The vampire diaries / Дневниците на вампира - Тема 41

  • 54 871
  • 749
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 369
на мен пък ми е симпатичен женихът:) някак си подхождат. но тя на тази снимка (не от сватбата) ми изглежда по-старичка,отколкото във филма,а и нещо по-пълничка. да не е пък и бременна?Simple Smile

Снимката е от преди година, много ги задълбаваш нещата Wink

ми....като си нямам друга работа.... Mr. Green

# 166
  • Мнения: 44
За пореден път се убеждавам колко ми е несимпатичен Стефан. Sick

Много непостоянен персонаж е. Лашка се от двете крайности - от пълна депресия и отмъстителност до "най-добрият приятел и вампир на света". Ако беше от нашия свят, щяха да го диагностицират с биполярност сигурно.  Grinning

# 167
  • Мнения: 16 938
Дано това е последният сезон че то не стога че стана боза ами и Стефан всеки сезон от началото до средата на сезона е или лош и добър.

# 168
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Четох че сериала е подновен за сезон 7.

# 169
  • Мнения: 1 517
 ooooh! Освен Елена да не си спомни Дамян този сезом или да роди бебе hahaha
и все пак, честит ни Дамян Naughty

# 170
  • София
  • Мнения: 27 341
брей, силна серия беше това да не повярваш, особено в края когато показаха истинска братска обич. Сериозно говоря, беше добро наистина. Simple Smile
Дамянчо се завърна, очаквахме макс до 3 еп. да стане, закъсняха с цели два.  Laughing
И първия на който се показа беше брат му, а не Елена примерно. Така и трябва.

Да видим сега кога ше се върне Бони и какво ще стане с чувствата на Ленчето.  Joy
младото докторче няма шанс горкия

# 171
  • Мнения: 1 211
брей, силна серия беше това да не повярваш, особено в края когато показаха истинска братска обич. Сериозно говоря, беше добро наистина. Simple Smile
Дамянчо се завърна, очаквахме макс до 3 еп. да стане, закъсняха с цели два.  Laughing
И първия на който се показа беше брат му, а не Елена примерно. Така и трябва.

Да видим сега кога ше се върне Бони и какво ще стане с чувствата на Ленчето.  Joy
младото докторче няма шанс горкия

Освен, че няма шанс, много скоро ще стане или вампир, или ще излезе някакъв злодей, или ще умре...може и временно. Ама толкова се изтъркаха, че не е истина. Въпреки, че аз продължавам да си го гледам, защото съм се превързала към героите. И искрено си се зарадвах на Деймън. Красива беше последната сцена.

# 172
  • София
  • Мнения: 3 581
Анкета
Кой ще спаси Деймън?
Може да изберете максимум 5 опции.

Сам ще се спаси - 14 (23%)
Бона - 14 (23%)
Елена и Стефан - 18 (29%)
Друг - 4 (6%)
Въобще не му трябва да се спасява - 11 (18%)


Нова анкета.

Последна редакция: пн, 03 ное 2014, 19:23 от NellyR

# 173
  • Мнения: 16 938
Сега ще трябва да се върне спомена че Деймън и Елена са се обичали.Дано него подновят за 7 сезон.

# 174
  • Мнения: 74
Излезе информация, че е подновен.

# 175
  • София
  • Мнения: 27 341
Иска ми се Аларик да си намери нова силна любов.
Впрочем от всички възможни герои той е моя личен фаворит и любимец, още от началото на сериала. Simple Smile

# 176
  • Мнения: X
Сваляча на Еленка (макар че по-точно тя му се нахвърля, макар и супер насилено, рядко съм виждала такава липса на тръпка) сигурно скоро ще трябва да става зъл (аз го виждам да се присъедини към Шерифчето в ловната дружинка). Иначе не разбирам за какво въобще го въведоха. Освен за всеобщ потрес Ленчето да го предпочете пред Супер-Дамян.
Абе Иън да не е сменил отбора! От серия на серия все по-гейски играе. Аз нали не следя клюките, нищо чудно последна да разбера.
Стефко просто не го трая от първа серия на първи сезон - не можаха да изберат по-грозен (ама не-секси грозен, не като Дюк) актьор. И Бона не мога да понасям, макар че тоя епизод бяха направили нещо с деколтето й. Сега явно ще се дъвчат с оня сайко в паралелния свят няколко серии, докато измислят как да я брингнат бек.
Сега новата вампирка ще ги издаде и Каръл, и Стефко, и ще се почне една гоненица...
Само Аларик ми порадва очите, ще се самоцитирам: няма значение дали и какво играе, стига само да ходи напред-назад с тъжната усмивка и да си пие уискито.



# 177
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз също много харесвам Аларик и нямам търпение да се срещнат с Деймън. Ще е по- забавно, ако заедно си пият уискито като едно време  Mr. Green . Мат продължава да ми е любимец и се  радвам , че си остана човек. 

Елена няма как да роди бебе, нали е вампир. Това само на Клаус може да му се случи или на Едуард от Здрач  Joy Mr. Green

# 178
  • UK
  • Мнения: 4 311
Получи се супер идиотско - появява се някой си и им казва как да се върнат, и айде Дамян обратно. Тъпо е. И тоя ловец - всеки сезон едно и също - онзи ловец преди Джеръми, онзи доктор от кое братство беше, Сайлъс, Клаус и т.н. едни и същи са ми всичките, един ги гони да ги убива, те го трепят и после пак същото.
Сега ще гледаме няколко серии как Елена и Деймън се "хапят" сигурно, докато тя по някакъв начин си спомни или наново се влюби в него.   

# 179
  • HH
  • Мнения: 3 263
Още като започна сезона, предположих че ще го върнат скоро. Бони за момента не виждам причина да я връщат. Имат си двойката близнаци-вещици. Тая на Стефан няма да изкара много, още 2-3 епизода и давам и на нея.

Общи условия

Активация на акаунт