След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.22

  • 22 534
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 22 261
Всъщност, присъствието на ЯТ на сета на ШМ, ми говори само за едно нещо - тя е изключително неуверена в себе си и във връзката си  Peace Как да и повярвам, като говори в интервютата, че е много щастлива и весела, като тя самата не си вярва  Whistling Whistling Whistling Whistling

Гале  Hug Hug Влади  Hug Hug Релакс  Hug Hug

# 18
  • Мнения: 11 820
Ямур кибичи на сета му на Керо щот иначе кога ще го види след като той го есрам от нея да я показва по Истамбулските сокаци и то има закво  Naughty

# 19
  • Мнения: 3 917
Ямур кибичи на сета му на Керо щот иначе кога ще го види след като той го есрам от нея да я показва по Истамбулските сокаци и то има закво  Naughty

И аз да ходя с нея няма да я покажа... Евентуално само с чувал на главата Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 16 938
Това показва само че Керем уж е с нея само зарди баща и.Тоест Ямур ходи с него ам той с нея не е сигурно.А неувереноста и само показва че това си е чисто използване.

# 21
  • Мнения: X
 wavey
http://instagram.com/p/tYgIAtvtJn/

Последната снимка която имам – явно са им изтрили снимките , на мен поне така ми навява написаното , понеже е написано в стил  - това което успях да запазя
Къде се снимахте ?
Отговаря тази , която е публикувала снимката – в Балат
Ямур каква е в реала ? Разкажи малко , как бяха с Керем ?
Добра е, красива е, ами Керем беше сложил ръка на рамото й , говореха си, и двамата бяха щастливи
Добре , а гаджета ли са ?
Според мен да, но не зная

На снимката е с връхната дреха на Кирето явно, че доста обемна изглежда и разбира се със отиграната усмивка „32 зъба”.

# 22
  • Мнения: 16 938
Аз като видях по снимката ЯТ си ревеше.

# 23
  • Мнения: 5 109
Ехооооооо
Как сте хора?
След кратко отсъствие се завръщам  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Хелоууууу  Hug Hug Hug
За мен тва не е Зъбла, пък не знам  Naughty

# 25
# 26
  • Мнения: 5 624

Иии от филма на Ханде   Peace

# 27
  • Мнения: 22 261
И според мен си рИве ЯТ, или по-скоро се зъби, а Керем я успокоява Laughing Laughing Laughing хич не ми изглежда щастлива  Whistling
Скрит текст:

Ирче  Hug Hug де се губиш джанъм  Heart Eyes

Лени  Hug Hug Фифо  Hug Hug Лилче  Hug Hug

# 28
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
И аз така мисля  Naughty Кирето я  утешаваше,най-вероятно Peace

# 29
  • Мнения: 11 820
И аз така мисля  Naughty Кирето  утешаваше,най-вероятно Peace
ами казал и е,че вече не мой да я трай и не иска и вижда мусурта до него и да го остай на мира и она пуснала крокодилски сълзи и нашия нъл малко мека мара зел да я успокоява  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт