Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гъбак, то и аз индиеца не го знам  hahaha hahaha hahaha hahaha
Като се загелпих из темата им, викам бреееее тя кой сериал гледа от тия всичките, че чета постовете и, ама тя героите описвала само и не мога вдена, само разбрах, че някой я е ядосал и не е писала известно време, а и някой я е докладвал, а тя па там поне един ред спам да има  Joy Joy Joy Joy
Чшшшшшшшшшш...там ме докладваха за ограничение на постовете молим... hahaha hahaha
Яз там не спамим грам... hahaha hahaha hahaha

# 721
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбак, то и аз индиеца не го знам  hahaha hahaha hahaha hahaha
Като се загелпих из темата им, викам бреееее тя кой сериал гледа от тия всичките, че чета постовете и, ама тя героите описвала само и не мога вдена, само разбрах, че някой я е ядосал и не е писала известно време, а и някой я е докладвал, а тя па там поне един ред спам да има  Joy Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Ох, голяма одисея, пък и дет толкоз стриктно си пишат само за героите, съвсем са те омоткали  Joy Joy Joy Joy Joy

# 722
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Благодарности йок, това е един от шоповете, които страшно много ми харесват, наистина е много реален, и ръката която минава, също е много добре изпипана  Heart Eyes
А Клаус, си го знам, щото гледам Древните и Вампирите, инак щях се чудим и аз като тебе  hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 16 079
хиндито е Сидхарт Шукла

# 724
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Еми аз разбрах, че са те, а ти казваше, че не спамиш за какво са те, после открих каквото ми трябваше и не четох по-натам развитието  Joy Joy Joy Joy
Не само за героите, ами и дълги постове, аз се омотах от имена  Joy Joy Joy Joy

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ка пъ се окриви да го напишеш... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Ко разследване водиш ти...аз не знам, ти знаеш... Mr. Green

# 726
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Благодарности йок, това е един от шоповете, които страшно много ми харесват, наистина е много реален, и ръката която минава, също е много добре изпипана  Heart Eyes
А Клаус, си го знам, щото гледам Древните и Вампирите, инак щях се чудим и аз като тебе  hahaha hahaha

Ми тя Систъра, кат са й такива специални мъжевете, та за да ги откриеш, минаваш през Луната, за да стигнеш у Надежда  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Ма се справихме, де  Laughing Party Party Party Party И пак да кажа, че днес не съм казвала, защоооо ... защото сме и най-красиви, и най-добри  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 727
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей пак да рипнем, че щерката поръчала дъжд... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 728
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Чей пак да рипнем, че щерката поръчала дъжд... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Уууу то ни издави, чак от поръчки нема нужда  Joy Joy Joy Joy

# 729
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей пак да рипнем, че щерката поръчала дъжд... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Уууу то ни издави, чак от поръчки нема нужда  Joy Joy Joy Joy
У Индия не вали...вервай ми... Joy Joy Joy hahaha

# 730
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Чей пак да рипнем, че щерката поръчала дъжд... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Уууу то ни издави, чак от поръчки нема нужда  Joy Joy Joy Joy
У Индия не вали...вервай ми... Joy Joy Joy hahaha

Ич Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 16 079
Ка пъ се окриви да го напишеш... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Ко разследване водиш ти...аз не знам, ти знаеш... Mr. Green
снощи го проведох разследването щот на картичката с баклавите е той,гледах част от нова тв кои са актьорите  Mr. Green

# 732
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ка пъ се окриви да го напишеш... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Ко разследване водиш ти...аз не знам, ти знаеш... Mr. Green

Я земи ти направи разследване, че тоз Шукльо да не ти изневерява с Дидока, че у Ингилизко хиндита колкот щеш  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ка пъ се окриви да го напишеш... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Ко разследване водиш ти...аз не знам, ти знаеш... Mr. Green
снощи го проведох разследването щот на картичката с баклавите е той,гледах част от нова тв кои са актьорите  Mr. Green


Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ох, представям си как сме му дигнали рейтинга на Шукльо вчера и днес у гуги  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 734
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аааа аз не, щот с тая почнах ги търся като двойка, те тия у темата така ги бяха написали  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт