  Heart Eyes  bouquet
Честити годишнини на Чики и Лина и на Зори (предсрочно) любов, любов и пак любов.
и на Лина специално  ЧЕСТИТООООООООООООООО Много се радвам за вас. Лека и успешна бременост и едно здраво бебче по Великден   bouquet Hug
Тук при нас, купона е на мах  ooooh! Малката вади кучешки и вече 2-3 дни е с Т 37,5-38,0. На големия пък вчера му правиха операция и му извадиха 8 зъба с пълна упойка. Оказа се неспасяем случай. Успокояващото е че 6 от тях са млечни и новите излизат, а другите 2 просто са се разпаднали. Държа се за изненада на всички мнооооого мъжки, сълза не пророни, а и вечния му глад  Mr. Green яде като разпран. Ни зъби му трябват, ни шевовете му пречат Wink
Аз пък ходя на уроци до обяд, следобед бачкам- абе забавлявам се на макс.
Зарината съм от часове за посещения по лекари, училища институции  ooooh! Разчеквам се леко, ама няма как иначе.
Данаека, моя съвет е да кажеш истината на детето от сега. Защото като го лъжеш, ставаш съучастник на безхаберния му баща. Няма значение кой е виновен и кой не е. Нито каква е причината за вашата раздяла. Единственото важно е, че той не си иска детето и това трябва да бъде казано. Кураж и късмет  Hug

# 100
  • shumen
  • Мнения: 18 205
Стефи,за истината мисля,че е малък още и затова не му е казвам,а и няма да ме разбере.
ООф,това моето дете какво му става не знам,но току що се събуди и реве и вика-не пак.Докато свикне с яслата май ще е голяма мъка и все ще реве и през нощите.

# 101
  • Мнения: 294
Лина Честито, много се радвам за вас  Simple Smile Всичко най-хубаво, лека и успешна бременност ти пожелавам  stork-boy stork-girl

Данаека Никак не ти е лесно на теб  Sad Дано да си подредиш нещата по-бързо и да нямаш вече такива проблеми  Hug

# 102
  • Мнения: 122
Лина честита годишнина, винаги да се обичате и уважавате както в деня на сватбата си!Като прочетох за хубавата новина пак настръхнах! Много се радвам и ти желая още веднъж лека и безпроблемна бременност  Hug!
Стефи спри се малко и си обърни внимание. Никой няма да ти каже браво или благодаря затова, че така се разкъсваш. Ако ти не помислиш за себе си няма кой/ поне аз съм на това мнение/. Карай го по-бавно  и не се натоварвай толкова много.
Данаека лоша работа това при вас. Не искам и да си го помислям, че може да се случи някога. Аз винаги съм се надявала ,че нещата се оправят, така мисля и за вас  Hug.
Гергана днес беше за пръв път на детски клуб. Първите 5 минути беше се залепила в мен, понеже "какичката" много и говореше, после лека -полека взе да се отпуска.  За 15минути се приобщи и започна да играе с момичето. За целия час три пъти ме търсеше, което не беше много, но все пак се успокояваше само като ме видеше. Как ще я кара в яслата не знам, много ми е притеснено, ама от друга страна и с финансите положението е доста зле, така че няма на къде ще трябва да стои в яслата, а аз да работя. Естествено надявам се да не боледува.

# 103
  • Мнения: 478
Добър ден!

Днес моята малка Магдалена пораства,кога минаха 2г newsm78  Почерпете се виртуално за нейно здраве!   


Ще наметна нещо върху роклята определено,в последния момент няма как да сменям тоалети...Очаквайте снимки другата седмица!

# 104
  • shumen
  • Мнения: 18 205
Ън,честит рожден ден на Маги.Да е жива и здрава и бърза адаптация с яслата.
Тета,Гери от кога ще тръгва на ясла.
Нубче,Тета благодаря.Тета,аз мисля,че докато майка му е жива и го командва няма да се оправи.
Аз заведох Дени на ясла,но днеска докато го обуя рева много.Успокоих го и го пуснах при децата и пак се започна.Ще видим как е бил като го взема днеска към 11.30.Снощи пък беше кошмарна нощ и почти не спа и рева като магаре и викаше-не и уходка.Явно нещо се е стресирал от яслата,че го оставям и затова.

Общи условия

Активация на акаунт