Новите ни козметични похождения 61

  • 72 084
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 611
Ел, кога ще ни зарадваш с ревю на червения лак на Лобутен?  Heart Eyes

Още не съм го пробвала дори  Embarassed Чаках да пристигнат топа и базата, за да може да се "налобутеня" от-до  Laughing

# 31
  • Мнения: 31 394
Ел, аз искам ако може отзив за червилото на Charlotte Tilbury. Не съм пробвала неща от тази козметика и ми е доста любопитна. Моля и друг ако е пробвал разни неща да дава отзиви. Hug  bouquet
Честити неща! Heart Eyes Hug  bouquet

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Charlotte Tilbury и аз също се нареждам с молба за отзиви. Обожавам я тази жена  Heart Eyes
имам някои нови неща , но все нямам време да ги публикувам.
Един рефил от Инглот черна сянка с червени блещулки 62- номер (не мога да намеря нещо снимка)
Ето този руж на Инглот 35 имам и 37 , много ги харесвам.


FM group cosmetics CC powder  Mr. Green

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 275
За запис, скромно

# 34
  • София
  • Мнения: 1 611
Ще пиша непременно като имам впечатления. Чудя се от къде да почна с тестването, а и преди да тествам трябва да снимам  ooooh! Не е лесно да си блогър  hahaha

# 35
# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Честита покупка, Михаела Hug Много ги харесвам Ниоксин, аз ползвам 3-ката, но тази година реших да пробвам Напура Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря, Бисквитка!  Hug
Аз взимам Ниоксин 4 шампоан и балсам за втори път, много ми харесват. Ново за мен е само лосионът за скалп.  Peace

# 38
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Веси, страхотен руж Heart Eyes
Един едит от предишната тема, за крема на Clarins и серума на Clinique, кир ефектът се получава от серума, не от крема  Peace

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бях се заканила известно време да не си купувам нищо, докато не видя дъното на вече наличните кремове, но този ми грабна вниманието в една билкова аптека Blush

# 40
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Един едит от предишната тема, за крема на Clarins и серума на Clinique, кир ефектът се получава от серума, не от крема  Peace

Кир ефект от серум? Ей, тука ме отказа от покупка  Laughing

# 41
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564

Един едит от предишната тема, за крема на Clarins и серума на Clinique, кир ефектът се получава от серума, не от крема  Peace

Кир ефект от серум? Ей, тука ме отказа от покупка  Laughing
За Smart серума иде реч. Ефектът е съвсем лек, пренебрежим. Серумът като цяло е хубав и тотално иновативен, не е на база масла, както другите, затова стои доста по-сухо. Кожата ми изглежда добре, за по-сериозен ефект ще гледам по-натам... Peace

# 42
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да, знам че за него иде реч, нали го обсъждахме в предната тема.

Аз ще си остана със серумите на EL и Lancome, а и новото творение на Шисейдо, което тествам в момента е доста обещаващо  Laughing

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 12 305

# 44

Общи условия

Активация на акаунт