Перник

  • 21 636
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
и аз завърших в "хр. Смирненски" предиииииии 12 години

а гога е бил този втори пожар в двореца ?

първият пожар обаче беше нещо страховито.

от нашия балкон гледах пламъците до пет часа сутринта!

# 61
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не съм много сигурна за втория пожар, но мисля че отново беше горял салонът със сцената. Но наистина, първият пожар беше много голям и когато разбрах, че Дворецът гори, си помислих, че е изгорял целия. Чак ми се приплака, представям си да я няма тази сграда, каква гледка ще бъде тогава парка, без нея, ужас!

# 62
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не съм много сигурна за втория пожар, но мисля че отново беше горял салонът със сцената. Но наистина, първият пожар беше много голям и когато разбрах, че Дворецът гори, си помислих, че е изгорял целия. Чак ми се приплака, представям си да я няма тази сграда, каква гледка ще бъде тогава парка, без нея, ужас!

не само парка,центърът няма да е същият Sad
В парка имали го още езерото с рибките newsm78Едни големи и червени бяха Simple SmileБоже,какви години бяха,така ми домъчнява понякога.

Момичета,мога ли да ви помоля за нещо,сега се сещам нещо важно.Къде има мебелен магазин но сносни цени newsm78Трябва ми шкаф,нищо особено като дизайн,който е за домът в Перник.И вместо да го купуваме от София е по-добре от Перник Wink
не съм няасно с новите магазини  Sad

# 63
  • Мнения: 492
ade-lina, не може да не се познаваме , дори и по физиономия!Аз се казвам Ирена и бях в "а" клас , класна ми беше Рени Димитрова. Ако се сещаш коя съм и ме видиш пред двореца - свиркай!
Ladvender,вчера обикалях по мебелните - прилични неща има в ГУМ на третия етаж и в мебелния магазин на Мошино на светофара. В "Нов дом"не съм ходила - ако се сещаш къде е - до Елена Георгиева , но казват , че имало избор на прилични цени.Ако искаш да ти проверя нещо няма проблем - ще мина и ще ти пиша!
Желая на всички приятен ден!  bouquet

# 64
  • Мнения: 61
Аз завърших в гимназията 1993 година ,при Джерекарова.

Ох Ирена дано се сетя Laughing


и на нас ни допадна магазина при Елена Георгиева.Вдясно като се идва от центъра.

Езерото  в парка го има , но се опасявам че рибките и животните от зоопаркчето отдав на ги няма.

Често разказвам на Вики че еди-къде си е била клетката с ламата , маймуните и т.н.

# 65
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета,да се от4ета и аз,до 8-ми клас у4их в "13 СОУ Кирил и Методи" а после в Металургията.Хубав ден на вси4ки   bouquet

# 66
  • Мнения: 492
Аз съм завършила през 1994г Laughing

# 67
  • София/Перник
  • Мнения: 986
Перник спи  Mr. Green

Как сте градски? Много сте тихи...
Скоро ще се преместим при вас. И ще си стана пак перничанка  Grinning

Кога точно отварят Билла?

Пък с gal4o (Ирена) сме бивши съученички Simple Smile

# 68
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Какво стана със срещичката?

# 69
  • Мнения: 61
няма ни я главната организаторка Sad разбирайте роси

Галски а ти откъде се завръщаш в перник?

Билла трескаво я зареждат за да отворят на 4 май

а това е за мамите в чужбина и тези от Софя ,които не са виждали паркчето ни отдавна Wink


http://i64.photobucket.com/albums/h167/ade-lina/1085107210961080 … 9010871072108.jpg

# 70
  • София/Перник
  • Мнения: 986
От голямото село София Grinning
Ще заживеем скоро в апартамента ни, който ремонтирахме почти година и половина... На Пашов е, нова кооперацийка. Нямаме търпение вече, защото тук където сме сега ни е писнало. Пък и своето си е свое.
Парка много чист! Браво!
И Билла за празника откриват! Супер новини!!!  Grinning
Надявам се скоро и аз да мога да се присъединя към групата на мамите...

# 71
  • Мнения: 61
парка е супер чист

няма да повярваш!

а езерото го почистиха и скоро ще го пълнят. ремонтират заведениео там , дето беше "Байкал" на времето.

днес вали и сигурно ще се отнесем на някоя кратичка разходка. вчера обиколихме "Търговска" че готвим каката за един празник на буквите.Ще ми с ехване като абитуриентска Joy

# 72
  • Мнения: 33
Здравейте мами Simple Smile
аз съм завършила Икономическия през 97год.

# 73
  • Мнения: 3 372
Здравейте мами Simple Smile
аз съм завършила Икономическия през 97год.

А аз през 2004 г. Wink

# 74
  • Мнения: 33
Здравейте мами Simple Smile
аз съм завършила Икономическия през 97год.

А аз през 2004 г. Wink

Общи условия

Активация на акаунт