Билковите чайове - вредни или полезни?

  • 3 030
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Малееееее изобщо не сьм се замисляла дали са полезни или не.Ама и двамата доктори нищо не са ми казали.Та аз си пия чай на корем-от всичко.Обичам да имам по няколко вида или да си ги сменям.Никога не ми е хрумвало,че може да са вредни.

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Тъй като и аз не можах да си отговоря на този въпрос, пиех само липов чай Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 478
Повечето билкови чайове, които се продават по магазините са ОК за бременни. Аз имах същите притеснения в началото, защото си бях донесла доста от БГ, но се интересувах и като разбрах че са ОК си ги пия и до днес. Говоря за обикновенните БГ билкови чайчета. Верно е че има билки, които не се препоръчват, но от всичките видове чай, дето аз си бях взела, не се съдържаха в нито един.

# 18
  • Мнения: 7 430
Пия всякакви видове чай без зелен, черен и самите билки, които са предписание за някои болести - мисля, че няма проблем Peace

# 19
  • Мнения: 2 959
Аз пиех и продължавам да пия всяка сутрин по 1чаша зелен чай с джинджер, а следобяд пиех билков или плодов. Така че пии каквото ти се пие, но умерено и не забравяй 1.5л вода.
Лека бременност и повече усмивки.

# 20
  • Мнения: 1 947
   Тъй като знаех, че билките не са подходящи за бременни, спрях да пия билкови чайове
и сега съм фен на плодовите - вчера си купих дори чай от банани!!!  Laughing
   А една приятелка решила днес да ме изненада и ми купила билков чай за бременни от
аптеката - вижте сами какви билки има в него:
   -хвощ - листа
   -коприва - листа
   -някакъв розов храст /Frauenmantel/ - листа
   -жълт кантарион - листа
   -маточина - листа
   -бял равнец - листа
   -бреза - листа
   Микстурата е изготвена от лекар.

# 21
  • Мнения: 280

 
ako ti se pie bilkov 4ai-pii 4ai ot laika,v nikakav slu4ai nqma da ti navredi.az po vreme na bremennosta si pieh bilkov 4ai i mi nqma ni6to
ЛАЙКАТА е противопоказана за бременни! може да пиеш спокойно чай от ЛИПА...още повече, че действа добре, ако започнеш да се подуваш! Билките са си билки и трябва мнооого внимателно да се действа с тях!

С какво лайката може да навреди на бременноста  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт