Не мога да отслабна

  • 13 816
  • 64
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 548
Айде сега, аз жена на възраст да ви дам съвет как да се влюбите. Ами отворете очи и ГЛЕДАЙТЕ, бе хора. Има толкова красиви екземпляри Mr. Green Аз си бях патологично влюбена, в момъкът от автобуса, в този от бара, където си пиех кафето, в някой известен артист... ей такива ми ти работи. Crazy
Предпочитам, когато съм на диета, да не се натоварвам със спорт. То е все едно да натискате педала на газта, когато карате по баир. Не че не може, но хабите повече енргия( бензин), който после трябва да налеете, т.е. да заредите организмът с храна. Първо свалете необходимите кила, после се заемете с активен спорт.  По време на диета препоръчвам разходки, ходене на работа с колело,или пеша,нещо леко имам предвид.
Аз не правя вече диети. Намерих си моят хранителен режим, чувствам се жизнена и поддържам нормално тегло повече от три години.





  И той е.......? Laughing

# 46
  • Мнения: 1 103
спорта за отслабване ли е или за стягане?
аз започвам да тежа повече ...

# 47
  • Мнения: 174
Много е трудно да вечерям преди 8. Това ми е много голям проблем!Просто докато прибера децата, винаги има по нещо да се свърши след работа, да се прибера, да приготвя.............. и то станало късно!

Трудно е за всички ни Wink Затова можеш да адаптираш режима към графика си. Ако си лягаш към 12:00-01:00 и вечеряш към 19:30-20:00, вместо обилна вечеря, намали порцията с 1/3 и добави поне 750мл. течност. Чай, айрян или вода Simple Smile

# 48
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 804
Моят режим е малко екстремен-веган, но на мен ми е много уютен.
Спортът е за стягане. И мускулите тежат повече от тлъстинките. Трябва да гледаш и контролираш мерките- талия, ханш. Но аз пак казвам, когато се прави диета е по-добре да не се натоварва организма, който е зает да стопи мазнини,т.е. да намери подходящ източник на енергия, в случая на резервите си. А това не е  много лесен процес, така че го затруднявате излишно. Една дълга разходка, карне на колело, лека гимнастика.Тялото трябва да се уважава, да се обича, а не да се атакува. Пак пример с колата: натоварена с багаж ( килограми), с малко бензин, или както се казва на червено, лично аз няма да я пришпорвам по баира. А тук става въпрос не за машина, а за нашето тяло. Е, уча се да го обичам, уважавам, да го поддържам чисто и във форма. Като сваля товара ще карам по- бързо Peace Mr. Green

# 49
  • Мнения: 93
ееех, и аз така: Cry писна ми вече да гладувам... Sad

# 50
  • Мнения: 174
А някоя от вас, дами, пробвала ли е "жива вода"? Чувала съм, че детоксикира страхотно тялото и забързва метаболизма.

# 51
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 178
Това чудо какво е? Не бих пробвала такива щуротии. За мен всичко идва от яденето и от липсата на движение, пък който иска да вярва в друго.  Peace

# 52
  • Мнения: 86
Danilu,заинтригува ме споделеното от теб,че си веган.От два месеца нищо животинско не консумирам,от 11 год. не ям месо,повече от година риба и от 2 месецаспрях и млечните.Единсвено ползвам мед.Усещането ми е ,че това е моя начин на хранене.Моля те сподели как се храниш,какви храни комбинираш,от колко време се храниш така! Ще ми бъде много интересно!

# 53
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 804
Danilu,заинтригува ме споделеното от теб,че си веган.От два месеца нищо животинско не консумирам,от 11 год. не ям месо,повече от година риба и от 2 месецаспрях и млечните.Единсвено ползвам мед.Усещането ми е ,че това е моя начин на хранене.Моля те сподели как се храниш,какви храни комбинираш,от колко време се храниш така! Ще ми бъде много интересно!
Има тема за вегани, така че идвай! Аз започнах от отказването от млечните, после месото и накрая рибата. От три години съм почти веган. Казвам почти,защото от време на време ям мед, а и в спагетите и в пастата има яйца,така че тях няма как да ги избегна напълно. Много от продуктите си ги правя сама, но напоследък намирам все повече готови продукти в специализирани веган магазини, като сейтан, тофу, масло то соя и др. подобни.
ееех, и аз така: Cry писна ми вече да гладувам... Sad
Joy напомня ми за един приятел, дето все казваше :"Омръзна ми да си ходя гладен и дебел!", така че не се лишаваше от нищо. Но това, разбира се, не е разрешение на проблема. За да се справим с излишните кила, трябва да разберем какво ни казва тялото, какво иска да яде, да пие,колко да се натоварва. И кога, естествено. Иначе и аз преди спортувах много, и да, изглеждах добре, но все на същите килограми, свалях мазнините и стягах формата. Сега действам в обратен ред-първо свалям, после ще стягам! Но всеки е свободен да прави каквото смята за правилно. Споделме опит, нали така!

# 54
  • Мнения: 86
Не намирам темата за веганите...... Sad

# 55
  • Мнения: X
Кои спагети или паста са с яйца / има яйца само в около 1-2 % ,почти всички са без яйца/.
  Според мен няма вредни храни ,има вредни количества .
   Вие сами си избирате как да се храните , но не го вменявайте като правило за всички.
  С каква цел спирате например приема на млечни продукти и яйца и какво ли толкова велико постигате .
 Скоро ,ако ви кажат ,че е полезно може да преминете и на фотосинтеза .
 Всяка крайност може да навреди.
  Дани лу ,като от 3 г си почти веган и е толкова полезно и вълшебно - защо още имаш да сваляш кг ?
   
 

# 56
  • Мнения: 86
Никой нищо не вменява!Защо така го приемате?

# 57
  • Мнения: X
Не го приемам никак  Simple Smile
 Чета ви просто.
 

# 58
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 804
Кои спагети или паста са с яйца / има яйца само в около 1-2 % ,почти всички са без яйца/.
  Според мен няма вредни храни ,има вредни количества .
   Вие сами си избирате как да се храните , но не го вменявайте като правило за всички.
  С каква цел спирате например приема на млечни продукти и яйца и какво ли толкова велико постигате .
 Скоро ,ако ви кажат ,че е полезно може да преминете и на фотосинтеза .
 Всяка крайност може да навреди.
  Дани лу ,като от 3 г си почти веган и е толкова полезно и вълшебно - защо още имаш да сваляш кг ?
   
 
В Италия яйца има в почти всички видове паста или спагети. В тези, в които няма е написано на етикета! Не налагам на никого какво да яде,само споделих какво ям аз.Не съм казала, че е вълшебно, макар че много обичам да чета приказки и да гледам анимационни филми Mr. Green Защо имам да свалям още  килограми, ами защото в Италия, или по-точно в Сицилия готвят страхотно и колкото и да старая да се ограничавам, от време на време прекалявам. Правят страхотни сладки, основни и първи ястия, а и където и да отидем, все нещо ти предлагат да ядеш. Голяма обида е, ако не приемеш.
Я сега да попитам, защо си толкова агресивна? Всъщност, няма значение. Не съм искала да засегна никого,както казах,а само да споделя!Обичам ви!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=828213.0 Дано съм закачила адреса на веган темата.

# 59
  • Мнения: 174
Това чудо какво е? Не бих пробвала такива щуротии. За мен всичко идва от яденето и от липсата на движение, пък който иска да вярва в друго.  Peace

Моя приятелка ми сподели, че е опитвала и и се отразило добре. Представлява алкализирана вода, която намаля нивата на киселинност, които стресът и нервите причиняват

Общи условия

Активация на акаунт