The vampire diaries / Дневниците на вампира - Тема 41

  • 54 830
  • 749
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 923
и аз да се включа най-накрая  Outta Joint харесвам новата Елена, весела безгрижна... и имам един въпрос защо Тайлър не целуна Лиз (така ли се казваше таз рошавата, не помня) някак си пропадна сцената без целувка толкова се харесват  Crazy
Промото за следващия епизод е мн смешно  Laughing

# 181
  • Германия
  • Мнения: 170
Гледахте ли?
Скрит текст:
Аз им разкрих логиката според заглавията на епизодите. Епизод 11 се казва "да се събудиш до чудовище", а Елена нарича Деймън чудовище постоянно, от както Рик и въздейства да го забрави.

# 182
  • София
  • Мнения: 3 581
Гледах. Иън е най, най. Heart Eyes

# 183
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Скрит текст:
Аз много не схванах,как Аларик стана човек newsm78 Умря за секунди,после магията която му бяха сложили се махна,после докторката го съживи и стана човек тъй ли  newsm78
Поне това четох по разните коментари  Crazy

# 184
  • Мнения: 2 862
Скрит текст:
Аз много не схванах,как Аларик стана човек newsm78 Умря за секунди,после магията която му бяха сложили се махна,после докторката го съживи и стана човек тъй ли  newsm78
Поне това четох по разните коментари  Crazy

Не умря. Като преминат през границата магията изчезва, спират да бъдат вампири и се активизират раните, от които са умрели. Докторката просто спря тези рани от това да го убият, така че не успя да умре. Тя иначе докторката как да го съживи, като само му спираше кръвта.

# 185
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аха  Thinking и пак не става ясно,как стана човек  newsm78

# 186
  • Мнения: 16 938
Тъй значи пак ще е човек.
Иначе епизода беше добър.

# 187
  • София
  • Мнения: 3 581
Нали вещица била докторката? Елена така и рече.

# 188
  • Мнения: 2 862
Аха  Thinking и пак не става ясно,как стана човек  newsm78

Е как не ти е ясно, всеки, който влезе в Мистик Фолс се превръща обратно в човек, тоест никаква магия там не действа. Simple Smile Аларик прекрачва границата, става човек, започва да умира от раните си (докато е човек), лекарката спира кръвотечението и той не умира от тях. В болницата вече ще го доизлекуват.

Нели, докторката е вещица, ама там нищо не може да направи с магия.

# 189
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А добре разбрах вече  Crazy

# 190
  • London
  • Мнения: 612
Ееее, ми чи то готово решение на всички проблеми. Нали Лена и Стефо, че и Кера  не щат да са вампири.
Айде да минават границата и да приключваме сериала.

# 191
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 hahaha
Няма как трябва сезони да се трупат  Crazy

# 192
  • София
  • Мнения: 27 308
е това е, казах ви аз, че Аларик няма да и върне спомените и сега ще има нова мега драма, кой и как ще върне спомените на Ленчето за да обикне пак Дамянчо  ooooh!

Аларик отново човек, супеееер  bowuu

# 193
  • Мнения: 170
Искам Бони да се завърне и заклинанието над Мистик Фолс пада и всички се връщат по домовете си.
Писна ми само с тая любов между Елена,Деймън и Стефан!
Тъпо ми беше,когато в сериала разделиха Елена и Стефан,а още по-тъпо ми стана когато трябваше да тръгне с Деймън - всичко провалиха според мен.
 Thinking Не искам вече никаква любов да виждам.  Crossing Arms

# 194
  • София
  • Мнения: 923
в древните Давина връща спомените на Ками, чрез магия  newsm78 не може ли докторката да ги върне на Ленчето и да се развиват напред нещата... сега ще тъпчат на едно място три епизода, до кат се върне Бонка  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт