The vampire diaries / Дневниците на вампира - Тема 41

  • 54 787
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Гласувах за:
1. Рик и докторката.
2. Елена забравя братята, а дано и те нея.
3. Кер и Енцо. Mr. Green

# 196
  • Мнения: 2 807
в древните Давина връща спомените на Ками, чрез магия  newsm78 не може ли докторката да ги върне на Ленчето и да се развиват напред нещата... сега ще тъпчат на едно място три епизода, до кат се върне Бонка  ooooh!

Давина като връщаше спомените беше супер вещица, ако не се лъжа беше по времето на онази Жътва и всичките сили бяха при нея. Тя сега няма толкова, какво остава за тази докторка, дето като гледам даже не практикува. 

# 197
  • София
  • Мнения: 923
гледахте ли последния епизод  Whistling
Скрит текст:
аз да ви питам според вас има ли връзка таз докторка, с онзи дето е с Бони  newsm78 той не спомена ли, че извадил далака на сестра си или така си мисля само аз newsm78

# 198
  • Варна
  • Мнения: 2 315
гледахте ли последния епизод  Whistling
Скрит текст:
аз да ви питам според вас има ли връзка таз докторка, с онзи дето е с Бони  newsm78 той не спомена ли, че извадил далака на сестра си или така си мисля само аз newsm78
Според мен са брат и сестра.

# 199
  • Германия
  • Мнения: 170
Скрит текст:
Кай и Джо са брат и сестра, да.  Четох го още миналия месец в някакъв спойлер сайт, който до сега все верни спойлери издава, така че го очаквах. (Междудругото днес прочетох, пак там, че Деймън ще убие Лиам или както се казваше онова любопитното докторче)
За сега сезона ми харесва много, като че ли почнаха да връщат старата Елена от първите сезони.
Ах, Стефчо, глупавото ми момче, напълно сляп, както винаги.   Rolling Eyes
Епизода беше интересен, само изглеждат доста странни резките промени в решенията на Деймън и Елена. На партито Елена обяснява цяла вечер как не иска нищо с Деймън и изведнъж се промъква зад него и започва да го моли да и припомня? hahaha  Деймън е същата работа, два епизода се опитва със зъби и нокти да си я върне и изведнъж БАМ: Ти си си по-добре без мен, тръгвам си.  Shocked
Пс: Ах, глупава Елена. Ако мъж като Иън Самърхолдър идва и ти казва, че сте били лудо влюбени, не спориш. Съгласяваш се и се наслаждаваш!  Grinning Crazy

# 200
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Скрит текст:
Пс: Ах, глупава Елена. Ако мъж като Иън Самърхолдър идва и ти казва, че сте били лудо влюбени, не спориш. Съгласяваш се и се наслаждаваш!  Grinning Crazy
yes yes yes

# 201
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
гледахте ли последния епизод  Whistling
Скрит текст:
аз да ви питам според вас има ли връзка таз докторка, с онзи дето е с Бони  newsm78 той не спомена ли, че извадил далака на сестра си или така си мисля само аз newsm78
Според мен са брат и сестра.

И аз така ги навързах нещата,ама то в тоя сериал,кой с кого не е свързан  Mr. Green Joy Joy Joy

Стефко беше много сладък като разбра чувствата на Кат,надявам се скоро да й откликне Heart Eyes

# 202
  • Мнения: 16 938
Епизода не беше лош ама сега ще ми тъпчят минимум 4 епизода на едно място или да викнат Клаус да и върне спомените а или Естер.

# 203
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Скрит текст:
Пс: Ах, глупава Елена. Ако мъж като Иън Самърхолдър идва и ти казва, че сте били лудо влюбени, не спориш. Съгласяваш се и се наслаждаваш!  Grinning Crazy
yes yes yes

И аз така мисля Simple Smile

# 204
  • UK
  • Мнения: 4 308
Тази Естер още ли е жива? Не мога да си причиня и Древните да гледам.  Laughing

# 205
  • Мнения: 2 807
Тази Естер още ли е жива? Не мога да си причиня и Древните да гледам.  Laughing

Жива силно казано, върна се от отвъдното и е в тялото на друга. Едвам ги изтрайвам.

# 206
  • London
  • Мнения: 612
Никого не ща да връщат!
Аз Древните ги спрях. Ужас са!

# 207
  • UK
  • Мнения: 4 308
Аз затова отказах да ги гледам от началото, още един като TVD не ми трябва - хем дразни супер много, хем не мога да не го гледам и да пропусна какво ще стане още.  Laughing

# 208
  • София
  • Мнения: 3 581
Не ми пука какво става, аз си гледам Клаус. Crazy



# 209
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Mr. Green и аз.

Общи условия

Активация на акаунт